CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱
خرداد

کارگاه آموزشی: وبینار چگونه خود را برای تدریس آنلاین آماده کنیم؟

نشستهای علمی

ثبت نشست جدید

وبینار چگونه خود را برای تدریس آنلاین آماده کنیم؟ در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۹ توسط کانون زبان ایران - استان فارس در شهر شیراز استان فارس برگزار گردید.

حوزه های تحت پوشش: تکنولوژی اینترنت و وب
برگزار کننده: کانون زبان ایران - استان فارس

جدای از موانع برگزاری آموزش حضوری از قبیل حادث شدن بلایای طبیعی، شیوع بیماری‌های مسری و ...، تحول اساسی در سبک زندگی فردی و اجتماعی افراد جامعه سبب شده است تا رفته رفته، آموزش غیرحضوری از طریق بسترهای نرم‌افزاری و مجازی با اقبال بیشتری از سوی مخاطبین (فارغ از هر طبقه و گروه سنی) رو به رو شود. بنابراین، کسب مهارت و تسلط بر تجهیزات سخت افزاری و نرم‌افزارهای مورد استفاده برای ارائه یک محتوای آنلاین در دوره‌های مجازی می‌تواند تا حدود بسیار زیادی به ایجاد رضایت خاطر در مخاطب بدل شود.

از این رو، در این وبینار قصد داریم تا به صورت کلی و اجمالی عمده نکات و مواردی را که باید قبل از برگزاری جلسات آنلاین، توسط مدرسین گرامی بررسی گردد، معرفی و توضیح دهیم. به همین جهت نیز مطالب ارائه شده، با رویکرد مهارت محور بدور از پیچیدگی‌های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات بیان خواهد شد و بیشتر بر نیاز مخاطبان به عنوان کاربران عمومی تاکید شده است. به تعبیری، در این مجال تلاش شده است تا آنچه را که یک کاربر عمومی در جایگاه مدرس بایستی قبل از شروع تدریس مطالب خود، بر آن اشراف یابد، بیان شود.

بنابراین، در این وبینار به زبانی ساده و غیرتخصصی به ارائه توضیحاتی از قبیل نحوه اطمینان از کیفیت اتصال به اینترنت، برطرف نمودن برخی از خطاهای سیستمی، آماده‌سازی رایانه خود برای برگزاری کلاس انلاین، رعایت موارد امنیت سایبری، نحوه تبدیل فایل‌ها و سایر موارد کاربری برای کاربران عمومی توضیح داده خواهد شد.

برگزار کننده

کانون زبان ایران - استان فارس

زمان و مکان

تاریخ برگزاری: ۱ خرداد ۱۳۹۹
ساعت برگزاری: ۱۰ تا ۱۲
استان: فارس
شهر: شیراز
محل برگزاری: ایمان شمالی، جنب مخابرات، کانون زبان ایران - استان فارس

تبلیغات