CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۹
اردیبهشت

آمار برگزاری کنفرانسهای مهندسی

انتشار آمار کنفرانسهای حوزه مهندسی عمران و معدن در ایسنا

 

خبرگزاری ایسنا آمار برگزاری کنفرانسهای مهندسی عمران، معدن و محیط زیست را به نقل از سایت مرجع مهندسی عمران، منتشر نمود. متن ارسالی خبرگزاری ایسنا به صورت زیر است:

 

در سال ‌٨٥ حدود ‌٤٩ کنفرانس در رشته‌های مختلف حوزه مهندسی عمران،محیط زیست، معدن و سایر رشته‌های مرتبط در کشور برگزار شد که تهران تنها میزبان ‌٦١ درصد این کنفرانس‌ها بود. مهندس مهدی وجودی، مدیر سایت مرجع مهندسی عمران با بیان این مطلب به خبرنگار علمی ایسنا گفت: این در حالی است که تعداد کنفرانس‌های برگزار شده در این حوزه در سال ‌١٣٨٤، ‌٣٣ مورد بوده که از آن تعداد ‌٧٥ درصد در تهران برگزار شده بود.
وی کاهش آمار برگزاری کنفرانس‌ها در تهران را نشانه بسیار خوبی از توجه شهرستانها به مسائل علمی و نیز برگزاری کنفرانس‌های منطقه‌یی عنوان کرد که به زعم وی به مراتب ارزشمندتر از کنفرانس‌های ملی و فراملی است.
وجودی خاطرنشان کرد: تعداد کل مقالات ارائه شده در کنفرانس‌های عمران سال ‌١٣٨٤ بالغ بر سه هزار و ‌٥٧٥ مقاله بود که در سال ‌٨٥ با ‌٥٨ درصد رشد به پنج هزار و ‌٦٤٥ مقاله افزایش یافت. حجم مقالات نیز در سال ‌١٣٨٤ حدود ‌٢٨ هزار و ‌٥٣٥ صفحه بود که با ‌٨/٧٥ درصد افزایش به ‌٥٠ هزار و ‌١٥٢صفحه در سال گذشته افزایش داشته است

آدرس خبر بر روی خبرگزاری: http://isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=News-913403&Lang=P

اخبار مرتبط با کنفرانسها و ژورنالها

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها