CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)

گواهی نمایه سازی مقاله رابطه نگرش خریدار نسبت به برند شرکت فروشنده بر کیفیت رابطه خریدار - فروشنده در بازارهای صنعتی (مطالعه موردی پتروشیمی مارون)

عنوان مقاله: رابطه نگرش خریدار نسبت به برند شرکت فروشنده بر کیفیت رابطه خریدار - فروشنده در بازارهای صنعتی (مطالعه موردی پتروشیمی مارون)
شناسه (COI) مقاله: MOCONF03_031
منتشر شده در سومین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت در سال ۱۳۹۴
مشخصات نویسندگان مقاله:

ادریس محمودی - استادیار دانشگاه علوم و تحقیقات خوزستان
الهام تینه زاده - دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات

خلاصه مقاله:
امروزه شرکت هایی که در بازارهای صنعتی رقابت می کنند با افزایش رقابت ناشی از جهانی شدن بازار، تغییرات تکنولوژی و تقاضای بیشتر مشتریان مواجه می شود. همه این تغییرات تأثیر زیادی در رفتار حدید صنعتی و استراتژی تدارکات شرکت های صنعتی دارد. بنابراین پاسخ گویی به تقاضای خریداران صنعتی پیچیده است. از طرف دیگر با توجه به افزایش شناخت نسبت به نقش برند در موفقیت در بازارهای صنعتی امروزه تحقیقات و روی این مطلب متمرکز شده اند که چگونه به برندها برای خریداران صنعتی دارای اهمیت می باشند و از آنجا که روابط بین خریدار و تأمین کننده در بازارهای صنعتی دارای اهمیت بالایی است این پژوهش به دنبال ارزیابی تأثیر ابعاد کیفیت رابطه بر ارزش ویژه برند در بازارهای صنعتی می باشد. جامعه آماری پژوهش کلیه خریداران شرکتی محصولات شرکت پتروشیمی ما رو واقع در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر هستن. روش تحقیق به لحاظ جمع آوری داده ها توصیفی از نوع پیمایشی است و با استفاده از ابزار پرسش نامه مورد آزمون قرار گرفته است. مفاهیم اصلی مورد استفاده در مدل شامل نگرش خریدار نسبت به برند شرکت فروشنده، نگرش خریدار نسبت برند محصول فروشنده، کیفیت رابطه خریدار - فروشنده و ارزش ویژه برند فروشنده می باشند .

کلمات کلیدی:
نگرش خریدار نسبت به برند شرکت و محصول فروشنده، کیفیت رابطه خریدار - فروشنده، ارزش ویژه برند فروشنده و شرکت پتروشیمی مارون

صفحه اختصاصی مقاله و دریافت فایل کامل: https://www.civilica.com/Paper-MOCONF03-MOCONF03_031.html