CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۲۹
مرداد

چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۳۸۷ تا ۳۰ مرداد ۱۳۸۷ توسط گروه پژوهشی آریانا در شهر تهران برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: ساخت و ساز ، ساخت و مدیریت پروژه ، مدیریت (عمومی)
برگزار کننده: گروه پژوهشی آریانا
شهر برگزاری: تهران

توضیحات کنفرانس

تجارب برگزارکنندگان این کنفرانس طی سالیان گذشته موید عدم کفایت چارچوب‌های متداول، برای برگزاری کنفرانس‌های تخصصی و به‌ویژه در زمینه علوم مدیریت می‌باشد. لذا بر خویش واجب می‌دانیم که پیوسته علامت سوال‌های جدی و قابل تأملی را در برابر داشته باشیم و نیز چرایی برگزاری کنفرانس و چگونگی آن را به چالش بکشیم. با این مقدمه، پیش فرض‌های ذیل برای برگزاری کنفرانس‌های تخصصی مدیریت از سوی ما متصور است:
 
مأموریت:
مشارکت در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورمان از طریق نشر و ترویج دانایی، فرهنگ و تجارب مدیریتی
 
اهداف:
توسعه وترویج دانش مدیریت پروژه
توسعه و ترویج مهارت‌های مورد نیاز مدیران و کارشناسان پروژه‌ها
ایجاد و توسعه شبکه‌های متخصصان و کارشناسان مدیریت پروژه در کشور
معرفی آخرین دستاوردها وفنون مدیریتی در سطح سازمان‌های برتر جهان
تبادل تجارب و یافته‌های سازمان‌ها‌ی ایرانی در مدیریت پروژه
 
استراتژی بنیادین:
جلب اعتماد همگانی و اعتبار پژوهشی شایسته از طریق پای‌بندی به اصالت علمی، رعایت اصل بی‌طرفی و جلب مشارکت همگانی
 
ضرورت‌های برگزاری:
کنفرانس محیطی برای آشنایی و آموزش مبانی نظری علوم مدیریت با ارایه مقالات، کارگاه‌های آموزشی و سخنرانی‌های کلیدی، سعی بر آن است تا دانش مدیران و کارشناسان در زمینه نظریه‌ها، ادبیات و تکنیک‌های مدیریتی تا حد امکان روزآمد شود. تردیدی نیست که وقوف مدیران نسبت به دانش و ادبیات نوین علم مدیریت برای موفقیت در به کارگیری آنها انکار ناپذیر می‌باشد.
کنفرانس­محیطی­برای­ ازهم‌آموزی
تأکید روزافزون دبیرخانه، توسعه کیفی و کمی بخش ارایه تجارب مبتنی بر اعلام نیاز مخاطبان می‌باشد  در این بخش سعی بر آن است تا سازمان‌ها ضمن ثبت و ارایه تجارب خویش از پیشبرد پروژه‌های مدیریتی، از یافته‌های عملی سایر نهادها آگاه شوند و بدین‌ترتیب ضمن تعمیق دانایی مدیران در بهره‌گیری از تکنیک‌ها و نظریه‌های مدیریتی، شبکه‌ای از علاقمندان در موضوعات خاص ایجاد شود. بدیهی است دستاورد اصلی این بخش غلبه بر سعی و خطای بیهوده واحدهای کسب و کار در آموخته‌های دیگران می‌باشد.
کنفرانس­محیطی­برای­توسعه­شبکه­ارتباطی­مدیران­حرفه‌ای
بدیهی است توسعه شبکه فردی و سازمانی به عنوان یک سرمایه با ارزش از مهمترین دستاوردهای مشارکت کنندگان کنفرانس می‌باشد و این مهم با تشکیل کار گروه‌های کمیته صنعت به تفکیک بخش‌های مختلف اقتصادی و صنعتی این مجال را به لحاظ کمی و کیفی توسعه خواهد داد.
کنفرانس محیطی برای دسترسی به اطلاعات علاوه بر اطلاعات تخصصی حاصل از مقالات، کارگاه‌های آموزشی و تجارب عملی در محیط این کنفرانس، شما به اطلاعات ذیل دسترسی خواهید داشت:کتب  نشریات تخصصی،شرکت‌های مشاوره مدیریت و مهندسی، تجارب مدیریتی پروژه‌های بزرگ، مقالات و پایان‌نامه‌های تخصصی، بانک‌های اطلاعاتی و آمار تخصصی، برگزارکنندگان مصمم هستند تا با نظارت شایسته‌تر بر بخش‌های جانبی و بویژه نمایشگاه، تمام قابلیت‌های محیطی و بصری را در خدمت ارایه اطلاعات مرتبط با حوزه مدیریت قرار دهند.
کنفرانس­محیطی­برای­آرامش
حضور افراد در محیط کنفرانس و فراغت ایشان از کار از نظر ما فرصتی است تا در فضایی صمیمی، آرام و مناسب از آموزه‌های تخصصی بهره‌گیری نمایند با توجه به تجارب سال‌های گذشته و نیازهای مخاطبین به رغم محدودیت‌های فضای سالن‌های کنفرانس موجود، سعی ما بر این است که محیطی مناسب و شایسته در شأن مهمانان گرامی‌مان فراهم آوریم.
 
مخاطبین:
مدیران سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی (تمامی رده‌ها)
مشاوران مدیریت و سیستم
دانشجویان رشته‌های مدیریت،مهندسی صنایع، فناوری اطلاعات و رشته­های مرتبط دیگر
انجمن‌های علمی- تخصصی مرتبط
 

محورهای تخصصی کنفرانس
محور اصلی کنفرانس چهارم: توسعه و ارتقای ظرفیت سازمان‏های پروژه محور

مدیریت استراتژیک پروژه
استراتژی‏های سرمایه‏ ‏گذاری، سازماندهی شرکت ‏های پروژه محور، مدیریت سبد پروژه ‏ها، مطالعات امکان‏ سنجی پروژه، تامین مالی پروژه، سیستم ‏های اجرای پروژه، ارجاع کار و انتخاب عوامل پروژه، رویکردها در انواع قرارداد، عوامل محیطی موثر پروژه، مدیریت آسیب‏ های پروژه. 
سازماندهی پروژه
سازماندهی پروژه، رهبری پروژه، کار تیمی، مدیریت سرمایه ‏های انسانی، جذب و پرورش مدیران پروژه، مدیریت تعاملات با ذی‏نفعان پروژه.

مدیریت اجرای پروژه
مدیریت یکپارچگی، مدیریت محدوده، مدیریت زمان، مدیریت هزینه، مدیریت کیفیت، مدیریت ارتباطات، مدیریت منابع، مدیریت ریسک، مدیریت تدارکات، مدیریت اختتام، مدیریت و مهندسی ارزش، تکنیک ها و رویکردهای جدید مدیریت پروژه.
 

درج در تقویم: ۱۳۸۷/۱/۱۳ - تعداد مشاهده ۱۸۴۳۱ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۲۹ مرداد ۱۳۸۷ تا ۳۰ مرداد ۱۳۸۷
مهلت ارسال اصل مقالات:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
۲۹ مرداد ۱۳۸۷

تاریخچه کنفرانس

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

گروه پژوهشي آريانا