CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۲۳
دی

دومین کنگره بین المللی پزشکی شخصی

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

دومین کنگره بین المللی پزشکی شخصی در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۶ تا ۲۵ دی ۱۳۹۶ توسط دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) و دانشگاه علوم پزشکی ایران و پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک در شهر تهران برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات دومین کنگره بین المللی پزشکی شخصی مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: پزشکی ، سرطان ، بیولوژی مولکولی، بیولوژی سلولی و ژنتیک
برگزار کننده: دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)
سایر برگزار کنندگان: دانشگاه علوم پزشکی ایران و پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک
شهر برگزاری: تهران

امروزه پزشکی شخصی یا پزشکی فردمحور (Personalized Medicine) با بهره‌گیری از علوم مختلف ژنتیک، بیوانفورماتیک و زیست‌ فناوری و......... پنجره جدیدی در حوزة پزشکی گشوده که بر روی تشخیص ‌و درمان هر انسان به صورت منحصر به فرد تمرکز دارد. هرچند پزشکی شخصی به عنوان شاخه در حال گسترش از پزشکی، قدمت چند هزارساله دارد اما در سال‌های اخیر رویکرد فردمحور، به تدریج در همه شاخه‌های پزشکی گسترش یافته است. این شاخه از علم، روز به روز در پزشکی روزمره کاربردهای بیشتری پیدا می‌کند و به نظر می‌رسد یکی از عرصه‌های عمدۀ پزشکی در آیندۀ نزدیک باشد ما مطمئن هستیم که آینده علم پزشکی شخصی محور است . بعد از برگزاری اولین کنگره پزشکی شخصی در تاریخ 7 تا 9 اسفند ماه 1395 و استقبال قابل توجه اساتید ، دانشجویان و شرکتهای داخلی و خارجی دومین کنگره بین المللی پزشکی شخصی ایران در تاریخ 23 الی 25 دی ماه سال 1396 در سالن همایش های رازی برگزار می گردد. این کنگره با محوریت دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)  و همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران و پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک برگزار می گردد.

 

درج در تقویم: ۱۳۹۶/۹/۲۱ - تعداد مشاهده ۴۳۰۴ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۲۳ دی ۱۳۹۶ تا ۲۵ دی ۱۳۹۶
مهلت ارسال چکیده:
۳۰ آبان ۱۳۹۶

تاریخچه کنفرانس

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای دومین کنگره بین المللی پزشکی شخصی را نمایش می دهد:

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

نوع مرکز:
تعداد مقالات: ۱۴۸۷
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.