CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۷
اسفند

تخفیف ویژه سیویلیکا، نهم تا نوزدهم اسفند

بدین وسیله به استحضار کلیه کاربران و اعضای محترم سایت سیویلیکا می رساند، دوره تخفیف ویژه سیویلیکا از نهم اسفند ماه آغاز و تا پایان روز 19 اسفند ادامه خواهد داشت. کاربران غیر عضو در این دوره می توانند با 20 درصد تخفیف به عضویت سیویلیکا درآیند و اعضای کنونی می توانند با 20 درصد تخفیف نسبت به خرید و افزایش اعتبار خود اقدام نمایند:

1- عضویت:
در این دوره، کاربران می توانند از 20 درصد تخفیف ویژه عضویت استفاده نمایند. بدین ترتیب حداقل مبلغ عضویت در این دوره به جای 200،000 ریال فقط 160،000 ریال است. یعنی کاربران با پرداخت 160،000 ریال به عضویت سیویلیکا درآمده و 20 اعتبار دریافت نمایند. محدودیتی در تعداد اعتبارهای خریداری شده وجود ندارد.

2- افزایش اعتبار:
هزینه خرید هر اعتبار در این دوره، با 20 درصد تخفیف معادل 8،000 ریال (هشتصد تومان) است و اعضای محترم مطابق نیاز خود می توانند اقدام به افزایش اعتبار نمایند. (مثال: برای خرید و افزایش ۵۰ اعتبار کافی است مبلغ ۴۰۰،۰۰۰ ریال واریز شود.)

توضیحات مهم:
توضیح 1:
تخفیف 20 درصد شامل خرید تک مقاله نمی باشد و هزینه خرید تک مقاله بدون تغییر معادل 20،000 ریال است.
توضیح ۲: کاربران محترم برای استفاده از تخفیف می توانند از هر دو روش پرداخت اینترنتی و یا پرداخت به بانک اقدام فرمایند ولی در صورت پرداخت از طریق بانک حتما باید فرم عضویت یا فرم افزایش اعتبار تا پایان روز نوزدهم اسفند تکمیل شود.

توضیح ۳: این تخفیف فقط شامل اعضای حقیقی سیویلیکا است و شامل اعضای حقوقی و دانشگاهی نمی شود. 
توضیح ۴: محدودیتی در تعداد اعتبارهای خریداری شده به هنگام عضویت و یا افزایش اعتبار وجود ندارد.

در صورت بروز سوال می توانید از طریق بخش پشتیبانی کاربران (http://support.civilica.com/) سوالات خود را مطرح نمایید.

اخبار مرتبط با اخبار سیویلیکا

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها