CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۲۲
دی

سمینار ارزیابی تجارب و آموزه‏های بازسازی بم

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

سمینار ارزیابی تجارب و آموزه‏های بازسازی بم در تاریخ ۲۲ دی ۱۳۸۸ تا ۲۳ دی ۱۳۸۸ توسط پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران و سازمان میراث فرهنگی کشور، سازمان نظام مهندسی کشور، دفتر منطقه‏ای ی در شهر تهران برگزار گردید.

حوزه های تحت پوشش: ساخت و ساز ، معماری و شهرسازی ، مهندسی عمران (عمومی)
برگزار کننده: پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران
سایر برگزار کنندگان: سازمان میراث فرهنگی کشور، سازمان نظام مهندسی کشور، دفتر منطقه‏ای ی
شهر برگزاری: تهران

به مناسبت ششمین سالگرد زلزله بم سمینار تخصصی ارزیابی تجارب و آموزه‏های بازسازی بم برگزار می‏شود. این سمینار توسط سازمان علمی فرهنگی یونسکو، پایگاه میراث جهانی ارگ بم، سازمان نظام مهندسی کشور و دانشگاه تهران و با همکاری وزارت میراث فرهنگی ایتالیا، دانشگاه می (Mie) ژاپن، دانشگاه تکنولوژی و دانشکده معماری Dersden آلمان و Grounbol و CRATerre فرانسه،22 و 23 دی‏ماه 88 در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
مخاطبان اصلی سمینار، متخصصین، مهندسین و دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته‏ های معماری، عمران، مرمت بنا و شهرسازی می‏باشند.
سمینار از یک برنامه رسمی افتتاحیه و سه پانل تخصصی در محورهای 1-معماری و شهرسازی، 2-حفاظت و مرمت و 3-سازه و پایداری تشکیل شده است، که در روزهای سمینار به صورت موازی برگزار می‏شوند.
شرکت ‏کنندگان گواهی‏نامه شرکت در سمینار را با امضای سازمان علمی فرهنگی یونسکو، دانشگاه تهران و سازمان نظام مهندسی کشور دریافت خواهند نمود و با توجه به موافقت کارگروه آموزش، پژوهش و ترویج شورای توسعه نظام مهندسی وزارت مسکن و شهرسازی، مهندسان دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی (در رشته‏ های مهندسی عمران، معماری و شهرسازی) می‏توانند از امتیاز سمینار برای تمدید و ارتقاء پروانه اشتغال به کار، بهره‏مند گردند.

درج در تقویم: ۱۳۸۸/۹/۲۷ - تعداد مشاهده ۷۷۷۴ بار

وضعیت کنفرانس

برگزارشده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۲۲ دی ۱۳۸۸ تا ۲۳ دی ۱۳۸۸
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
۲۰ دی ۱۳۸۸

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

نوع مرکز: دانشگاه دولتی
تعداد مقالات: ۹۳۵۳۲
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.