CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱۹
فروردین

کنفرانس ملی توسعه نظام اجرایی پروژه‌های عمرانی

کنفرانس ملی توسعه نظام اجرایی پروژه‌های عمرانی، صنعتی و شهری

کنفرانس ملی توسعه نظام اجرایی پروژه‌های عمرانی، صنعتی و شهری "Development of Projects’ Implementation System  in Construction Industry and Urban Projects" بیست و ششم و ۲۷ اردیبهشت 86 در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما توسط مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

توضیحات بیشتر در ارتباط با این کنفرانس را در ادامه متن ببینید.

شرح:
گروه مطالعات نظام پیمانکاری مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف در نظر دارد در ادامه فعالیت‌های پژوهشی ـ حرفه‌ای خود و پس از جمع‌‌بندی آراء و نظرات خبرگان صنعت کشور در عرصه نظام اجرایی ـ فنی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و صنعتی کشور و به‌منظور "گردآوری" و "تحلیل" مباحث اساسی در نظام اجرایی طرح‌های کشور، در اقدامی ویژه کنفرانس "توسعه نظام اجرایی پروژه‌های کشور" را با تمرکز بر طرح‌های عمرانی، صنعتی و شهری را برگزار نماید.
از مهمترین اهداف این کنفرانس می‌توان به "تعامل سازنده" میان ارکان نظام اجرایی طرح‌های کشور (اعم از سیاستگذران، کارفرمایان، پیمانکاران، مشاوران، سازندگان و تامین کنندگان کالاها و تجهیزات و نهادهای پشتیبانی و مالی و پولی) و نیز "به اشتراک‌گذاری" دانش و تجربه مدیران، کارشناسان و خبرگان صنعتی کشور اشاره کرد.
در این کنفرانس دو روزه که در اردیبهشت ماه سال 86 برگزار خواهد شد در بخش‌های سخنرانی، ارایه مقالات، کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی، مهمترین مباحث نظام اجرایی طرح‌های کشور مورد تبادل نظر و آموزش قرار خواهد گرفت.
در این اجتماع بزرگ که با حضور بخش‌های مختلف خصوصی و دولتی اعم از سازندگان داخلی و خارجی تجهیزات و کالاهای صنعتی، پیمانکاران،‌ مشاوران، کارفرمایان و نیز مسئولین محترم اجرایی، قانونگذار و سیاستگذارکشور تشکیل خواهد شد؛ فرصتی مغتنم جهت "بازآموزی" و "بیان تجارب" فراهم خواهد گردید.
این مرکز دانشگاهی امیدوارست با مشارکت کارشناسان، مدیران و خبرگان و اندیشمندان نظام اجرایی طرح‌های عمرانی و صنعتی کشور، پس از ارزیابی وضعیت موجود اجرای طرح‌ها و پروژه‌های کشور، ارایه دهنده پیشنهادات موثر و مورد قبول جامعه صنعتی جهت پیشبرد و توسعه نظام اجرایی طرح‌های عمرانی و صنعتی و شهری در کشور باشد.
کنفرانس توسعه نظام اجرایی پروژه‌های عمرانی، صنعتی و شهری، توسط مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف و با مشارکت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران برگزار خواهد شد.
شرکت ملی نفت ایران، بعنوان یکی از حامیان اصلی، در این کنفرانس حضور خواهد داشت.

آدرس الکترونیکی: www.iciiran.com/urban.htm
پست الکترونیکی: [email protected]

اخبار مرتبط با کنفرانسها و ژورنالها

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها