CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱۳
آذر

بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۸ توسط پژوهشکده بیمه و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: اقتصاد تجاری
برگزار کننده: پژوهشکده بیمه
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران

درباره همایش

همایش بیمه و توسعه، طی بیست‌و‌پنج دوره برگزاری خود، به‌عنوان پلی جهت ایجاد ارتباط بین صنعت بیمه، دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و نهاد ناظر بوده و در بعضی از موارد سبب تغییر در رویکرد صنعت بیمه نسبت به مسائل مختلف شده است. گردهمایی شخصیت‌ها و صاحبنظران داخلی و خارجی، فرصت مناسبی جهت هم‌اندیشی و تبادل نظر میان صاحبنظران و مقامات اجرایی صنعت بیمه کشور را فراهم خواهد آورد. بیست‌و‌ششمین همایش بیمه و توسعه، با موضوع "افزایش ضریب نفوذ بیمه؛ چالش‌ها و راهکارها" توسط پژوهشکده بیمه و با همکاری بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت‌های بیمه در تاریخ 13 آذر 1398 در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد. در این رخداد بزرگ علمی، پژوهشگران و صاحب‌نظران داخلی و خارجی، آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود در زمینه موضوع همایش را به اشتراک گذاشته و به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.
از عموم علاقمندان دعوت می‌شود ضمن شرکت در همایش، مقالات و نتایج پژوهش‎های خود در زمینه موضوع همایش و محورهای آن را برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند تا در صورت پذیرش توسط داوران، در این همایش ارائه شوند.

درج در تقویم: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - تعداد مشاهده ۱۳۲۲ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۱۳ آذر ۱۳۹۸
مهلت ارسال اصل مقالات:
۳۰ مهر ۱۳۹۸

تاریخچه کنفرانس

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه را نمایش می دهد: تحلیل محتوایی همه دوره های همایش ملی بیمه و توسعه

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی
تعداد مقالات: ۱۲۶
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.