CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران

توجه مهم

پژوهشگر گرامی، درخواستهای گواهی که از تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۸ تا ۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۹ سفارش داده شوند، روند چاپ و ارسال آنها روز ۱۵ فروردین ماه آغاز خواهد شد. شما می توانید درخواست گواهی را هم اکنون ثبت فرمایید.

درخواست گواهی رسمی نمایه سازی مقاله

پژوهشگر گرامی؛
شما می توانید در این بخش گواهی چاپی نفیس نمایه سازی مقاله خود را که دارای هولوگرام، QR-Code اصالت و لینک استعلام آنلاین می باشد را سفارش دهید تا به صورت چاپ شده بر روی فرم رسمی گواهی سیویلیکا و داخل جلد مربوطه از طریق پست به آدرس شما ارسال شود.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید توضیحات کاملتر را از اینجا مطالعه فرمایید.

مرحله اول: مشخصات مقاله برای صدور گواهی را انتخاب نمایید

عنوان مقاله: مدلسازی سنجش آسیب پذیری و توان امدادرسانی پس از وقوع حادثه با تلفیق مدل تحلیل شبکه و فرایند تحلیل سلسله مراتبی نمونه موردی: شهر شیرگاه
سال انتشار: ۱۳۹۵
تعداد صفحات مقاله: ۹ صفحه
زبان مقاله اصلی: فارسی
مشخصات نویسندگان مقاله: (تعیین نمایید که گواهی به نام کدام نویسنده صادر شود)
حمیدرضا بیابانی مقدم - کارشناس ارشد شهرسازی (برنامه ریزی شهری و منطقه ای)، شرکت مهندسان مشاور خانه محله شهر
علی ثباتی - کارشناس ارشد ترافیک، مدیریت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی مازندران
آرمان دادمهر - کارشناس شهرسازی، شرکت مهندسان مشاور خانه محله شهر
امین عالی پور - کارشناس ارشد شهرسازی (برنامه ریزی شهری و منطقه ای)، شرکت مهندسان مشاور خانه محله شهر

مرحله دوم: انتخاب زبان گواهی نامه

برای مقالات فارسی، گواهی نامه نمایه سازی به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل ارائه می باشد. صدور گواهی فارسی بر اساس اطلاعات ثبت شده برای مقاله در پایگاه انجام می پذیرد. ولی در صورتی که مقاله شما به زبان فارسی ارائه شده است و علاقه مند به دریافت گواهی به زبان انگلیسی می باشید، باید نام نویسنده و عنوان مقاله را به صورت دقیق به زبان انگلیسی وارد نمایید تا در متن گواهی نامه درج شود. در صورت درخواست گواهی انگلیسی برای مقالات فارسی، مسئولیت صحت ترجمه انگلیسی عنوان و نگارش نام نویسنده برعهده شما خواهد بود.
دریافت گواهی به زبان فارسی
دریافت گواهی به زبان انگلیسی

مرحله سوم: متن گواهی را کنترل و تایید نمایید

پژوهشگر گرامی؛

حمیدرضا بیابانی مقدم

بدین وسیله گواهی می شود مقاله جنابعالی با عنوان «مدلسازی سنجش آسیب پذیری و توان امدادرسانی پس از وقوع حادثه با تلفیق مدل تحلیل شبکه و فرایند تحلیل سلسله مراتبی نمونه موردی: شهر شیرگاه» پس از ارزیابی و تایید داوران دبیرخانه "کنفرانس ملی بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت ساختمان" که در سال ۱۳۹۵ در محمودآباد برگزار گردیده، با تعداد ۹ صفحه، در پایگاه استنادی سیویلیکا با کد اختصاصی COI: HSEINBR01_040 نمایه گردیده است.

ضمن تبریک به مناسبت نمایه شدن مقاله جنابعالی، به استحضار میرساند این گواهی با توجه به اطلاعات ارسالی از طرف دبیرخانه آن همایش و اطلاعات مندرج در پایگاه سیویلیکا تهیه شده و صحت مندرجات آن در هر لحظه از طریق لینک زیر و یا اسکن تصویر کد، قابل استعلام است.

با تقدیم احترام و آرزوی موفقیت
پایگاه سیویلیکا

تایید نهایی و پرداخت آنلاین

پژوهشگر عزیز؛
هزینه صدور و ارسال گواهی نامه چاپی نفیس برای کاربران غیرعضو سیویلیکا ۱۳۰,۰۰۰ تومان می باشد. برای ثبت نهایی سفارش صدور گواهی نمایه سازی برای مقاله با مشخصات فوق، ابتدا اطلاعات کامل آدرس و شماره تماس اضطراری را در زیر درج نمایید. با زدن کلید تایید نهایی و پرداخت، شما به درگاه پرداخت بانک هدایت می شوید و پس از پرداخت موفق سفارش شما ثبت می شود.
کد پستی از نظر اداره پست برای ارسال مرسوله ها الزامی است. خواهشمندیم با دقت تکمیل فرمایید.
کشور: ایران
آدرس پستی*:
کد پستی* :
فرد تحویل گیرنده*:
شماره تلفن همراه*:
آدرس ایمیل*:
توضیحات (در صورت نیاز):

دریافت گواهی PDF رایگان

علاوه بر سفارش و دریافت گواهی نمایه سازی نفیس، می توانید از لینک زیر گواهی pdf رایگان این مقاله را دریافت نمایید:

دریافت گواهی PDF رایگان

مشاهده صفحه قابل پرینت خلاصه مقاله

نکات بسیار مهم

  • هر گواهی فقط به نام یک نفر از نویسندگان صادر می شود. لذا در انتخاب و تایید نهایی نویسنده ای که گواهی به نام ایشان باید صادر شود دقت فرمایید.
  • این بخش برای صدور و ارسال گواهی چاپی مبنی بر تاییدیه نمایه سازی مقاله در پایگاه سیویلیکا می باشد و ارتباطی با گواهی صادر شده توسط دبیرخانه کنفرانس ندارد.
  • گواهی نمایه سازی به یکی از دو زبان فارسی یا انگلیسی قابل دریافت است. اگر مقاله ارائه شده شما به زبان فارسی باشد، می توانید گواهی نمایه سازی را به زبان انگلیسی درخواست نمایید.
  • روند صدور گواهی چاپی قابل بازگشت نیست و اعتبارهای کسر شده و یا مبلغ پرداختی قابل برگشت نخواهند بود. بلافاصله پس از درخواست شما روند چاپ و صدور گواهی آغاز می شود و حداکثر تا چند روز کاری گواهی نامه تحویل پست خواهند شد.
  • مراحل ثبت درخواست و چاپ نهایی گواهی نامه، به شماره تلفن همراه شما پیامک می شود. (در صورت مسدود بودن پیامکهای تبلیغاتی این پیامک را دریافت نخواهید نمود)

گواهی های چاپی سیویلیکا چه ویژگی هایی دارد

گواهی های چاپی نمایه سازی سیویلیکا، گواهی های نفیسی هستند که به منظور تاییدیه نمایه سازی مقاله در مجموعه سیویلیکا به صورت مکتوب تهیه و بنا به درخواست پژوهشگر، به وی ارسال می شود. این گواهی ها، بر روی برگه های نفیس طلاکوب، با آرم سیویلیکا، چاپ شده و دارای هولوگرام، QR-Code اصالت گواهی نامه و لینک استعلام آنلاین می باشند.
چه الزامی برای تهیه گواهی سیویلیکا وجود دارد؟
سیویلیکا گواهی های مختلفی ارائه می نماید. گواهی نمایه سازی آنلاین که به صورت فایل pdf در همین صفحه صورت رایگان عرضه می شود و همه پژوهشگران می توانند بلافاصه بدون هیچ هزینه ای این فایل را دریافت و پرینت نمایند. ولی برخی از پژوهشگران به منظور تکمیل رزومه خود علاقه مند به داشتن گواهی نامه رسمی و نفیس هستند تا آرشیو شخصی خود را تکمیل نمایند و یا اینکه آن را به همراه رزومه تخصصی خود ارائه نمایند. در این صورت گواهی چاپی بهترین گزینه می باشد.
در صورتی که هر گونه مشکل و خطای املائی در عنوان مقاله، عنوان کنفرانس و یا نام نویسندگان مشاهده می فرمایید قبل از درخواست گواهی نامه، ابتدا مشکل را از طریق بخش پشتیبانی و با ذکر کد COI مقاله و مشکل موجود به ما اعلام فرمایید تا خطای موجود اصلاح شود و سپس اقدام به درخواست گواهی نامه فرمایید.