CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران

حمایت از پایان نامه های مدیریت سبز

فراخوان طرحها

ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور دستیابی و ارتقا بهره وری از آب و خاک، حل بحران های زیست محیطی کشور و نیز ایجاد اشتغال مناسب و کسب و کارهای نوین در راستای معیشت پایدار جامعه، از پایان نامه ها و رساله های فناورانه که منجر به ایجاد فناوریهای نوین در حوزه وظایف ستاد می شود و دارای شرایط ذیل می باشد حمایت می نماید. دانشجویان محترم لطفا فقط در صورتی که حایز تمامی شرایط ذیل هستند در سامانه ثبت نام نمایند و در صورتی که حتی یکی از شرایط مورد نظر وجود ندارد لطفا ثبت نام صورت نپذیرد.


شرایط لازم:
1. پایان نامه / رساله هایی در این فراخوان مورد حمایت قرار می گیرند که از هیچ منبع دیگری به جز منابع دانشکده / دانشگاه ذیربط حمایت نشده باشند.
2. پایان نامه / رساله های درحال شروع که در زمینه اولویت های فناوری ستاد، پیشنهادیه مصوب دارند (بیش از شش ماه از تاریخ تصویب نگذشته باشد) و زمان دفاع پایان نامه / رساله حداکثر تا پایان بهمن 1398 باشد.
3. موضوع پایان نامه / رساله منطبق با موضوعات مورد حمایت در سامانه باشد.
4. خروجی پایان نامه / رساله حتما منتج به ارایه کالا، نرم افزار یا خدمت فناورانه مشخص شود.
5. پایان نامه / رساله هایی در اولویت حمایت قرار می گیرند که در موعد مقرر ارسال و در کارگروه مشترک داوری مصوب گردند.
در صورت تعدد پیشنهادها در کارگروه مشترک داوری در هر یک از موضوعات مورد نظر، حداکثر تا 5 مورد، بررسی و داوری شده و حداکثر 3 درخواست مورد تایید، حمایت خواهند شد.

ثبت فراخوان: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - تعداد مشاهده ۴۰۴ بار

وضعیت فراخوان

اتمام مهلت فراخوان

تاریخهای مهم

مهلت ارسال طرح:
۱ اسفند ۱۳۹۷

اطلاعات مهم

نوع فراخوان: فراخوان طرح پژوهشی
سطح فراخوان: ملی

محور علمی فراخوان: علوم محیط زیست

فراخوانهای مرتبط

کنفرانسهای مرتبط

به اشتراک گذاری