CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱۸
اردیبهشت

اولین کنفرانس ملی دوام بتن

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

اولین کنفرانس ملی دوام بتن در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ تا ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط انجمن بتن ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران -مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات اولین کنفرانس ملی دوام بتن مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: مهندسی سازه ، مهندسی عمران (عمومی)
برگزار کننده: انجمن بتن ایران
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران -مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی

اولین کنفرانس ملی دوام بتن 18 و 19 ام اردیبهشت در مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی به همت انجمن بتن ایران برگزار خواهد شد.

 

این کنفرانس به منظور آشنایی بیشتر جامعه مهندسی با دانش روز جهان و ایران در حوزه ساخت و نگهداری سازه‌های بتنی با رویکرد دوام با محور های دوام در شرایط محیطی مختلف، مصالح مناسب برای بهبود دوام، مکانیزم های آسیب دیدگی بتن، طراحی بر اساس دوام و عمر بتن، روش های آزمایش و بازرسی بتن،روش های پایش خرابی، تعمیر و تقویت بتن و تجربیات اجرایی برگزار خواهد شد.

ضمناً در این کنفرانس برنامه‌های متنوعی برای آشنایی علمی و عملی مهندسین با موضوعات مختلف در قالب کارگاه‌های تخصصی و علمی، نمایشگاه جنبی، سخنرانی‌های فنی توسط متخصصین برجسته کشور و همچنین جمعی از متخصصان دانشگاهی و اجرایی دنیا برنامه‌ریزی شده است.

 

درج در تقویم: ۱۳۹۸/۸/۲۰ - تعداد مشاهده ۸۴۳ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ تا ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده