CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
۱۲
مهر

سومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

سومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ تا ۱۳ مهر ۱۳۹۷ توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی همدان معاونت تحقیقات و فناوری در شهر همدان برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.

حوزه های تحت پوشش: حرفه های پزشکی ، علوم عصبی
برگزار کننده: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی همدان معاونت تحقیقات و فناوری
شهر برگزاری: همدان

گسترش روزافزون علوم توانبخشی و علوم وابسته در جهان معاصر، متخصصان و علاقمندان این حوزه از علم را ناگزیر می سازد که با آخرین تجارب و دستاوردهای مرتبط آشنا شوند.
پس از حدود نیم قرن حضور رشته های توانبخشی در کشور و یک دهه حضور در دانشگاه علوم پزشکی همدان افتخاریست برای ما که در شهر همدان، دیار ابوعلی سینا، میزبان شما علاقمندان به پژوهش و سروران گرامی در دومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا در تاریخ 13 و 14 مهر ماه 1396 هستیم. 
دومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا، ضمن یادآوری اولین همایش که یکی از رویداد علمی و برجسته توانبخشی در کشور بوده است،در برگیرنده‌ی کلیه‌ی محورها، مباحث و موضوع‌های توانبخشی عصبی خواهد بود و از حوزه هایی است که در آن تمامی رشته های توانبخشی به ارائه خدمات و انجام پژوهش می پردازند. در این دو روز سعی خواهد شد از دانش، تفکر و تجارب ارزنده پژوهشگران و اساتید ارجمند در عرصه های مختلف هرچه بیشتر بهره گرفته شود.
امید است این همایش بتواند فضای زنده‌ای برای تبادل اندیشه ها که شرط اساسی و ضروری رشد علمی در جامعه به شمار می رود، بین شرکت‌کنندگان ایجاد نماید و با تقویت نگرش ها و رویکردهای میان رشته ای و بین رشته ای و با تاکید بر توانبخشی عصبی، پویایی بیشتری به این جامعه بزرگ و کمتر شناخته شده ببخشد.

 

درج در تقویم: ۱۳۹۷/۴/۲۵ - تعداد مشاهده ۱۲۶۴ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

وضعیت کنفرانس

برگزارشده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۱۲ مهر ۱۳۹۷ تا ۱۳ مهر ۱۳۹۷
مهلت ارسال اصل مقالات:
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
۲۰ شهریور ۱۳۹۷

کنفرانسهای مرتبط

کنفرانسهای زیر از نظر موضوعی مشابه سومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا هستند:

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

نوع مرکز:
تعداد مقالات: ۳۱۰۴
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.