CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
۷
اسفند

نخستین همایش ملی انرژی های نو و توسعه پایدار

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

نخستین همایش ملی انرژی های نو و توسعه پایدار در تاریخ ۷ اسفند ۱۳۹۵ تا ۸ اسفند ۱۳۹۵ توسط دانشگاه ولایت و تحت حمایت سیویلیکا در شهر ایرانشهر برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.

حوزه های تحت پوشش: انرژی و قدرت
برگزار کننده: دانشگاه ولایت
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: ایرانشهر

امروزه استفاده از انرژی های نو و تجدیدپذیر بطور فزاینده ای افزایش می یابد ،اغلب کشورهای پیشرفته سرمایه گذاری فراوانی در بخش انرژی انجام میدهند. روند رو به اتمام انرژی های فسیلی و آلایندگی محیط زیست ،اقبال جوامع رابه استفاده از انرژی های نو بیشتر نموده است .انرژی های پاک مانند انرژی خورشیدی ،باد و گرمایی زمین از این جمله به شمار می روند.در این زمینه کشور ایران دارای پتانسیل بسیار بالایی می باشد بگونه ای که در بسیاری از نقاط کشور میزان باد مناسب جهت بهره گیری وجود دارد. همچنین میزان تابش خورشید در بسیاری مناطق در ایران بیش از 10 ساعت در روز استبه همین دلیل سرمایه گذاری و اطلاع رسانی در این حوزه از اهمیت فراوان برخوردار است .علیرغم افتتاح چندمین نیروگاه مختلف از انرژی های نو در کشور هنوز با توجه به پتانسیل بالای ایران در استفاده از انرژهای پاک ظرفیت فراوانی در این بخش وجود دارد .به همین دلیل همایش انرژی های نو و توسعه پایدار در دانشگاه ولایت ایرانشهر در اسفند ماه سال جاری برگزار می گردد.علاقه مندی مردم ومحققان منطقه و ظرفیت استان سیستان و بلوچستان در استفاده از انرژی های پاک اهمیت برگزاری همایش را بیشتر می نماید..دانشگاه ولایت نیز که در شهرستان ایرانشهردر قلب منطقه بلوچستان همواره در توسعه علمی منطقه پیشرو بوده است به عنوان متولی همایش انرژی های نو و توسعه پایدار ازمحققان و اندیشمندان برای شرکت در همایش دعوت به عمل می آورد. در این همایش از کلیه مقالات و تحقیقات انجام شده در مورد انرژی های نو و توسعه پایدار در علوم مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی معدن، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی کامپیوتر و علوم رایانه و همچنین محیط زیست و ... به همراه محققان محترم حوزه انرژی دعوت به عمل می آید.

 

محورهای همایش:

-استفاده از انرژی های نو و توسعه پایدار
- مهندسی عمران
- مهندسی صنایع
-مهندسی مکانیک
-مهندسی برق و الکترونیک
-مهندسی معدن
-مهندسی زمین شناسی
-مهندسی کشاورزی

درج در تقویم: ۱۳۹۵/۸/۱۹ - تعداد مشاهده ۴۹۶۹ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

وضعیت کنفرانس

برگزارشده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۷ اسفند ۱۳۹۵ تا ۸ اسفند ۱۳۹۵
مهلت ارسال چکیده:
۱۵ آذر ۱۳۹۵
مهلت ارسال اصل مقالات:
۱ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ اعلام داوری مقالات:
۲۰ بهمن ۱۳۹۵

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

سازمان کنفرانس

دبیر کنفرانس
آقای دکتر احسان عدیلی

برگزار کننده

دانشگاه ولايت