CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۷
دی

50 درصد تخفیف ویژه کتابخانه ها و موسسات در دسترسی به منابع

به استحضار می رساند سایت سیویلیکا (www.CIVILICA.com) به عنوان بزرگترین بانک مقالات تخصصی کنفرانسهای کشور با بیش از 50000 عنوان مقاله، 50 درصد تخفیف ویژه برای استفاده و عضویت کتابخانه ها در نظر گرفته است.
این سرویس به دو صورت عضویت بر اساس IP اختصاصی و نیز عضویت بر اساس شناسه کاربری قابل ارائه است. خلاصه اطلاعات مربوط به درخواست و نحوه استفاده از این فرصت ویژه در زیر ارائه شده است.

 

کلیه فرمها و راهنمای کامل و جامع استفاده از این تخفیف و نحوه اقدام در راهنمای عضویت کتابخانه ای ارائه شده است. [دریافت فایل راهنمای عضویت کتابخانه ها به فرمت PDF]
 

لازم به ذکر است اعتبار قیمتهای اعلام شده تا پایان سال 1387 است و در صورت تمدید اعلام خواهد شد.
در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق بخش پشتیبانی کاربران سایت سیویلیکا، سوالات خود را مطرح نمایید.

 

 

خلاصه راهنمای عضویت ویژه کتابخانه ها و موسسات:
کتابخانه ها و مراکز تحقیقاتی کشور برای دسترسی به بانک مقالات تخصصی سیویلیکا (www.CIVILICA.com) از 50 درصد تخفیف ویژه در خرید اعتبار برخوردار هستند. امکان استفاده از این تسهیلات به دو صورت عضویت بر اساس IP مجاز و نیز عضویت به صورت شناسه کاربری امکان پذیر است.
1- عضویت بر اساس IP اختصاصی:
اگر موسسه و کتابخانه شما از IP های مشخصی برای ارتباط با اینترنت استفاده می کند می توانید از سیستم IP اختصاصی استفاده نمایید. در این صورت، هر کاربری که از IP مربوط به موسسه وارد سایت سیویلیکا شود، به صورت خودکار شناسایی شده و امکان دریافت مقالات را خواهد داشت.
2- عضویت به صورت شناسه کاربری
در صورتی که کتابخانه ای دارای IP اختصاصی نیست، می تواند اقدام به عضویت از طریق شناسه کاربری نماید. این نوع عضویت برای مراکزی پیشنهاد می شود که می خواهند از طریق تعداد محدودی رایانه موجود در کتابخانه، امکان استفاده از مقالات را برای کاربران خود فراهم نمایند و برای مراکزی با تعداد کاربران زیاد توصیه نمی شود.

هزینه ها:
هزینه های عضویت ویژه کتابخانه ها و موسسات تحقیقاتی در هر دو روش IP و شناسه ای، یکسان است و با 50 درصد تخفیف ارائه می شود. در این روش هر اعتبار معادل 2500 ریال می باشد. علاوه بر هزینه خرید اعتبار، هیچ هزینه دیگری از جمله هزینه تعریف شناسه یا IP و یا هزینه عضویت سالانه وجود ندارد.
توجه: هزینه ذکر شده در فوق تا پایان سال 1387 معتبر می باشد و در صورت اقدام در سال 1388 به منظور اطلاع از تعرفه های جدید و یا تمدید هزینه ها، لطفا آخرین راهنما و متون را از سایت و از بخش عضویت ویژه کتابخانه ها دریافت نمایید.

نحوه درخواست و شرایط استفاده از تسهیلات:
به منظور استفاده از تسهیلات در نظر گرفته شده برای کتابخانه ها و موسسات تحقیقاتی موارد زیر لازم است:
1- واریز مبلغ عضویت بر اساس تعداد اعتبار خریداری شده (توجه شود که برای استفاده از تخفیف اعتبار خریداری شده نباید کمتر از 1000 اعتبار یا معادل 2،500،000 ریال باشد).
2- تکمیل فرم درخواست ویژه کتابخانه ها و موسسات تحقیقاتی ممهور به مهر موسسه یا کتابخانه
پس از تکمیل فرم آن را از طریق شماره تلفن 88008044 و یا 88335451 به دفتر سایت فکس نمایید. پس از دریافت درخواست، حداکثر تا یک هفته اقدامات لازم برای استفاده از سایت فراهم و به صورت کتبی به اطلاع می رسد. این نامه کتبی به همراه رسید دریافت مبلغ عضویت خواهد بود.
اطلاعات تکمیلی و فرمهای مربوطه را از طریق فایل راهنمای ویژه کتابخانه ها مطالعه فرمایید.

اخبار مرتبط با اخبار سیویلیکا

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها