CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
۲۶
دی

دهمین کنفرانس داده کاوی ایران

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

مقالات این کنفرانس تا این لحظه از سوی دبیرخانه برای نمایه سازی ارسال نشده است.

دهمین کنفرانس داده کاوی ایران در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۶ توسط دبیرخانه دائمی داده کاوی کنفرانس و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.

حوزه های تحت پوشش:
برگزار کننده: دبیرخانه دائمی داده کاوی کنفرانس
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران

دانش نوین داده کاوی (Data Mining) یکی از ده دانش در حال توسعه ای است که دهه حاضر را با انقلاب تنکولوژیک مواجه ساخته است و بدین رو در سال های اخیر در دنیا گسترش فوق العاده سریعی داشته است . دانش داده کاوی فرآیند کشف دانش پنهان درون داده است که با برخورداری از دامنه وسیع ، امروزه دارای کاربرد در زمینه های مختلف از جمله حوزه های  صنعتی ، پزشکی، ارتباطات، کشاورزی، انرژی، علوم اجتماعی، فرهنگی ، سیاسی، اقتصادی، بازرگانی، نظامی، آموزشی و .. است، بگونه ای که امروزه مرز و محدودیتی برای کاربرد این دانش در نظر گرفته نشده و زمینه های کاری این دانش را از اعماق اقیانوس تا بیکران فضا می دانند.
در راستای توسعه دانش داده کاوی به عنوان جدیدترین و برترین روش حل مسئله و به کارگیری آن در کشور و تداوم برگزاری موفق کنفرانس های سالانه ، دهمین کنفرانس داده کاوی ایران در روز 8 و 9 اسفندماه 1395 با مشارکت و حمایت دانشگاه ها ، وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت ها و با حضور اساتید ، پژوهشگران و صاحب نظران برگزار خواهد گردید.
با توجه به فضای مناسب بوجود آمده جهت بهره برداری علمی و کاربردی از دانش داده کاوی در پیشبرد و توسعه سازمان های برتر و خلاق دولتی و خصوصی در این رویداد، از کلیه علاقمندان دانش نوین داده کاوی ، مدیران و کارشناسان ارشد سازمان ها و اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه ها جهت حضور و ثبت نام در دهمین کنفرانس داده کاوی ایران دعوت به عمل می آید.
 
اهداف کنفرانس
 -بسط و گسترش دانش داده کاوی در کشور
-آشنایی با آخرین یافته ها و کاربرد های دانش داده کاوی در دنیای توسعه یافته
-معرفی هر چه بیشتر توانمندی های دانش داده کاوی به عنوان روش برتر حل مسئله
-آشنایی با توانمندی های علمی و کاربردی کشور در عرصه دانش داده کاوی
-هم اندیشی دانشگاهیان ، دانش پژوهان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه ها و مدیران و کارشناسان بخش های مختلف مرتبط با دانش داده کاوی

درج در تقویم: ۱۳۹۵/۱۱/۲ - تعداد مشاهده ۵۵۳۷ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

وضعیت کنفرانس

برگزارشده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۲۶ دی ۱۳۹۶
مهلت ارسال اصل مقالات:
۴ دی ۱۳۹۶
تاریخ اعلام داوری مقالات:
۱۸ دی ۱۳۹۶

تاریخچه کنفرانس

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

دبيرخانه دائمي داده كاوي كنفرانس