CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
۱
خرداد

کنفرانس بین المللی کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی در هزاره سوم

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

کنفرانس بین المللی کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی در هزاره سوم در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۶ توسط سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان -اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر رشت برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات کنفرانس بین المللی کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی در هزاره سوم مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: علوم محیط زیست ، محیط زیست (عمومی)
برگزار کننده: سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان -اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: رشت


برگزاری نشست ها و همایش های دانش محور، ضمن ایجاد بستری جهت اطلاع پژوهشگران و نخبگان از جدیدترین یافته های علمی سبب اغنای روحیه جستجوگری، اعتلای فرهنگ پژوهش، شناسایی معضلات و تنگناها و ارائه راه حل به منظور رفع آنها می شود که این امر در نهایت منجر به برنامه ریزی های بهتر برای توسعه علمی کشورمان خواهد گردید. جهت دستیابی به اهداف مذکور، شرکت پیشگامان پژوهشهای نوین در نظر دارد با مشارکت شهرداری منطقه 1 رشت، جهاد دانشگاهی استان البرز، سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان، اداره کل شیلات استان گیلان، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان، مرکز توسعه نوغانداری کشور، انجمن فناوری های بومی ایران، شرکت خدماتی حمایتی کشاورزی استان گیلان، اداره حفاظت محیط زیست شهر رشت، اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهر رشت، انجمن ارزیابی محیط زیست ایران و انجمن فناوری های بومی ایران، انجمن سیستم های سطوح آبگیرباران ایران، صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان گیلان و نیز حمایت سایر دانشگاه ها، سازمان ها و نهادهای علمی و تحقیقاتی کشور، «کنفرانس بین المللی کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی در هزاره سوم» را در تاریخ 1 خرداد 1396 در شهر رشت برگزار نمایند. در این راستا، کمیته راهبردی کنفرانس، از تمامی اساتید، پژوهشگران، متخصصان و دانشجویان گرامی دعوت به عمل می آورد تا ضمن ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای پژوهشی خود، در این رویداد بزرگ علمی مشارکت فعال داشته باشند. 

 

محورهای همایش:

-کشاورزی

-محیط زیست

- منابع طبیعی

 

درج در تقویم: ۱۳۹۵/۸/۹ - تعداد مشاهده ۱۰۴۷۲ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۱ خرداد ۱۳۹۶
مهلت ارسال اصل مقالات:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

کنفرانسهای مرتبط

کنفرانسهای زیر از نظر موضوعی مشابه کنفرانس بین المللی کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی در هزاره سوم هستند:

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

سازمان جهاد كشاورزي استان گيلان -اداره كل حفاظت محيط زيست گيلان