CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۲۱
اردیبهشت

دومین کنفرانس ملی الگوریتم‌های فراابتکاری و کاربردهای آن در علوم و مهندسی

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

دومین کنفرانس ملی الگوریتم‌های فراابتکاری و کاربردهای آن در علوم و مهندسی در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ توسط دانشگاه پیام نور واحد نجف آباد و تحت حمایت سیویلیکا در شهر نجف آباد برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات دومین کنفرانس ملی الگوریتم‌های فراابتکاری و کاربردهای آن در علوم و مهندسی مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: تئوری و ریاضیات
برگزار کننده: دانشگاه پیام نور واحد نجف آباد
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: نجف آباد

برگزاری همایش و سمینارهای علمی تلاشی در راستای اغناء روحیه جستجوگری و کاوشگری جامعه علمی دانشگاهی برای کسب معلومات و اطلاع از یافته‌های جدید در عرصه علم و دانش است. علاوه بر آن، برگزاری همایش‌ها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم و رو در روی پژوهشگران و محققین و علم‌آموزان و ایجاد زمینه‌ای برای فعالیت‌های جمعی، کمک شایانی می‌نماید. یکی از فعالیت‌های مهم دانشگاه‌ها و مراکز علمی تحقیقاتی، برگزاری همایشهای بین‌المللی و داخلی می‌باشد که معمولا از طریق همکاری مشترک یک یا چند دانشگاه و انجمن علمی، مراکز تحقیقات و سازمان‌ها اجرا می‌شود. یکی از راه‌های توسعه و پیشرفت کشورها نیز تبادل دانش بین محققین مختلف حوزه‌های علمی گوناگون می‌باشد. در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با تولید علم دانش‌بنیان و همچنین با توجه به کاربردهای الگوریتم‌های فراابتکاری در اغلب شاخه‌های علوم اعم از: فنی و مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی، علوم دریایی و صنایع هوایی، انجمن الگوریتم‌های فراابتکاری ایران با همکاری دانشگاه پیام‌نور نجف‌آباد در نظر دارد که دومین کنفرانس ملی الگوریتم‌های فراابتکاری و کاربردهای آن در علوم و مهندسی را در اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ برگزار کند. خاطر نشان می‌شود که بسیاری از مسایل در علوم و مهندسی منجر به حل مسائل بهینه‌سازی می‌شوند. اگرچه برای بسیاری از این مسائل، روش‌های کلاسیک و تحلیلی پاسخگو هستند، برای طیف وسیعی از آنها نمی‌توان از این روش‌ها استفاده نمود. بنابراین استفاده از روش‌های نوین اجتناب‌ناپذیر است. به خصوص آنکه در بسیاری از این مسائل دسترسی به جواب تقریبی کافی است. الگوریتم‌های فراابتکاری یا فراتکاملی نوعی از الگوریتم‌های دقیق هستند که برای یافتن پاسخ بهینه به کار می‌روند.

 

محورهای کنفرانس:

-تحلیل رفتاری و مبانی ریاضی الگوریتم‌های فراابتکاری
-الگوریتم‌های فراابتکاری الهام گرفته از طبیعت
- الگوریتم‌های اَبَرابتکاری (Hyper-Heuristic)
-کاربرد الگوریتم‌های فراابتکاری در علوم و مهندسی
-کاربرد الگوریتم‌های فراابتکاری در بهینه‌سازی
- محاسبات تکاملی و هوش جمعی
-یادگیری ماشین و محاسبات نرم
-سایر موضوعات مرتبط

 

 

درج در تقویم: ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - تعداد مشاهده ۷۹۱۴ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
مهلت ارسال اصل مقالات:
۳۱ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ اعلام داوری مقالات:
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

تاریخچه کنفرانس

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای دومین کنفرانس ملی الگوریتم‌های فراابتکاری و کاربردهای آن در علوم و مهندسی را نمایش می دهد:

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

سازمان کنفرانس

دبیر کنفرانس
آقای دکتر سیدسعید آیت
دبیر کمیته اجرایی
آقای مهندس محمد رستمی

برگزار کننده

دانشگاه پيام نور واحد نجف آباد