CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱۳
آذر

هشتمین کنفرانس بین المللی سلامت زنان

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

هشتمین کنفرانس بین المللی سلامت زنان در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۸ تا ۱۴ آذر ۱۳۹۸ توسط مرکز تحقیقات سیاست گذاری سلامت و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در شهر تهران برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات هشتمین کنفرانس بین المللی سلامت زنان مراجعه فرمایید.

حوزه های تحت پوشش: علوم سلامت (پزشکی) ، پرستاری - زنان و زایمان ، زنان و زایمان
برگزار کننده: مرکز تحقیقات سیاست گذاری سلامت
سایر برگزار کنندگان: دانشگاه علوم پزشکی شیراز
شهر برگزاری: تهران

در عصر حاضر سلامت روان یکی از مهمترین شاخص های سلامت یک جامعه قلمداد می گردد. بر اساس بررسی های انجام شده، اختلالات روانی به عنوان یکی از مهمترین و معنا دارترین اجزای بار کلی بیماریها می باشد. از آنجا که بانوان نیمی از پیکره جهان را تشکیل می دهند و نیمی دیگر توسط آنان بزرگ می شوند، و در عین حال جزء لاینفک تمامی بخشهای جامعه هستند، آنها را در معرض خطر بیشتر ابتلاء به مشکلات روانی قرار می دهد. همچنین کودکانی که از مادران دارای اختلالات روانی به دنیا می آیند بیشتر در معرض اختلالات روانی از جمله افسردگی هستند و احتمال عدم موفقیت تحصیلی در این افراد بیشتر است.

طبق مطالعات انجام شده، شیوع بیماریهای روانی بخصوص افسردگی و اضطراب در زنان ایرانی 5/2 برابر مردان ایرانی است. لذا توفیق در حل این مشکلات مستلزم شناسایی عوامل مختلف فردی، خانوادگی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است تا با اجرای مداخلات لازم به پیشگیری از اختلالات روانی پرداخته، نسل آینده سالمتری داشته باشیم.

 

محورهای همایش

سلامت روان

درج در تقویم: ۱۳۹۸/۴/۴ - تعداد مشاهده ۸۱۰۶ بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

مقالات کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
۱۳ آذر ۱۳۹۸ تا ۱۴ آذر ۱۳۹۸
مهلت ارسال چکیده:
۳ آبان ۱۳۹۸
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
۱۳ آذر ۱۳۹۸

تاریخچه کنفرانس

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای هشتمین کنفرانس بین المللی سلامت زنان را نمایش می دهد:

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع‌رسانی به دوستان

شما می‌توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید
کد کپچا

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

نوع مرکز:
تعداد مقالات: ۴۲۹۷
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.