CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۲۰
آبان

دوازدهمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت و نهمین کنفرانس کارآفرینی و نوآوری های باز

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

دوازدهمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت و نهمین کنفرانس کارآفرینی و نوآوری های باز در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۷ توسط شرکت همایشگران مهر اشراق و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات دوازدهمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت و نهمین کنفرانس کارآفرینی و نوآوری های باز مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: حسابداری ، مدیریت (عمومی)
برگزار کننده: شرکت همایشگران مهر اشراق
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران

ظهورسازمانهای اجتماعی وگسترش روزافزون آنها یکی از خصیصه های بارز تمدن بشری است . وبه این ترتیب وبا توجه به عوامل گوناگون مکانی و زمانی و ویژگیها و نیازهای خاص هر جامعه هر روز بر تکامل و توسعه این سازمانها افزوده می شود .بدیهی است هر سازمان اجتماعی برای نیل به اهدافی طراحی شده و با توجه به ساختارش نیازمند نوعی مدیریت است. در کنار این مهم ، علم حسابداری نیز  به عنوان  یک سیستم که در آن فرآیند جمع‌آوری، طبقه‌بندی ، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارشهای مالی و صورتهای حسابداری در شکل‌ها و مدلهای خاص انجام می‌گیرد روز به روز خود را نمایان میسازد.زیرا که تعاریف متعدد ومختلفی برای حسابداری ارائه شده است که در یکی از قدیمی ترین آنها گفته شده است که"حسابداری زبان تجارت است"

دبیرخانه کنفرانس بین المللی  حسابداری و مدیریت  با توجه به نقش و جایگاه حرفه و رشته حسابداری و حسابرسی و مدیریت و با توجه به نقش فعالیت­ها و تولیدات علمی و پژوهشی در پیشبرد همه جانبه حسابداری و مدیریت در کسب و کارها و صنایع کشور و الزامات تحقق اقتصاد دانش بنیان، تصمیم به برگزاری دوازدهمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت در تاریخ 21آبان ماه 1397 با موضوع محوری حسابداری و مدیریت نموده است.

درج در تقویم: ۱۳۹۷/۵/۲۷ - تعداد مشاهده ۴۲۵۲ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۲۰ آبان ۱۳۹۷
مهلت ارسال چکیده:
۲۰ شهریور ۱۳۹۷
مهلت ارسال اصل مقالات:
۱۵ آبان ۱۳۹۷

تاریخچه کنفرانس

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای دوازدهمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت و نهمین کنفرانس کارآفرینی و نوآوری های باز را نمایش می دهد: تحلیل محتوایی همه دوره های کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت و ششمین کنفرانس کارآفرینی و نوآوری های باز

کنفرانسهای مرتبط

کنفرانسهای زیر از نظر موضوعی مشابه دوازدهمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت و نهمین کنفرانس کارآفرینی و نوآوری های باز هستند:

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

شركت همايشگران مهر اشراق