CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۲۸
اردیبهشت

دسترسی کاربران سیویلیکا به کتابهای الکترونیکی تخصصی فراهم گردید

با اتصال دو پایگاه سیویلیکا و لایبرریا (مرجع کتاب) از این پس کلیه کاربران عضو سایت سیویلیکا می توانند با استفاده از حساب کاربری خود، علاوه بر دریافت مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا (www.CIVILICA.com) به گنجینه عظیم کتابهای الکترونیک (Ebook) زبان اصلی در پایگاه مرجع کتاب (www.Librarya.com) نیز دسترسی داشته و با استفاده از اعتبارهای خود، اقدام به دریافت کتابهای الکترونیکی مورد نظر خود نمایند.

از قدرتهای اصلی سایت لایبرریا این است که با وجود اینکه کلیه ایبوکها به زبان اصلی می باشند، می توانید جستجوی خود را با واژه های فارسی نیز انجام دهید و نتایج مورد نظر را مشاهده نمایید. برای مثال می توانید عبارت "مهندسی پزشکی" را در قسمت جستجو در عنوان کتاب در صفحه جستجو کتابها درج نموده و نتایج مورد نظر را مشاهده نمایید.

در حال حاضر در پایگاه مرجع کتاب، حدود 78000 عنوان کتاب در همه زمینه ها قابل دریافت می باشد و به صورت مرتب به تعداد کتابها افزوده می شود. هزینه خرید تک کتاب برای کاربران غیر عضو، برابر 50،000 ریال تعیین شده که کاربران عضو مجموعه سیویلیکا می توانند با 2.5 اعتبار (50 درصد تخفیف) ایبوکها را دریافت نمایند.

سیستم پشتیبانی کاربران برای کلیه سایتهای مجموعه سیویلیکا به صورت یکپارچه از طریق بخش پشتیبانی کاربران ارائه میگردد و در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش مربوطه اقدام نمایید. توضیحات بیشتر در [راهنمای کاربران]

اخبار مرتبط با اخبار سیویلیکا

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها