CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱
اسفند

همایش ملی الگوهای توسعه پایداردر مدیریت آب

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

همایش ملی الگوهای توسعه پایداردر مدیریت آب در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۸۸ توسط شرکت مهندسی مشاور مهاب ثامن در شهر مشهد برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات همایش ملی الگوهای توسعه پایداردر مدیریت آب مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: مهندسی آب و هیدرولوژی
برگزار کننده: شرکت مهندسی مشاور مهاب ثامن
شهر برگزاری: مشهد
همایش ملی الگوهای توسعه پایدار مدیریت آب

مقدمه

با توجه به رسالت شرکت های مهندسین مشاور بعنوان بازوی علمی و فکری دستگاه های اجرایی و کارفرمایی برای توسعه علمی و ارتقای سطح کیفی فعالیتهای اجرایی و عمرانی کشور، شرکت مهندسین مشاور مهاب ثامن در اسفند ماه سال 1387 تصمیم به بررسی زمینه های مورد نیاز جهت اجرای برنامه های علمی و پژوهشی گرفت که با اعلام سال 1388 بعنوان سال اصلاح الگوی مصرف و با توجه به زمینه های اصلی فعالیت شرکت  که بر محوریت تخصصهای مرتبط با آب قرار گرفته و  بویژه لزوم توجه به مدیریت صحیح مصرف آب و بحرانهای گذشته و فراروی این بخش،  این مشاور مصمم گردید همایشی با هدف  ارایه روشهای کاربردی اصلاح الگوی مصرف آب در سال 1388 برگزار نماید.

 اهداف:
1. تبیین مفهوم الگوسازی در مدیریت آب  و نقش آن در  توسعه پایدار کشور .2.ایجاد زمینه ارتباط و تبادل اطلاعات ارکان مختلف و مرتبط با مدیریت آب در بخشهای اجرایی علمی و سازمانهای مردم نهاد. (NGO)3.کمک به معرفی محققین و مهندسینی که فعالیتهای ارزنده ای در زمینه مدیریت آب انجام می دهند 4.ارتقاء سطح دانش فنی کارشناسان و مدیران مرتبط با صنعت آب با رویکرد توسعه پایدار و ارائه آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی در این زمینه.5.تعیین خلا های موجود در برنامه ریزی و مدیریت آب در کشور و پاسخ به چرایی بحران مصرف آب در ایران.6.دستیابی به راهکارها و روشهای عملی برای مدیریت صحیح مصرف آب با توجه به شرایط بومی کشور.

درج در تقویم: ۱۳۸۸/۸/۹ - تعداد مشاهده ۱۲۹۷۹ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۱ اسفند ۱۳۸۸
مهلت ارسال چکیده:
۲۵ آذر ۱۳۸۸
مهلت ارسال اصل مقالات:
۳۰ دی ۱۳۸۸
تاریخ اعلام داوری مقالات:
۱۰ بهمن ۱۳۸۸
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
۲۳ بهمن ۱۳۸۸

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

شركت مهندسي مشاور مهاب ثامن