CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱۲
خرداد

نمایه سازی بیش از 200 هزار عنوان مقاله در بانک مقالات کنفرانس های کشور

نمایه سازی مقالات در سیویلیکا


تعداد مقالات نمایه شده کنفرانسهای علمی کشور در پایگاه مرجع دانش، از مرز 200 هزار عنوان مقاله گذشت.
تعداد مقالات علمی کنفرانسهای کشور که در پایگاه سیویلیکا (www.CIVILICA.com) نمایه و منتشر شده است، به بیش از 200،000 عنوان مقاله رسیده است که حجمی بیش از یک میلیون و هفتصد هزار صفحه را شامل می شود.
علاوه بر مقالات تخصصی، تمامی پژوهشگران و دانشجویان کشور با مراجعه به «بخش تقویم کنفرانس ها» ، امکان دسترسی به فراخوان مقالات همایشها و گردهمایی های کشور به همراه اطلاعات دقیق و تاریخچه کنفرانسها را دارند.
کلیه افراد حقیقی و پژوهشگران می توانند به صورت برخط از منابع این پایگاه بهره مند شوند، و بیش از 80 مرکز دانشگاهی و پژوهشی نیز دسترسی کامل به مقالات تمام متن کنفرانسها را از طریق پایگاه سیویلیکا برای اعضای هیات علمی و دانشجویان خود فراهم نموده اند.
مجموعه سیویلیکا به عنوان «ناشر بخش خصوصی کشور»، از سال 1384 به صورت رسمی و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در فضای نشر الکترونیک فعالیت می نماید و با نمایه سازی و انتشار مقالات کنفرانسهای کشور، توانسته است در راستای اشاعه علم و برچیدن مرزهای فیزیکی، دسترسی سریع و به روز به دستاوردهای کنفرانسها و همایشهای علمی پژوهشی را در سراسر کشور فراهم نماید.

بر اساس داده های موجود، تا این لحظه 1.5 میلیون بار مقالات سیویلیکا توسط پژوهشگران مورد استفاده قرار گرفته است که این تعداد مقاله برابر با چهارده میلیون و هشتصد هزار صفحه متن است.

 

اخبار مرتبط با اخبار سیویلیکا

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها