CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱۸
اسفند

اولین کارگاه تخصصی سد و محیط زیست

آخرین اخبار کارگاه تخصصی سد و محیط زیست

کمیته اجرایی کارگاه تخصصی سد ومحیط زیست با توجه به عمق علمی کارگاه و گستردگی علمی آن فعالیت خود را از پاییز 1385 آغاز نموده اند. پس از استقرار و تجهیز دبیرخانه با تصویب و هماهنگی شورای راهبری کارگاه در دانشگاه تربیت مدرس از بسیاری از اساتید و صاحبنظران دعوت به عمل آمده است.
این برنامه با حمایت مرکز مدیریت بهسازی و بهره‌وری تأسیسات و ابنیه آبی ایران و پشتیبانی علمی گروه مهندسی محیط زیست دانشگاه تربیت مدرس و همکاری کمیته ملی سدهای بزرگ ایران و ستاد اجرایی انجمن علمی دانشجویان عمران و مدیریت فرهنگی دانشگاه تربیت مدرس در تاریخ 1و2 خردادماه در تالار شهید مطهری – دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد. مسئول کمیته اجرایی این کارگاه با تأکید بر سطح علمی کارگاه گفت : مخاطبان و شرکت کنندگان این برنامه اساتید وصاحبنظران حوزه سد سازی و محیط زیست و کارشناسان ومتخصصان و مدیران ارشد صنعت آب کشور جهت شناسایی مشکلات و مسائل زیست محیطی سدهای کشور و ارائه دستاوردهای جدید در راستای کاهش خسارات محیط زیستی احداث و بهره‌برداری این سازه‌های عظیم هیدرولیکی در کشور برگزار خواهد شد. همچنین ایشان در مورد امکان شرکت دانشجویان در این برنامه افزود، ظرفیت محدودی نیز با هماهنگی سازمان علمی- پژوهشی عمران وانجمن های علمی دانشگاههای مختلف برای شرکت دانشجویان هر دانشگاه در نظر گرفته شده است که متعاقبا اعلام خواهد شد. این ظرفیت‌ها با هدف آشنایی دانشجویان رشته‌های مرتبط با این مشکلات و تعریف موضوعات کاربردی حل مسائل صنعت آب و محیط زیست کشور و جذب حمایتهای اعتباری و اقتصادی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.
مسئول هماهنگی کمیته علمی گفت: تا کنون به بیش از سی تن از صاحبنظران و اساتید سد ومحیط زیست کشور دعوتنامه‌هایی ارسال شده که در انتظار تعیین دقیق موضوعات قابل ارائه در کارگاه از سوی کمیته علمی هستیم.

 

اعضای سیویلیکا برای شرکت در این کارگاه از 20 درصد تخفیف برخوردارند. برای استفاده از این تخفیف، لطفا درخواست خود را به همراه شناسه کاربری به ما ارسال نمایید تا مقدمات ثبت نام و معرفی شما انجام شود.

آدرس سایت کارگاه: http://www.wsret.ir/workshop.htm

اخبار مرتبط با کنفرانسها و ژورنالها

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها