CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
۲۶
دی

دهمین کنفرانس داده کاوی ایران

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

دهمین کنفرانس داده کاوی ایران در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۶ توسط دبیرخانه دائمی داده کاوی کنفرانس و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.

حوزه های تحت پوشش:
برگزار کننده: دبیرخانه دائمی داده کاوی کنفرانس
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران

دانش نوین داده کاوی (Data Mining) یکی از ده دانش در حال توسعه ای است که دهه حاضر را با انقلاب تنکولوژیک مواجه ساخته است و بدین رو در سال های اخیر در دنیا گسترش فوق العاده سریعی داشته است . دانش داده کاوی فرآیند کشف دانش پنهان درون داده است که با برخورداری از دامنه وسیع ، امروزه دارای کاربرد در زمینه های مختلف از جمله حوزه های  صنعتی ، پزشکی، ارتباطات، کشاورزی، انرژی، علوم اجتماعی، فرهنگی ، سیاسی، اقتصادی، بازرگانی، نظامی، آموزشی و .. است، بگونه ای که امروزه مرز و محدودیتی برای کاربرد این دانش در نظر گرفته نشده و زمینه های کاری این دانش را از اعماق اقیانوس تا بیکران فضا می دانند.
در راستای توسعه دانش داده کاوی به عنوان جدیدترین و برترین روش حل مسئله و به کارگیری آن در کشور و تداوم برگزاری موفق کنفرانس های سالانه ، دهمین کنفرانس داده کاوی ایران در روز 8 و 9 اسفندماه 1395 با مشارکت و حمایت دانشگاه ها ، وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت ها و با حضور اساتید ، پژوهشگران و صاحب نظران برگزار خواهد گردید.
با توجه به فضای مناسب بوجود آمده جهت بهره برداری علمی و کاربردی از دانش داده کاوی در پیشبرد و توسعه سازمان های برتر و خلاق دولتی و خصوصی در این رویداد، از کلیه علاقمندان دانش نوین داده کاوی ، مدیران و کارشناسان ارشد سازمان ها و اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه ها جهت حضور و ثبت نام در دهمین کنفرانس داده کاوی ایران دعوت به عمل می آید.
 
اهداف کنفرانس
 -بسط و گسترش دانش داده کاوی در کشور
-آشنایی با آخرین یافته ها و کاربرد های دانش داده کاوی در دنیای توسعه یافته
-معرفی هر چه بیشتر توانمندی های دانش داده کاوی به عنوان روش برتر حل مسئله
-آشنایی با توانمندی های علمی و کاربردی کشور در عرصه دانش داده کاوی
-هم اندیشی دانشگاهیان ، دانش پژوهان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه ها و مدیران و کارشناسان بخش های مختلف مرتبط با دانش داده کاوی

درج در تقویم: ۱۳۹۵/۱۱/۲ - تعداد مشاهده ۳۹۴۵ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

وضعیت کنفرانس

برگزارشده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۲۶ دی ۱۳۹۶
مهلت ارسال اصل مقالات:
۴ دی ۱۳۹۶
تاریخ اعلام داوری مقالات:
۱۸ دی ۱۳۹۶

برگزار کننده

دبيرخانه دائمي داده كاوي كنفرانس