CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران

اولین مسابقه استارت آپی بین المللی GS1

فراخوان طرحها

اولین مسابقه استارت آپی بین المللی مشترک تامین کنندگان / شرکای تجاری (Solution Providers/Partners) و صاحبان ایده و کسب وکار توسط مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران (GS1 ایران) با مشارکت انجمن علمی تجارت الکترونیکی در تاریخ 7 تا 10 اردیبهشت ماه 1398 در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.
این مسابقه استارت آپی با محوریت  استانداردهای GS1 در مدیریت زنجیره تامین، مبتنی بر زیرساخت کدینگ کالاو خدمات  تبیین شده است.

شرکت کنندگان مسابقه، ایده های خود را طی چهار روز، در سه موضوع  کاربردهای اینترنت اشیا، تکنولوژی بلاک چین و تجارت الکترونیکی - اقتصاد الکترونیکی  به اشتراک گذاشته و پس از داوری اولیه و تیم سازی، با یکدیگر به رقابت می پردازند.
هدف از برگزاری مسابقه استارت آپی GS1 استفاده از استانداردها و راهکارهای GS1 در مدیریت اطلاعات زنجیره تامین و به کارگیری آن ها توسط دانشجویان و کارآفرینان علاقه مند به این حوزه می باشد. اشتغال زایی و رویارویی جوانان با بخش های مختلف صنعت از طریق به کارگیری تکنولوژی های روز جهان نیز از دیگر اهداف مرکز ملی شماره گذاری در برگزاری این رویداد است. همچنین با توجه به حضور شرکت های مختلف از سراسر جهان و افراد کارآفرین، زمینه های اشتغال و پذیرش ایده ها توسط این شرکت ها نیز فراهم شده است. 
ثبت نام کنندگان می توانند به صورت فردی یا گروهی در این رویداد شرکت کنند. اعضای تشکیل دهنده تیم ها می توانند شامل SP ها (تامین کنندگان) ، برنامه نویسان، طراحان رابط کاربری، کارشناسان بازاریابی، متخصصین کسب وکار و … باشند. 
برای شرکت در مسابقه استارت آپی Gs1 لزوما نیازی به داشتن ایده نیست، شرکت کنندگان با تخصص های متفاوتی وارد این رویداد می شوند و در صورت نیاز به سایر تیم ها اضافه می گردند. 
صاحبان ایده باید در نظر داشته باشند که محوریت اصلی طرح های مطرح شده در مسابقه استارت آپی GS1 باید در زمینه استانداردها و راهکارهای GS1 در مدیریت زنجیره تامین باشد. برای آشنایی بیشتر با این استانداردها به  وبسایت GS1 ایران  مراجعه کنید.
در پایان این رویداد جوایز نفیسی به تیم های شرکت کننده اهدا خواهد شد. همچنین تیم های برتر این رویداد می توانند از امکانات مادی و معنوی سازمان GS1 ایران که به عنوان یکی از نمایندگان فعال سازمان GS1 جهانی شناخته می شود، استفاده کنند. همچنین از امتیازات خاصی جهت معرفی به شرکای تجاری این سازمان بهره مند خواهند شد. برای اطلاع از جزییات مسابقه استارت آپی GS1 و محورهای رویداد به  وبسایت  آن مراجعه کنید.

 

دبیرخانه:

تهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار، کوچه میرهادی شرقی، پلاک 4، طبقه دوم، دبیرخانه همایش 
تلفن: 88924616 الی 9 با پیش شماره 021
نمابر: 88905494  با پیش شماره 021

ثبت فراخوان: ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - تعداد مشاهده ۴۶۶ بار

وضعیت فراخوان

اتمام مهلت فراخوان

تاریخهای مهم

مهلت ارسال طرح:
۲۰ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ شروع فراخوان:
۲ آذر ۱۳۹۷