CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
۲۱
اسفند

پنجمین همایش ملی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی و سومین کنگره ملی آبیاری و زهکشی ایران

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

پنجمین همایش ملی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی و سومین کنگره ملی آبیاری و زهکشی ایران در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ تا ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ توسط دانشگاه شهید چمران اهواز و تحت حمایت سیویلیکا در شهر اهواز برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات پنجمین همایش ملی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی و سومین کنگره ملی آبیاری و زهکشی ایران مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: علوم کشاورزی ، مهندسی آب و هیدرولوژی
برگزار کننده: دانشگاه شهید چمران اهواز
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: اهواز

قطب علمی «مدیریت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی» دانشکده مهندسی علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز و انجمن آبیاری و زهکشی ایران به عنوان قطب های برتر کشور در زمینه آبیاری و زهکشی مطرح می باشند. جهت انجام این رسالت علمی، دانشکده مهندسی علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز با برگزاری اولین، دومین ، سومین و چهارمین همایش ملی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی در سال های 1385،1387 ،1389 و 1392و انجمن آبیاری و زهکشی ایران با برگزاری اولین و دومین کنگره آبیاری و زهکشی در سالهای 1394 و 1395که با حضور جمع کثیری از متخصصین، اساتید، صاحبنظران، مدیران و دانشجویان کشور برگزار گردید گام مؤثری را در حل مسائل و مشکلات بخش آب و خاک و مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی موجود و در حال ساخت کشور برداشت. لذا بدنبال برگزاری موفقیت آمیز این رویداد در سال های قبل که با استقبال صاحبنظران و علاقمندان علوم آب مواجه گردید، با کمال مسرت برگزاری پنجمین همایش ملی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی و سومین کنگره ملی آبیاری و زهکشی ایران در اسفند ماه 1396 در محل دانشگاه شهید چمران اهواز را به اطلاع می رساند. این همایش و کنگره در راستای تبادل اطلاعات و ارائه نتایج آخرین دستاوردهای تحقیقاتی در زمینه مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی و حل مسائل و مشکلات مربوط به آنها با تاکید بر کیفیت آب و مدیریت زه آب ها برگزار خواهد شد. بدیهی است تحقق این اتفاق مهم، حضور همه‌جانبه و حداکثری متخصصین آب و سایر علوم مرتبط با این رشته را می‌طلبد. امروز، حضور فعالانه و جدی متخصصین و محققین علوم آب و ارائه دستاوردهای علمی معتبر آنان در این رویداد، رسالت مهم تمامی اساتید، دانشجویان، مسئولین و دست‌اندرکاران رشته آبیاری و زهکشی و علوم مهندسی آب کشور است که بی‌شک قادر است بسیاری از تهدیدهای بحران آب را به فرصت تبدیل ‌نماید. لذا بدینوسیله از استادان، پژوهشگران، متخصصان، مسئولان، صاحب‌نظران، مهندسان و دانشجویان ارزشمند علوم آب کشور دعوت می‌گردد تا با حضور در این اتفاق مهم، زمینه را برای برگزاری باشکوه و کارآمد پنجمین همایش ملی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی و سومین کنگره ملی آبیاری و زهکشی ایران فراهم نمایند.

 

 

محورهای همایش:

مدیریت بهره برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی
ارتقاء بهره‌وری مصرف آب در شبکه‌های آبیاری
اثرات زیست محیطی توسعه شبکه‌های آبیاری و زهکشی
مطالعات و طراحی شبکه‌های آبیاری و زهکشی
مسائل و مشکلات اجرایی شبکه‌های فرعی آبیاری و زهکشی
مباحث نوین در شبکه‌های آبیاری و زهکشی
استفاده از آبهای نا متعارف و شورورزی در شبکه‌های آبیاری و زهکشی

 

درج در تقویم: ۱۳۹۶/۹/۱۲ - تعداد مشاهده ۴۸۰۷ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ تا ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
مهلت ارسال اصل مقالات:
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ اعلام داوری مقالات:
۲۰ بهمن ۱۳۹۶
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
۱ اسفند ۱۳۹۶

تاریخچه کنفرانس

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

سازمان کنفرانس

برگزار کننده

نوع مرکز: دانشگاه دولتی
تعداد مقالات: ۲۳۴۶۵
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.