CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱۶
خرداد

فراخوان مجموعه مقالات کنفرانسهای خارجی

به منظور پوشش هرچه وسیعتر مقالات کنفرانسهای جهانی و ایجاد امکان استفاده کلیه دانشگاههای کشور از این منابع، بدینوسیله از کلیه دانشجویان و صاحبنظرانی که به لوح فشرده این مجموعه ها (به صورت CD یا DVD) دسترسی دارند، دعوت می شود در تکمیل هر چه بیشتر بانک مقالات کنفرانسهای خارجی، همکاری داشته باشند.

سیویلیکا در قبال دریافت مجموعه مقالات کنفرانسهای خارجی، پکیج های تشویقی به شرح زیر تدوین نموده است:

  1. لوح فشرده کامل هریک از کنفرانسهای خارجی مربوط به سالهای 2005 به بعد، ۳۰ اعتبار

  2. پنج اعتبار در قبال ارسال به صورت پست پیشتاز

در صورتی که عضو سیویلیکا می باشید، اعتبار مورد نظر به حساب کاربری شما افزوده می شود. در غیر اینصورت حساب کاربری ایجاد و اعتبار به آن اختصاص می یابد.

بدین منظور خواهشمندیم ابتدا لیستی از مشخصات مجموعه مقاله (های) در اختیار خود، شامل "نام کنفرانس"، "سال برگزاری"، "کشور و محل برگزاری" و نیز تعداد مقالات هر مجموعه را از طریق مراجعه به بخش پشتیبانی کاربران و انتخاب گزینه "  7. هماهنگی ارسال مجموعه مقالات" از لیست موضوع درخواست ارسال نمایید. مجموعه های تایید شده برای ارسال از طریق همان بخش به شما اطلاع داده می شوند. (این مرحله برای کنترل مجموعه های تکراری است).

  • در کتابخانه های دانشگاهی معمولا بخشی تحت عنوان آرشیو دیجیتال یا بانک سی دی وجود دارد که برخی از مجموعه مقالات کنفرانسها در این آرشیو ها نگهداری می شوند. دانشجویان محترم می توانند از این مجموعه ها نیز استفاده نمایند.

  • خواهشمندیم از ارسال مجموعه هایی که به صورت Ebook تحت عنوان مجموعه مقالات کنفرانسها از طریق اینترنت قابل دریافت هستند اکیدا خودداری فرمایید. در این مرحله فقط لوح فشرده مجموعه مقالات کنفرانسهای مهم و بزرگ مد نظر می باشد.

 در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوال می توانید از طریق بخش پشتیبانی کاربران با ما در ارتباط باشید. (در این خصوص موضوع درخواست را گزینه 7 انتخاب فرمایید).

اخبار مرتبط با اخبار سیویلیکا

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها