CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۵
شهریور

همایش ملی مقاوم سازی ایران

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

همایش ملی مقاوم سازی ایران در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۸۷ تا ۷ شهریور ۱۳۸۷ توسط دانشگاه یزد در شهر یزد برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات همایش ملی مقاوم سازی ایران مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: مهندسی سازه
برگزار کننده: دانشگاه یزد
شهر برگزاری: یزد

دانشگاه یزد، همایش ملی مقاوم سازی ایران (Iranian Rehabilitation National Conference) را شهریور ماه 1387 برگزار می نماید. این همایش ملی 5 الی 7 شهریور سال آینده در یزد با هدف ایجاد زمینه بحث و تبادل نظر پیرامون مقاوم سازی سازه ها، ایجاد زمینه بحث و تبادل نظر پیرامون مقاوم سازی شریانهای حیاتی، برقراری ارتباط متخصصین و دانشجویان با صاحب نظران امر مقاوم سازی و آشنایی با روش های نوین مقاوم سازی بنا ها و شریانهای حیاتی، طرح مباحث جدید در زمینه تعمیر و نگهداری بنا ها و شریانهای حیاتی، ایجاد زمینه بحث و تبادل نظر پیرامون مقاوم سازی بافت های تاریخی و همچنین  ایجاد زمینه بحث و تبادل نظر پیرامون بهسازی ساختمانها وابنیه فنی برگزار خواهد شد.

 

از متخصصان، پژوهشگران و دانشجویان دعوت می شود چکیده مقالات خود را حداکثر تا 20 بهمن ماه 1386 به دبیرخانه همایش ارسال نمایند. محورهای تخصصی تحت پوشش این کنفرانس عبارتند از:اولین فراخوان همایش ملی مقاوم سازی ایران

 • مصالح مدرن و نقش آن ها در مقاوم سازی

 • مقاوم سازی وایمنی بافت های تاریخی در مقابل زلزله

 • مقاوم سازی سازه های اسکلتی

 • مقاوم سازی ساختمانهای مصالح بنایی

 • مقاوم سازی بناهای ضروری

 • مقاوم سازی ساختمانهای روستایی

 • مقاوم سازی و شیوه های اجرائی

 • مقاوم سازی شریانهای حیاتی

 • مقاوم سازی ابنیه فنی

 • مقاوم سازی راهها و ابنیه تاریخی

 • ارتقای کیفیت ساخت و سازهای جدید

 • ژئوتکنیک و مقاوم سازی

 • شناخت و تحلیل ریسک و بررسی راههای کاهش آن در شهرهای خطر خیز

 • معماری و مقاوم سازی

 • نقش اقتصاد در مقاوم سازی

 • تاثیرات اجتماعی مقاوم سازی ابنیه

 

دستور العمل تهیه و تنظیم خلاصه مقالات فارسی همایش ملی مقاوم سازی ایران

به منظور یکسان بودن ساختار مقالات همایش رعایت کلیه ضوابط ارائه شده و انطباق کامل ساختار خلاصه مقاله با دستور العمل حاضر الزامی می باشد.

از علاقمندان به ارسال خلاصه مقاله در خواست می گردد که ارسال به صورت الکترونیکی را انتخاب نمایند.

اگر به هر دلیل نتوانید خلاصه مقاله خود را به صورت الکترو نیکی ارسال فرمایید ، خواهشمند است سه نسخه کامل از خلاصه مقاله را حداکثر تا تاریخ 30/11/86 به آدرس دبیر خانه همایش ( یزد – دانشگاه یزد – مجتمع فنی و مهندسی ، ساختمان شماره 2 – دبیر خانه همایش ) ارسال نمایند.

1- لازم است خلاصه مقاله بر روی کاغذ A4 و حداکثر در یک صفحه به صورت یکرو و با استفاده از نرم افزارword و در محیط windows . xp تهیه شود.

2- حاشیه مورد نیاز به فاصله 30 میلیمتر از سمت راست ، 30 میلیمتر از سمت چپ ،25 میلیمتر ازبالای صفحه و میلیمتر از پایین صفحه تنظیم گردد.

3- عنوان خلاصه مقاله با فونت زر 16 پررنگ (Bold ( با فاصله 60 میلیمتر از بالای صفحه و در وسط تنظیم شود.

4- نام نام خانوادگی مولف (مولفین) به همراه عنوان و آدرس مختصر با قلم زر 12 پررنگ با تنظیم وسط سطر و با یک خط فاصله از عنوان تنظیم می شود. این اطلاعات برای هر مولف نبایبد از یک سطر تجاوز کند.

5- تلفن ( به همراه کد شهری ) فاکس(به همراه کد شهری)و آدرس مختصر با قلم زر 12 پررنگ با تنظیم وسط سطر و با یک خط فاصله از عنوان تنظیم وسط و بدون فاصله از قسمت قبلی ارائه شود. چنانچه مقاله بیش از دو مولف داشته باشد اطلاعات مربوط به شماره تلفن فاکس و پست الکترونیکی برای همه مولفین نوشته شود.

6- عنوان " چکیده " با قلم زر 14 پررنگ و به فاصله 120 میلیمتر از بالای صفحه و 30 میلیمتر از سمت راست تنظیم شود . بلافاصله در سطر بعدی متن اصلی چکیده با قلم زر 10 ایتالیک و پررنگ و با تنظیم 30 میلیمتر از سمت راست و 30 میلیمتر از سمت چپ نوشته شود.

7- بلافاصله پس از متن چکیده عنوان " کلید واژه ها " با قلم زر 14 پررنگ و در ادامه آن کلمات کلیدی مقاله ( حداکثر 6 کلمه) با قلم زر 10 ایتالیک و پر رنگ تنظیم شود

درج در تقویم: ۱۳۸۷/۱/۱۳ - تعداد مشاهده ۱۰۵۹۱ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۵ شهریور ۱۳۸۷ تا ۷ شهریور ۱۳۸۷
مهلت ارسال چکیده:
۲۰ بهمن ۱۳۸۶
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
۵ شهریور ۱۳۸۷

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

نوع مرکز: دانشگاه دولتی
تعداد مقالات: ۲۰۹۸۰
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.