CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱۰
اسفند

اولین همایش زمین شناسی فلات ایران

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

اولین همایش زمین شناسی فلات ایران در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ تا ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ توسط مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی در شهر کرمان برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات اولین همایش زمین شناسی فلات ایران مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: زمین شناسی
برگزار کننده: مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی
شهر برگزاری: کرمان
اولین همایش زمین شناسی فلات ایران
با توجه به دستاوردهای علمی و پژوهشی پژوهشگران علوم زمین کشور در سال‌های اخیر و در راستای هم‌اندیشی و تبادل نظر در خصوص یافته‌های نوین پژوهشی، مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی در راستای سیاست‌های مدون خود و به منظور فراهم نمودن بستری مناسب برای ارائه نتایج تحقیقات پژوهشگران و اندیشمندان کشور، اولین همایش زمین شناسی فلات ایران را در روزهای 10 الی 11 اسفند ماه ۱۳۹۱ در شهر کرمان برگزار می ‌نماید. لذا از کلیه اساتید و دانشجویان محترم علوم زمین کشور دعوت به عمل می‌آید تا با ارائه مقالات پژوهشی و شرکت در همایش، برگزارکنندگان را در برگزاری هر چه بایسته‌تر همایش یاری دهند.
 
محورهای کنفرانس
 
دبیرخانه اولین همایش زمین شناسی فلات ایران در کلیه شاخه های تخصصی علوم زمین مقاله می پذیرد. توجه به این نکته ضروری است که فقط مقالات پژوهشی‌ که دارای نوآوری و داده‌های پژوهشی جدید باشند مورد داوری قرار می‌گیرند و دبیرخانه همایش از پذیرش مقالات مروری و نیز مقالاتی که بخشی یا تمام آن در همایش دیگری ارائه شده باشد معذور است.
درج در تقویم: ۱۳۹۱/۶/۴ - تعداد مشاهده ۱۱۱۹۴ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۱۰ اسفند ۱۳۹۱ تا ۱۱ اسفند ۱۳۹۱
مهلت ارسال اصل مقالات:
۲۰ دی ۱۳۹۱
تاریخ اعلام داوری مقالات:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

مركز بين المللي علوم و تكنولوژي پيشرفته و علوم محيطي