CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۲۹
بهمن

هجدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

هجدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ تا ۲ اسفند ۱۳۹۸ توسط انجمن جراحان دهان ، فک و صورت در شهر تهران برگزار گردید.

حوزه های تحت پوشش: پزشکی ، جراحی ، جراحی پلاستیک ، دندانپزشکی
برگزار کننده: انجمن جراحان دهان ، فک و صورت
شهر برگزاری: تهران
سالن برگزاری همایش: سالن همایشهای بین المللی هتل المپیک

همکاران گرامی ، بسیار مفتخرم که در کنگرۀ هیجدهم انجمن جراحان دهان ، فک و صورت به همراه تیم برگزار کننده میزبان شما باشیم.

پیشرفتهای شگرف دهۀ گذشته در این رشته همگام با تحول سریع علوم و فن آوری در عرصه های مختلف دانش ، محرک و مشوق متخصصین این رشته در بکارگیری جدیدترین تکنولوژی ها ی تشخیصی ودرمانی بوده بطوریکه فن آوری نوین از مرحلۀ طراحی فراتر رفته و قدم در حیطۀ عمل و جراحی گذاشته است.

خوشبختانه بسیاری از همکاران در کشور ما از این قافله عقب نمانده و علیرغم محدودیتهای سیاسی و اقتصادی موجود،در بسیاری موارد همسطح و هم طراز با کشورهای پیشرفته در عرصۀ تکنولوژی های نوین فعالیت می کنند.

استفاده از تکنولوژی های نوین نه تنها امکان برخورداری از بهترین درمانها رابه بیماران می دهد ، در عین حال بروز مشکلات و عوارض جراحی را به حداقل می رساند.

هیجدهمین کنگرۀ انجمن جراحان دهان ، فک و صورت ایران با شعار " جراحی با کمترین عوارض با رویکرد ویژه به تکنولوژی های نوین" از تاریخ ۲۹ بهمن ماه تا دوم اسفند ماه ۱۳۹۸ با همکاری شرکت مدیا طب در هتل المپیک تهران برگزار خواهد گردید.

در کناراین رویداد همچنین دهمین سمپوزیوم ایمپلنت خلیج فارس و هشتمین سپوزیوم پژوهشی محققین جوان برگزار خواهد گردید. دراین کنگرۀ برآنیم تا آخرین پیشرفتهای به دست آمده را در قالب سخنرانی ها وکارگاه های مختلف ارائه نموده ودر این راه از همکاری جراحان برجستۀ داخلی و خارجی استفاده نمائیم.

حضور پررنگ شما موجب هرچه پربارتر برگزار شدن این رویدادمهم علمی خواهد شد. . به امید دیدار در هیجدهمین کنگرۀ انجمن جراحان دهان ، فک و صورت ایران

درج در تقویم: ۱۳۹۸/۹/۱۳ - تعداد مشاهده ۵۳۴۹ بار

وضعیت کنفرانس

برگزارشده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ تا ۲ اسفند ۱۳۹۸
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
۲۹ بهمن ۱۳۹۹

تاریخچه کنفرانس

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای هجدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران را نمایش می دهد:

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری