CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۳۰
شهریور

کنفرانس دستاوردهای نوین و به روز در علوم مهندسی و فناوری های جدید

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

کنفرانس دستاوردهای نوین و به روز در علوم مهندسی و فناوری های جدید در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ توسط پایگاه علمی شهید خجسته و تحت حمایت سیویلیکا در شهر رشت برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات کنفرانس دستاوردهای نوین و به روز در علوم مهندسی و فناوری های جدید مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: مهندسی و فناوری
برگزار کننده: پایگاه علمی شهید خجسته
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: رشت

 

در جهان امروز،پیشرفت و توسعه کشورها درسطح کلان و سازمان ها در سطح خرد ، در گرو ارتقاء سطوح دانش و فناوری است و بر همین اساس شاهد هستیم که اغلب کشورها و سازمان های قدرتمند بیش از پیش توجه خود را به امر به روز رسانی علوم مرتبط معطوف داشته و رسالت تبیین جایگاه واقعی نتایج و پیشنهادات کاربردی پژوهش ها در سیر توسعه سازمانهای خود را عهده دار هستند.
از این رو ، برگزاری کنفرانس این کنفرانس با هدف هم افزایی دانش و انتشار یافته های نو و بدیع در زمینه های مختلف تکنولوژی و مهندسی در تاریخ ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۶ در شهر رشت ، با هدف آشنایی و تبادل جدیدترین دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی و بررسی چالش­های علمی واجرایی در فرایند کاربرد آن از تمام مناطق جغرافیایی ، در سطح کشوری برگزار می گردد.
هدف از برگزاری این کنفرانس ، بررسی جدیدترین شیوه های نوآورانه و ایده های بکر در حیطه های مختلف علوم و تکنولوژی و زمینه های بین رشته ای از تمام مناطق جغرافیایی ، در سطح ملی می باشد.
این کنفرانس از طرف بسیاری از دانشگاه ها ،سازمان ها و مجامع علمی حمایت علمی شده است.در این راستا کمیته علمی واجرایی کنفرانس ، از تمامی اساتید ، پژوهشگران و مسئولان اجرایی دعوت می نمایند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس و یا زمینه های مرتبط می باشد به صورت فردی و یا با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند .

 

 

محورهای کنفرانس:

مهندسی برق
مهندسی مکانیک و مکاترونیک
مهندسی هوافضا
مهندسی عمران
مهندسی معماری
مهندسی کامپیوتر ( نرم افزار ،شبکه،فناوری اطلاعات و دیگر گرایش های مرتبط )
مهندسی صنایع
مهندسی مواد
مهندسی معدن
مهندسی راه آهن
مهندسی پزشکی
و کلیه کلیه موضوعات مرتبط با مهندسی و فناوری های نوین

درج در تقویم: ۱۳۹۶/۵/۲۴ - تعداد مشاهده ۵۰۲۶ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۳۰ شهریور ۱۳۹۶
مهلت ارسال اصل مقالات:
۱۵ شهریور ۱۳۹۶
تاریخ اعلام داوری مقالات:
۲۰ شهریور ۱۳۹۶

تاریخچه کنفرانس

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

سازمان کنفرانس

برگزار کننده

پايگاه علمي شهيد خجسته