CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
۲۲
آذر

چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی GIS در صنعت آب و برق

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی GIS در صنعت آب و برق در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ تا ۲۳ آذر ۱۳۹۶ توسط وزارت نیرو و تحت حمایت سیویلیکا در شهر اراک-استانداری مرکزی برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

حوزه های تحت پوشش: علوم کامپیوتر ، علوم محیط زیست ، مهندسی آب و هیدرولوژی ، نقشه برداری ، مهندسی برق و الکترونیک ، جغرافیا، برنامه ریزی و توسعه
برگزار کننده: وزارت نیرو
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: اراک-استانداری مرکزی

چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی GIS در مدیریت صنعت آب و برق، با رویکرد" هم اندیشی و هم افزایی در فعالیتهای انجام شده در زمینه GIS  " در 22 و 23 آذر ماه 1396 به میزبانی صنعت آب و برق استان مرکزی ، شهر اراک فراهم گردید.

بی شک این کنفرانس فرصتی دیگر است برای محققان و دانش پژوهان، تا با تبادل اطلاعات با یکدیگر گامی مفید و موثر در راه اعتلای صنعت آب و برق کشور بردارند. یکی دیگر از دستاوردهای این کنفرانس فراهم نمودن امکانات و شرایط لازم برای شناخت اصولی و گسترده متقابل صنعت و دانشگاه تا با انتقال اطلاعات خود بتوانند مشکلات فرا روی خود را تا حد امکان بر طرف نمایند.

با توجه به رشد روز افزون شبکه های  برق و آب و اصولا تاسیسات خدمات رسانی ، مدیریت این شبکه ها مثل گذشته کار سختی بوده و نیاز به استفاده از فن آوری های نوین دارد .سامانه اطلاعات جغرافیایی GIS بعنوان یکی ازبسترهای کارآمد نیاز به توجه ویژه داشته که هم اندیشی در استقرار آن هدف این کنفرانس می باشد . 

میزبانی این کنفرانس در استانداری مرکزی  و امید است با دستاورد های این کنفرانس در رشد و ارائه خدمات رسانی بهتر به مردم موثر بوده و همچنان راه را برای ترقی صنعت برق و آب کشور عزیزمان ایران هموار کند.

 

محورهای اصلی کنفرانس:

بسترهای ICT و استقرار GIS

زیرساخت های داده های مکانی SDI

کاربردسازی سنجش از راه دور RS و کاداستر

نقش GIS در مدیریت مخاطرات محیطی و مدیریت سبز

کاربردی سازی سیستم اطلاعات مکانی GIS در فرآیندها

اثرات اقتصادی بکارگیری GIS و نقش آن در اقتصاد مقاومتی 

درج در تقویم: ۱۳۹۶/۹/۴ - تعداد مشاهده ۵۵۸ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

وضعیت کنفرانس

اطلاع رسانی

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۲۲ آذر ۱۳۹۶ تا ۲۳ آذر ۱۳۹۶
مهلت ارسال اصل مقالات:
۱ آذر ۱۳۹۶
تاریخ اعلام داوری مقالات:
۱۰ آذر ۱۳۹۶

اطلاعات تماس

تلفن دبیرخانه: ۰۸۶۳۲۲۱۰۳۶۱ -خارج وقت اداری با شماره همراه مهندس بصیری ۰۹۱۸۳۶۳۹۷۰۱
فکس دبیرخانه: ۰۸۶۳۲۲۳۱۰۱۱
آدرس پستی دبیرخانه: اراک ، میدان دارایی ، خیابان امام موسی صدر ، شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی، دبیر خانه کنفرانس -کد پستی: 3813774979
ایمیل: 4gis@mpedc.ir
وبسایت: پایگاه رسمی کنفرانس

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

سازمان کنفرانس

برگزار کننده

وزارت نيرو