CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱۰
اسفند

قابل توجه کاربران سایت سیویلیکا

اطلاعیه مهم سایت سیویلیکا

1- با توجه به مصوبه اخیر هیات مدیره سیویلیکا مبنی بر تغییر هزینه های ثبت نام و قیمت اعتبارها از سال آینده، از کلیه افرادی که کارت عضویت (سیویلیکارت) دریافت کرده و یا هزینه های عضویت را واریز نموده اند، درخواست می شود که حتما تا پایان سال اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند. از سال آینده، اعتبارها بر اساس نرخ مصوب جدید محاسبه و اختصاص می یابد، و در صورتی که تا پایان سال ثبت نام انجام نشود، باید مابالتفات مربوطه پرداخت گردد. هزینه های ثبت نام و قیمت اعتبارها برای سال آینده، متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

2- طبق اطلاع رسانی انجام شده، اعضای سیویلیکا برای شرکت در اولین کارگاه تخصصی سد و محیط زیست که خرداد ماه سال بعد در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد، از 20 درصد تخفیف برخوردار هستند. ضمن بررسی شرایط و آشنایی با کارگاه از طریق وبسایت (http://www.wsret.ir/workshop.htm ) در صورت تمایل به شرکت دراین کارگاه، جهت دریافت تخفیف فوق، درخواست خود را به همراه شناسه کاربری به آدرس Sales @ Civilica . com ارسال نمایید تا اقدامات لازم از سوی سایت انجام شود. (توجه: پس از درخواست، با شماره تماسی که در قسمت اطلاعات شخصی خود وارد کرده اید، جهت هماهنگی با شما تماس گرفته خواهد شد، لذا از درست بودن اطلاعات موجود در قسمت اطلاعات شخصی خود اطمینان حاصل نمایید).

 

3- اردیبهشت ماه سال آینده، کارگاه آموزشی مقاوم سازی و مدیریت بلایای طبیعی، در اصفهان برگزار می شود که اعضای سیویلیکا جهت حضور در این کارگاه نیز از تخفیف ویژه ای برخوردار خواهند بود. جزئیات بیشتر در این زمینه به زودی منتشر می شود.

 

4- با توجه به حضور نماینده سیویلیکا در سیزدهمین کنفرانس دانشجویی مهندسی عمران (21 - 24 اسفند - کرمان)، دانشجویان محترم برای دریافت کارت عضویت سایت با تخفیف استثنائی کنفرانس دانشجویی، می توانند به غرفه این سایت در نمایشگاه مراجعه نمایند.

اخبار مرتبط با اخبار سیویلیکا

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها