CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۸
آبان

دومین سمینار ساخت و ساز در پایتخت

دومین سمینار ساخت و ساز در پایتخت ، اول تا سوم اسفند ماه 1384 در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار میگردد.

ستاد خبری سمینار اعلام کرد، دومین سمینار ساخت و ساز در پایتخت به همت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران و انجمن علمی دانشجویان مهندسی عمران دانشکده فنی دانشگاه تهران اسفند ماه 1384 در دانشکده فنی برگزار خواهد شد.

بنابراین گزارش، سمینار دوم حول محورهای ساخت و ساز و زلزله، حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست و معماری شهرسازی با هدف بررسی معضلات شهر تهران و ارائه راهکارهای اجرائی توسط اساتید و صاحب نظران طرح ریزی شده است.

این سمینار شامل بخش های مختلفی از جمله ارائه مقاله، کارگاههای آموزشی آرمان شهر (آوردگاه راه حلهای مشکلات اساسی و نیازهای شهر) میباشد. دبیرخانه سمینار مهلت ارسال چکیده مقالات را حداکثر تا 30 آبان ماه 84 اعلام کرده است.

برگزار کنندگان این سمینار همچنین در نظر دارند "نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان" را در حاشیه سمینار به مدت 3 روز برگزار نمایند.

بدیهی است با توجه به گستردگی ابعاد مشکلات شهر تهران، حل این مشکلات از یک سو، همت اساتید و صاحبنظران دانشگاهی و هماهنگی و همسویی تمامی دست اندرکاران مدیریت شهر تهران، وزارتخانه ها، سازمانها و نهادهای برنامه ریز و تصمیم ساز و از سوی دیگر حمایت همه جانبه رسانه های عمومی خبری، اصحاب مطبوعات و در یک کلام عزم ملی را مطلبد.

شایان ذکر است اولین سمینار ساخت و ساز در پایتخت بهمن ماه 1381 در دانشگاه تهران برگزار شد.

وبسایت این همایش: http://SCITS.ut.ac.ir

اخبار مرتبط با کنفرانسها و ژورنالها

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها