CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۲۷
آذر

سمینار ارزیابی تجارب و آموزه‏های بازسازی بم

http://www.civilica.com/Calendar-MILLENNIUM01.html

به مناسبت ششمین سالگرد زلزله بم سمینار تخصصی ارزیابی تجارب و آموزه‏های بازسازی بم برگزار می‏شود. این سمینار توسط سازمان علمی فرهنگی یونسکو، پایگاه میراث جهانی ارگ بم، سازمان نظام مهندسی کشور و دانشگاه تهران و با همکاری وزارت میراث فرهنگی ایتالیا، دانشگاه می (Mie) ژاپن، دانشگاه تکنولوژی و دانشکده معماری Dersden آلمان و Grounbol و CRATerre فرانسه،22 و 23 دی‏ماه 88 در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
مخاطبان اصلی سمینار، متخصصین، مهندسين و دانشجویان تحصيلات تکميلی رشته‏ های معماری، عمران، مرمت بنا و شهرسازی می‏باشند.
سمینار از یک برنامه رسمی افتتاحیه و سه پانل تخصصی در محورهای 1-معماری و شهرسازی، 2-حفاظت و مرمت و 3-سازه و پايداری تشکیل شده است، که در روزهای سمینار به صورت موازی برگزار می‏شوند.
شرکت ‏کنندگان گواهی‏نامه شرکت در سمینار را با امضای سازمان علمی فرهنگی یونسکو، دانشگاه تهران و سازمان نظام مهندسی کشور دریافت خواهند نمود و با توجه به موافقت کارگروه آموزش، پژوهش و ترویج شورای توسعه نظام مهندسی وزارت مسکن و شهرسازی، مهندسان دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی (در رشته‏ های مهندسی عمران، معماری و شهرسازی) می‏توانند از امتیاز سمینار برای تمدید و ارتقاء پروانه اشتغال به کار، بهره‏مند گردند.

 

[اطلاعات کامل کنفرانس]

اخبار مرتبط با کنفرانسها و ژورنالها

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها