CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
۲۴
مهر

ششمین کنفرانس انرژی بادی ایران

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

مقالات این کنفرانس تا این لحظه از سوی دبیرخانه برای نمایه سازی ارسال نشده است.

ششمین کنفرانس انرژی بادی ایران در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ تا ۲۵ مهر ۱۳۹۷ توسط انجمن علمی انرژی بادی ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران -سالن همایش های وزارت نیرو برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.

با توجه به اينكه پروژه هاي نيروگاه انرژي بادي مستلزم سرمايه گذاري قابل توجهي بوده و بخش بزرگي از آن به صورت ارزي مي باشد و با در نظر گرفتن شرايط بين المللي و عدم اطمينان از شرايط تامين ارز در راستاي توسعه صنعت انرژي بادي در كشور، هيات مديره انجمن پس  از بررسي همه جانبه تصميم گرفت تا فراهم شدن شرايط حداقلي و اطمينان نسبي از سودمندي برگزاري نشست هاي تخصصي، برگزاري ششمين كنفرانس انرژي بادي ايران را كه قرار بوده در 25-24 مهر ماه سال جاري برگزار گردد، به تعويق بياندازد.

اميد است در آينده نزديك با بهبود شرايط كلي و ايجاد ثبات در برنامه ريزي و سياست گذاري، امكان برگزاري كنفرانس فراهم گردد. بديهي است زمان برگزاري كنفرانس بلافاصله پس از تعيين به اطلاع علاقمندان خواهد رسيد.
حوزه های تحت پوشش: انرژی های تجدیدپذیر و تکنولوژی های جایگزین
برگزار کننده: انجمن علمی انرژی بادی ایران
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران -سالن همایش های وزارت نیرو

در سالهای اخیر انرژی بادی در جهان شاهد رشد چشمگیری بوده است و پیش بینی می شود با ادامه رشد سرمایه گذاری در این صنعت، این روند در سالهای آتی ادامه یابد.

به یاری خداوند ششمین کنفرانس انرژی بادی ایران در 24 و 25 مهر ماه 1397 توسط انجمن علمی انرژی بادی ایران در سالن همایش های وزارت نیرو برگزار می گردد. در این کنفرانس ضمن بررسی چالش های پیش رو، راهکارهای توسعه این صنعت در کشور با توجه به شرایط جدید بین المللی مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت. کنفرانس انرژی بادی ایران تنها همایشی است که همه فعالان صنعت انرژی بادی را اعم از مسئولین دولتی، قانون گذاران، سرمایه گذاران، مجریان و مشاوران گرد هم آورده و به صورت واقع بینانه به این بخش می پردازد.

حضور مدیران ارشد شرکت های بزرگ بین المللی و مسئولین سازمان های معتبر جهانی بر غنای این گردهایی خواهد افزود.

ششمین کنفرانس انرژی بادی ایران فرصت مغتنمی برای همه دست اندرکاران و علاقمندان به انرژی بادی کشور فراهم می آورد که ضمن پرداختن به اقدامات انجام شده، نقشه راهی عملی برای توسعه هر چه سریعتر این صنعت ترسیم گردد

درج در تقویم: ۱۳۹۷/۴/۳۰ - تعداد مشاهده ۱۲۸۲ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

وضعیت کنفرانس

کنفرانس لغو شده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۲۴ مهر ۱۳۹۷ تا ۲۵ مهر ۱۳۹۷
مهلت ارسال اصل مقالات:
۲۰ مرداد ۱۳۹۷

تاریخچه کنفرانس

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

سازمان کنفرانس

برگزار کننده