CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۲
اسفند

سومین سمپوزیوم سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در اورولوژی و نفرولوژی

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

سومین سمپوزیوم سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در اورولوژی و نفرولوژی در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۶ تا ۳ اسفند ۱۳۹۶ توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در شهر کرمانشاه برگزار گردید.

حوزه های تحت پوشش: اورولوژی ، نفرولوژی ، علوم زیستی
برگزار کننده: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
شهر برگزاری: کرمانشاه

 

امروزه فناوری سلول های بنیادی و کاربرد آن در پزشکی بازساختی با اقبال شدید محققین و دانشمندان جهان به این شاخه از علم و فناوری رو به رو گشته و سرمایه گذاری های سنگین کشورهای پیشرفته در این حوزه، حاکی از نقش مهم و چشمگیر این شاخه از علم و فناوری در کسب سهم مهمی از درمان بیماری ها در آینده نزدیک دارد بطوریکه پیش بینی می شود در دهه آینده کشورهای صاحب فناوری در این حوزه ، صاحبان اقتدار در سطح ملی و بین المللی باشند.

پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران در حوزه سلول های بنیادی و طب بازساختی با وجود سرمایه گذاری اندک، نشان دهنده استعداد بالای رشد کشور در این حوزه است به طوریکه هم اکنون جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تولید مقالات حائز رتبه دوم در بین کشورهای اسلامی است. با توجه به جایگاه بالای این فناوری برتر در دنیا و اهمیت درمانی و ارزش اقتصادی آن برای جامعه، همچنین قرار گرفتن علوم سلول های بنیادی در میان اولویت های (الف) در علوم پایه و کاربردی بند (۳-۲) فصل سوم سند نقشه جامع علمی کشور، مسلماً افزایش سرمایه گذاری های مادی و معنوی و اجرای برنامه های ترویجی علمی- فرهنگی در این حوزه می تواند باعث کسب جایگاه شایسته در منطقه و جهان توسط جمهوری اسلامی ایران در افق ۱۴۰۴ گردد.

در این راستا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با استعانت از الطاف بیکران خداوند متعال، افتخار دارد به اطلاع همه دوستان ، علاقمندان و متخصصین حوزه سلول های بنیادی برساند "سومین کنگره سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در  ارولوژی و نفرولوژی" و "سومین سمینار یک روزه پرستاری در پیوند سلولهای بنیادی خون ساز غرب کشور" و "دومین سمینار  سلولهای بنیادی خون ساز غرب کشور"  در تاریخ 02-03 اسفندماه 1396 در بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه برگزار خواهد شد.

محورهای کنگره:

ژن درمانی و سلول های بنیادی

  1. سلول های بنیادی و سرطان
  2. فرصت ها و چالش‌ها برای تجاری سازی سلول درمانی
  3. مسائل اخلاقی در پزشکی بازساختی
  4. مرزهای دانش در مهندسی بافت
  5. سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در بیماریهای ارولوژی و نفرولوژی
درج در تقویم: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - تعداد مشاهده ۳۸۳۰ بار

وضعیت کنفرانس

برگزارشده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۲ اسفند ۱۳۹۶ تا ۳ اسفند ۱۳۹۶
مهلت ارسال چکیده:
۱۵ بهمن ۱۳۹۶

کنفرانسهای مرتبط

کنفرانسهای زیر از نظر موضوعی مشابه سومین سمپوزیوم سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در اورولوژی و نفرولوژی هستند:

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

نوع مرکز:
تعداد مقالات: ۲۷۹۹
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.