CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
۶
دی

بیست و هشتمین کنگره سالیانه انستیتو کانسر ایران

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

بیست و هشتمین کنگره سالیانه انستیتو کانسر ایران در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۶ تا ۸ دی ۱۳۹۶ توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران و انستیتو کانسر ایران در شهر تهران برگزار گردید.

حوزه های تحت پوشش: سرطان
برگزار کننده: دانشگاه علوم پزشکی تهران
سایر برگزار کنندگان: انستیتو کانسر ایران
شهر برگزاری: تهران

دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان قدیمی ترین مرکز آکادمیک کشور، نقش محوری در آموزش، پژوهش و درمان سرطانها را بر عهده داشته و دارد. انستیتو کانسر ایران وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران، بی شک قدیمی ترین مرکز دانشگاهی کشور در این زمینه است. از سالیان دور در این مرکز کنگره علمی برگزار می شده و امسال بیست و هشتمین آن خواهد بود. با توجه به پیشرفت سریع در امر درمان سرطان در سالهای اخیر، سعی شده است در این کنگره با هم اندیشی کمیته علمی به مباحث جدید و چالش برانگیز پرداخته شود.

گروههایی که در این کنگره، هسته ی مرکزی کمیته علمی بوده وحضور فعال داشته اند شامل: ۱- پزشکی هسته ای ۲- جراحی سرطان ۳- جراحی هپاتوبیلیاری و پیوند کبد ۳- سیکو آنکولوژی ۴- نوروآنکولوژی ۵- رادیوتراپی آنکولوژی ۶- اوروآنکولوژی ۷- اینترونشنال رادیولوژی ۸- جراحی توراکس ۹- رادیولوژی ۱۰- مدیکال آنکولوژی ۱۱- طب تسکینی ۱۲- ارتوپدی ۱۳- پاتولوژی ۱۴- گوارش و کبد ۱۵- مرکز تحقیقات انستیتو کانسر.
یکی از درمانهای جدید در حیطه سرطانها Immunotherapy است به عبارتی فعال کردن سیستم ایمنی بیمار بر علیه سلولهای سرطانی خود، همان سلولهایی که تا پیش از این برای سیستم ایمنی، خودی تلقی می شدند. به این موضوع مفصلا خواهیم پرداخت. از سوی دیگر فشار کاری شدید بر روی پرسنل دخیل در امر درمان سرطان، آسیب هایی از نظر روحی و روانی ایجاد میکند که در نهایت در کارایی آنها تاثیر مستقیم دارد و کیفیت زندگی آنها را نیز متاثر می سازد؛ آیا راهی برای جلوگیری از بروز این آسیبها وجود دارد، آیا ما به عنوان پرسنل درمانگر سرطان، دچار این آسیبها شده ایم و خبر نداریم؟ و اینکه چگونه میتوان این موارد را درمان کرد. در مبحث Burnout in oncologists به این موضوعات می پردازیم.

درج در تقویم: ۱۳۹۶/۹/۱۰ - تعداد مشاهده ۳۶۱۰ بار

وضعیت کنفرانس

برگزارشده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۶ دی ۱۳۹۶ تا ۸ دی ۱۳۹۶
مهلت ارسال چکیده:
۱۰ آذر ۱۳۹۶

کنفرانسهای مرتبط

کنفرانسهای زیر از نظر موضوعی مشابه بیست و هشتمین کنگره سالیانه انستیتو کانسر ایران هستند:

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

نوع مرکز:
تعداد مقالات: ۵۰۸۹
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.