CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱۳
مهر

سمینار آموزشی رزومه نویسی

سمینار آموزشی رزومه نویسی 26 مهر 1387 توسط  سازمان علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژِی ایران و انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار می شود. علاقه مندان به شرکت در این سمینار می توانند حداثر تا 18 مهرماه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

سازمان علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژِی ایران در صدد است با همکاری انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی رزومه نویسی نماید. متقاضیان برای ثبت نام می توانند تا تاریخ 18 مهرماه 1387 وجه ثبت نام را به شماره حساب سیبا 0300397336006 به نام آقای آرش دلجوان نزد بانک ملی ایران واریز و تصویر فیش آن را به آدرس [email protected] ارسال نمایند. همچنین متقاضیان ثبت نام حضوری می توانند پس از واریز وجه در تاریخ های مشخص شده با همراه داشتن کپی فیش واریزی به دفتر انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران مراجعه کنند.

 

محتوای دوره: در صورت تمایل جهت تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور یا در صورتی که تمایل به آغاز کار دارید در نخستین مرحله باید رزومه خود را ارائه دهید. رزومه خلاصه ای ازمهارتها ،دستاوردها و تحصیلات شماست که هدف آن جلب نظر مدیر آیندتان است. زمان صرف شده برای مطالعه هر رزومه تنها 3 دقیقه می باشد. یعنی شما تنها 3 دقیقه فرصت دارید جزو گزینه های انتخابی باشید.

* آیا از تکنیکهای نگارش رزومه آگاهی دارید؟
* آیا از آمادگی لازم در جهت شرکت در جلسه مصاحبه تحصیلی و شغلی برخوردارهستید؟
* آیا می دانید مصاحبه کننده از شما چه انتظاراتی دارد و چه سوالاتی پرسیده خواهد شد؟
* آیا می دانید در صورت عدم انتخاب چه کار باید انجام دهید؟

پاسخ این سوالات و سایر مواردی که به شما در بدست آوردن دانشگاه و شغل مناسب کمک خواهد کرد را در این سمینار بدست خواهید آورد.

 

زمان دوره: 26 مهرماه 1387 ساعت 9 الی 13

مکان: انتهای اشرفی اصفهانی، بلوار سیمون، به سمت حصارک، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران، ساختمان علوم پایه، طبقه هفتم، سالن علامه طباطبایی

شهریه دوره:

هزینه دوره: 20000 تومان

دانشجویان: 12000 تومان ( 40% تخفیف)

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران: 10000 تومان (50% تخفیف)

اعضای سازمان علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی: 10000 تومان (50% تخفیف)

توجه شود ارسال تصویر کارت دانشجویی همراه با فیش واریزی الزامی می باشد.

دفتر انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران: انتهای اشرفی اصفهانی، بلوار سیمون، به سمت حصارک، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران، ساختمان علوم انسانی، طبقه چهارم جنوبی

زمان برای ثبت نام حضوری:

شنبه ساعت 16-10

دوشنبه ساعت 16-10

پنجشنبه ساعت 16-13

مسئول برگزاری کارگاه: آقای مقداری

تلفن تماس: 4-44865100 021 داخلی 309  و 09124228013

 

اخبار مرتبط با کنفرانسها و ژورنالها

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها