CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
۳
دی

دومین جشنواره رسمی داروسازی کشور

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

دومین جشنواره رسمی داروسازی کشور در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۷ تا ۶ دی ۱۳۹۷ توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران و انستیتو مطالعات بیولوژیکی و واکسن سازی نسیم در شهر تهران برگزار می شود.این کنفرانس از طریق پایگاه سیویلیکا اطلاع رسانی میگردد و چنانچه تحت حمایت سیویلیکا قراربگیرد، پس از برگزاری، مقالات کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد. جهت ثبت درخواست حمایت علمی سیویلیکا از کنفرانس اینجا را کلیک کنید.

حوزه های تحت پوشش: داروسازی (عمومی)
برگزار کننده: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران
سایر برگزار کنندگان: انستیتو مطالعات بیولوژیکی و واکسن سازی نسیم
شهر برگزاری: تهران

حوزه علوم دارویی ظرفیتهای بیشماری در آموزش، پژوهش، تولید دانش، تولید محصول و ارائه خدمات نوین دارویی در سطح کشور و منطقه دارد. سالانه تعداد قابل توجهی از فعالیتهای پژوهشی در حوزه داروسازی در دانشکده های داروسازی سراسر کشور در حال اجراست که منجر به تولید مقالات ،ثبت اختراعات، چاپ کتاب، تولید محصولات و ارائه خدمات تخصصی در حوزه داروسازی می گردد و این دستاوردها حوزه داروسازی را مبدل به حوزه ای افتخار آفرین و بی بدیل در ارائه خدمات سلامت محور به ویژه در حوزه فناوری های نوین به جامعه نموده است. به منظور نهادینه‌سازی فرهنگ ارزیابی این دستاورد ها، ارج نهادن به خدمات آموزشی پژوهشی اعضای هیأت علمی، دستیاران و دانشجویان داروسازی سراسر کشور و ترغیب فعالان صنایع داروسازی کشور به تقویت حلقه ارتباطی صنعت و دانشگاه، تکمیل چرخه پژوهش از ایده تا عمل و خلق ثروت دانش‌بنیان در سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال، تشویق اعضای هیأت علمی و داروسازان ایرانی شاغل در داخل و خارج کشور به ارائه نوآوری‌های آموزشی پژوهشی، تکریم فعالان عرصه ارائه خدمات دارویی و تقدیر از دانش‌آموختگان برجسته در حوزه داروسازی، دومین جشنواره زیست رسمی داروسازی کشور، توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران و انستیتو مطالعات بیولوژیکی و واکسن سازی نسیم در آذرماه 97 برگزار می شود.

حیطه های تخصصی جشنواره

بیوتکنولوژی دارویی
نانو فناوری پزشکی و دارویی
سم شناسی داروشناسی
فارماسیوتیکس
داروسازی بالینی
داروسازی هسته ای
فارماکوگنوزی و داروسازی سنتی
کنترل دارو و غذا
شیمی دارویی
مدیریت و اقتصاد دارو
فارماکواپیدمیولوژی

درج در تقویم: ۱۳۹۷/۴/۱۴ - تعداد مشاهده ۱۱۷۵ بار

وضعیت کنفرانس

اطلاع رسانی

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۳ دی ۱۳۹۷ تا ۶ دی ۱۳۹۷
مهلت ارسال اصل مقالات:
۱۵ مهر ۱۳۹۷
تاریخ اعلام داوری مقالات:
۲۸ آبان ۱۳۹۷

اطلاعات تماس

تلفن دبیرخانه: ۰۲۱۲۶۳۰۹۷۴۹
ایمیل: info@biopharmafestival.com
وبسایت: پایگاه رسمی کنفرانس

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

نوع مرکز:
تعداد مقالات: ۵۰۸۹
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.