CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
کل اخبار این بخش۴۴۶ | نمایش صفحه ۱۰ از ۱۵

نمایش اخبار مربوط به اخبار سیویلیکا

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا درآمد. طی دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان، کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی این دانشگاه از تاریخ 25 مهر ماه 1390 لغایت 25 آذر ماه 1390 به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه ارومیه به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا درآمد. طی دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان، کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی این دانشگاه از تاریخ 18 مهر ماه 1390 لغایت 18 آذر ماه 1390 به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه مازندران با بیش از ۱۰۰۰۰ کاربر به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا درآمد. طی دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان، کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی این دانشگاه از تاریخ 18 مهر ماه 1390 لغایت 18 آذر ماه 1390 به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان، کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی تربت حیدریه از تاریخ 18 مهر ماه 1390 لغایت 18 آذر ماه 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان، کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز از تاریخ 17 مهر ماه 1390 لغایت 17 آذر ماه 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان، کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی موسسه آموزش عالی پویش از تاریخ 16 مهر ماه 1390 لغایت 16 آذر ماه 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه صنعتی ارومیه در سیویلیکادانشگاه صنعتی ارومیه، به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. از این به بعد اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی این مرکز دانشگاهی می توانند از مقالات مجموعه سیویلیکا استفاده نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق بخش پشتیبانی مطرح فرمایید.

نحوه دسترسی کاربران این موسسه به مقالات به صورت IP است و از محل دانشگاه امکان دریافت مقالات برای کلیه کاربران موسسه فراهم می باشد.

دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می توانند با عضویت در مجموعه سیویلیکا امکان دسترسی رایگان دانشجویان به مقالات کنفرانسهای کشور را فراهم آورند. برای آشنایی بیشتر صفحه راهنمای عضویت دانشگاهها و پژوهشگاهها را ملاحظه فرمایید.دسترسی دانشگاه امام صادق به منابع علمی کنفرانسهای کشور

دوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه امام صادق (ع) از تاریخ ۱۳ مهر ماه 1390 لغایت ۱۳ آذر ماه 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.عضویت آزمایشی دانشگاه رازی در سیویلیکادوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه رازی از تاریخ 6 مهر ماه 1390 لغایت 6 آذر ماه 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی مرکز اطلاعات و مدارک علمی کشاورزی از تاریخ 4 مهر ماه 1390 لغایت 4 آذر ماه 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

دانشگاه محقق اردبیلی، به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. از این به بعد اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی این مرکز دانشگاهی می توانند از مقالات مجموعه سیویلیکا استفاده نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق بخش پشتیبانی مطرح فرمایید.

نحوه دسترسی کاربران این موسسه به مقالات به صورت IP است و از محل دانشگاه امکان دریافت مقالات برای کلیه کاربران موسسه فراهم می باشد.

دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می توانند با عضویت در مجموعه سیویلیکا امکان دسترسی رایگان دانشجویان به مقالات کنفرانسهای کشور را فراهم آورند. برای آشنایی بیشتر صفحه راهنمای عضویت دانشگاهها و پژوهشگاهها را ملاحظه فرمایید.تکمیل: اول مهرماه ۱۳۹۰:

ضمن تشکر از صبر و شکیبایی کاربران و اعضای محترم مجموعه سیویلیکا، هم اکنون عملیات ارتقاء سرورهای سخت افزاری پایگاه به اتمام رسیده است و سیویلیکا در سرورهای جدید در حال ارائه خدمات به شما دانش پژوه گرامی می باشد. خرسندیم که همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با استفاده از امکانات سخت افزاری گسترده تری، مقالات کنفرانسهای کشور را در اختیار شما قرار دهیم.

علاوه بر ارتقاء سخت افزاری، سیستم های نرم افزاری نیز از نظر عملکرد اصلاحاتی داشته اند و همچنین درگاه بانک پارسیان نیز به درگاههای پرداخت اینترنتی افزوده شده است و به زودی درگاه بانک صادرات نیز فعال می شود.

هشتم شهریورماه ۱۳۹۰: ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر؛ به اطلاع کلیه کاربران و اعضای محترم سیویلیکا می رساند، به دلیل پیش بینی افزایش بار سرورها با آغاز سال تحصیلی جدید، و گسترده شدن دامنه کنفرانسها و مقالات، مجموعه سیویلیکا در حال برنامه ریزی برای ارتقاء سخت افزاری و زیر ساختی سرورهای خود می باشد. این پروژه حدود دو هفته طول خواهد کشید و طی این مدت ممکن است اختلالهای جزئی در برخی از سایتها پیش بیاید. لذا پیشاپیش ضمن عرض پوزش از تاخیرهای احتمالی، نهایت تلاش خود را برای به حداقل رساندن وقفه ها انجام خواهیم داد.
علاوه بر این به دلیل مشکلاتی که به دلیل زیرساخت اینترنت کشور در پرداختهای آنلاین (مخصوصا بانک سامان) پیش آمده است؛ برآن شدیم تا درگاههای دیگری را برای بخش پرداخت اینترنتی در نظر بگیریم تا محققان گرامی بدون کوچکترین وقفه ای به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. لذا طی هفته آینده، درگاه بانک پارسیان و بانک صادرات نیز فعال خواهند شد.

مشکلات کنونی به دلیل عدم دریافت بسته های داده ای توسط سرورهای بانک سامان می باشند که احتمالا مربوط به ارتباط سرورهای بانک با شبکه اینترنت می باشد که خارج از حیطه دسترسی و اقدامات فنی ما است لذا تنها کار ممکن افزایش درگاههای پرداخت به منظور همپوشانی وقفه های موجود خواهد بود.

در پایان امیدواریم پژوهشگران محترم همانند همیشه با همکاری و همدلی خود ما را در خدمات رسانی بهتر یاری رسانند و نظرات سازنده خود را از ما دریغ نفرمایند چرا که هدف ما تنها ارتقاء علمی و ارج نهادن به تولیدات علمی پژوهشی کشور می باشد.دانشگاه شهید بهشتی، به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. از این به بعد اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی این مرکز دانشگاهی می توانند از مقالات مجموعه سیویلیکا استفاده نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق بخش پشتیبانی مطرح فرمایید.

نحوه دسترسی کاربران این موسسه به مقالات به صورت IP است و از محل دانشگاه امکان دریافت مقالات برای کلیه کاربران موسسه فراهم می باشد.

دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می توانند با عضویت در مجموعه سیویلیکا امکان دسترسی رایگان دانشجویان به مقالات کنفرانسهای کشور را فراهم آورند. برای آشنایی بیشتر صفحه راهنمای عضویت دانشگاهها و پژوهشگاهها را ملاحظه فرمایید.در گزارش منتشر شده توسط سیویلیکا –www.CIVILICA.com- کنفرانسهای برتر کشور در سال 1388 از نظر پژوهشگران و محققان اعلام گردید.
کنفرانسهای برگزار شده در سال 1388 که به صورت علمی – پژوهشی برگزار شده بودند و اصل مقالات جهت دسترسی عموم منتشر گردیده بود، براساس تعداد دریافت مقالات توسط پژوهشگران سراسر کشور رتبه بندی شدند. نتیجه این رتبه بندی بسیار قابل توجه بوده و برای مسئولان سیاستگزاری علمی کشور می تواند قابل تامل باشد.
بنا به اعلام پایگاه استنادی کنفرانسهای علمی پژوهشی کشور، از 142 کنفرانس تخصصی سال 1388 که مقالات آنها نمایه سازی شده است، ده کنفرانس با بالاترین ضریب دریافت در جدول زیر ارائه شده است.
ضریب دریافت، معیاری است که نشان می دهد هر مقاله کنفرانس به طور متوسط چند بار توسط پژوهشگران برای استفاده های علمی دریافت شده است. برای مثال ضریب دریافت 33/19 برای همایش منطقه ای مهندسی زلزله و زلزله شناسی نشان میدهد که هر مقاله این کنفرانس به طور متوسط توسط بیش از 19 نفر دریافت شده است.
ده کنفرانس برتر دارای بالاترین ضریب دریافت

نام کنفرانس

شهر برگزاری

برگزار کننده

ضریب دریافت

همایش منطقه ای مهندسی زلزله و زلزله شناسی

کاشمر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر

19.33

سومین کنفرانس جهانی بانکداری الکترونیکی

تهران

موسسه مطالعات بهره وری و منابع انسانی

16.22

نخستین همایش ملی توسعه پایدار روستایی

کرمانشاه

دانشگاه رازی

16.18

دومین کنفرانس طراحی و معماری داخلی

تبریز

مدیران هم اندیش فراخیز

16.00

اولین کنفرانس ملی اجرای پروژه به روش EPC

تهران

گروه مطالعات نظام پیمانکاری

15.98

اولین همایش معماری پایدار

همدان

آموزشکده فنی و حرفه ای سما همدان

14.41

همایش ملی زن و معماری

تهران

آموزشکده فنی حرفه ای دخترانه سما

13.79

اولین کنفرانس ملی مهندسی و مدیریت ساخت

تهران

دانشگاه صنعتی امیرکبیر

12.17

اولین کنفرانس بین المللی بازاریابی خدمات بانکی

تهران

 

10.98

فستیوال سراسری بتن

تهران

مرکز ملی مقاوم سازی ایران

9.35


به نظر می رسد، کنفرانسهای حوزه معماری، بانکداری و مدیریت دارای محبوبیت بیشتری در بین پژوهشگران است و تمایل به دریافت مقالات این کنفرانسها بیشتر می باشد. لازم به ذکر است در سال 1388، به طور متوسط در هر کنفرانس کشور، 76/145 عنوان مقاله منتشر شده و در هر کنفرانس نیز مقالات شامل 6/1185 صفحه بوده است.در تحلیلی که اخیرا توسط سیویلیکا (پایگاه استنادی کنفرانسهای علمی پژوهشی کشور) منتشر شده است، کنفرانسهای کشور از نظر زمان برگزاری مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند.
بر اساس آمار منتشر شده توسط سیویلیکا –www.CIVILICA.com، از نظر ماههای برگزاری کنفرانسها، اردیبهشت و اسفند محبوبترین ماهها برای برگزاری کنفرانسهای علمی پژوهشی هستند. در رده های بعدی آبان، آذر و مهر ماه قرار دارند. بر اساس همین اطلاعات خرداد، فروردین و شهریور ماههایی هستند که کمترین تعداد کنفرانس در آنها برگزار می شود.
توجه برگزار کنندگان کنفرانسها به اردیبهشت ماه به دلیل شرایط آب و هوایی، سپری شدن تعطیلات سال نو و بازگشایی دانشگاهها قابل ملاحظه و توجیه است ولی در خصوص اسفند ماه دلایل به این اندازه محکم نیستند و شاید اتمام فصل امتحانات را بتوان دخیل دانست.
تحلیل آماری بر روی 142 کنفرانس تخصصی که به صورت علمی – پژوهشی (دارای فراخوان مقاله) برگزار شده اند، صورت گرفته است.

آمار ماههای مختلف سال و تعداد کنفرانسهای برگزار شده در سال 1388

ردیف

ماه

تعداد کنفرانس

درصد

1

اردیبهشت

29

20.42

2

اسفند

27

19.01

3

آبان

18

12.68

4

آذر

13

9.15

5

مهر

13

9.15

6

بهمن

9

6.34

7

مرداد

9

6.34

8

دی

8

5.63

9

تیر

7

4.93

10

خرداد

7

4.93

11

فروردین

2

1.41

جمع

142

 
آمار منتشر شده توسط سیویلیکا – www.CIVILICA.com- (پایگاه استنادی مقالات کنفرانسهای کشور) در خصوص تحلیل کنفرانسهای سال 1388، نشان می دهد که از 142 کنفرانس نمایه شده دراین پایگاه تخصصی، حدود 55 درصد کنفرانسهای کشور در شهر تهران برگزار شده اند.

در سال 1388، در 31 شهر کشور کنفرانس علمی - پژوهشی برگزار شده است. 5 شهر اول برگزار کننده کنفرانسها عبارتند از تهران با 78 عنوان کنفرانس (55 درصد کنفرانسهای کشور)؛ اصفهان با 8 عنوان کنفرانس، (کمتر از 6 درصد کنفرانسها)؛ اهواز، کرج و مشهد هر کدام با 4 عنوان کنفرانس.
نکته قابل توجه، تفاوت فاحش تعداد کنفرانسهای برگزار شده در شهر تهران با سایر شهرها است که نشان از شکاف علمی و یا شکاف امکانات علمی بین تهران و سایر شهرهای کشور است.

به زودی گزارش جامع کنفرانسهای ۱۳۸۸ و رده بندی آنها توسط سیویلیکا منتشر می شود. 

شهرهای برگزار کننده کنفرانسها (مرتب سازی بر اساس تعداد کنفرانس)

ردیفشهرتعداد کنفرانسدرصد کنفرانسها
1تهران7854.93
2اصفهان85.63
3اهواز42.82
4کرج42.82
5مشهد42.82
6اسلامشهر32.11
7تبریز32.11
8جزیره کیش32.11
9زنجان32.11
10کرمان32.11
11نجف آباد32.11
12بهبهان21.41
13رشت21.41
14شیراز21.41
15گرمسار21.41
16همدان21.41
17یزد21.41
18بابل10.70
19بابلسر10.70
20بهشهر10.70
21رودهن10.70
22زابل10.70
23زاهدان10.70
24شاهرود10.70
25شهر ری10.70
26شهرری10.70
27قزوین10.70
28کاشمر10.70
29کرمانشاه10.70
30گنبدکاووس10.70
31ملایر10.70
 جمع142 


دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند، به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. از این به بعد اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی این مرکز دانشگاهی می توانند از مقالات مجموعه سیویلیکا استفاده نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق بخش پشتیبانی مطرح فرمایید.

نحوه دسترسی کاربران این موسسه به مقالات به صورت IP است و از محل دانشگاه امکان دریافت مقالات برای کلیه کاربران موسسه فراهم می باشد.

دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می توانند با عضویت در مجموعه سیویلیکا امکان دسترسی رایگان دانشجویان به مقالات کنفرانسهای کشور را فراهم آورند. برای آشنایی بیشتر صفحه راهنمای عضویت دانشگاهها و پژوهشگاهها را ملاحظه فرمایید.با توجه به نیاز محققان و دانش پژوهان به دسترسی سریع به کلیه فراخوانهای علمی مقالات و طرح های پژوهشی سراسر کشور، مجموعه سیویلیکا بر آن شد تا پایگاهی تخصصی در این زمینه راه اندازی نماید.

هدف پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور www.CallForPapers.ir ایجاد یک پایگاه خبری کامل از کلیه فراخوانهای مقالات کنفرانسها و همایشها، مجلات و ژورنالهای داخلی و نیز فراخوانهای طرح های پژوهشی و تولیدات و آثار علمی برای ارائه در جشنواره ها و مسابقات تخصصی است. علاوه بر این در این پایگاه اخبار سخنرانیها، کارگاهها، دوره ها و سمینارهای آموزشی تخصصی نیز ارائه می شود و نیز به نقد و اظهار نظر در خصوص نحوه برگزاری گردهمایی ها و تحلیل نتایج و دست آورهای کنگره ها می پردازد.

کلیه محققان و پژوهشگران کشور می توانند با عضویت در گروه خبری این پایگاه، به صورت هفتگی، فراخوانهای مربوطه را دریافت و امکان ارائه آثار خود در رویدادهای علمی کشور فراهم نمایند. اولین خبرنامه این گروه خبری از اول مهرماه ۱۳۹۰ ارسال خواهد شد. برای عضویت در این خبرنامه به آدرس (http://groups.google.com/group/callforpapers) مراجعه نمایید.موسسه آموزش عالی غیرانتقاعی طبری، به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. از این به بعد اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی این مرکز دانشگاهی می توانند از مقالات مجموعه سیویلیکا استفاده نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق بخش پشتیبانی مطرح فرمایید. 

نحوه دسترسی کاربران این موسسه به مقالات به صورت IP است و از محل دانشگاه امکان دریافت مقالات برای کلیه کاربران موسسه فراهم می باشد.

دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می توانند با عضویت در مجموعه سیویلیکا امکان دسترسی رایگان دانشجویان به مقالات کنفرانسهای کشور را فراهم آورند. برای آشنایی بیشتر صفحه راهنمای عضویت دانشگاهها و پژوهشگاهها را ملاحظه فرمایید.
 دانشگاه ایلام، به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. از این به بعد اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی این مرکز دانشگاهی می توانند از مقالات مجموعه سیویلیکا استفاده نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق بخش پشتیبانی مطرح فرمایید.

 مجموعه سیویلیکا، از تاریخ 3 تا 7 مرداد 1390، در چهاردهمین نمایشگاه الکامپ تبریز، میزبان پژوهشگران و محققان منطقه شمالغرب خواهد بود. غرفه سیویلیکا در چهاردهمین نمایشگاه الکامپ تبریز، سالن پروین اعتصامی، غرفه شماره 125 می باشد.

چهاردهمین نمایشگاه بین لمللی کامپیوتر، الکترونیک و ماشینهای اداری ایران - 3 تا 7 مرداد - تبریز - سالن پروین اعتصامی - غرفه 125پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا درآمد. این پژوهشگاه که از تاریخ 2 بهمن 1389 تا 2 فروردین 1390 دوره آزمایشی دسترسی به سیویلیکا را داشت، با عضویت رسمی در سیویلیکا امکان استفاده از مقالات این مجموعه را برای دانشجویان و اعضای هیات علمی خود فراهم آورده است.
کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.
در صورت بروز هر گونه مشکل، کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران، راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است که کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق دانشکده هنر و معماری، کتابخانه خوارزمی و کتابخانه مرکزی از منابع سیویلیکااستفاده نمایند.سازمان مدیریت صنعتی به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. از این به بعد اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی این مرکز دانشگاهی می توانند از مقالات مجموعه سیویلیکا استفاده نمایند.
در صورت بروز هر گونه مشکل، کاربران این سازمان می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران، راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.موسسه آموزش عالی امام جواد به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا درآمد. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به کتابخانه این موسسه آموزشی، از مقالات استفاده نمایند.
در صورت بروز هر گونه مشکل، کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران، راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه قم از تاریخ ۳ اردیبهشت ماه 1390 لغایت ۳ تیر ماه 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

دوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه پیام نور شازند از تاریخ 3 اردیبهشت ماه 1390 لغایت 3 تیرماه 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه شیراز به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا درآمد. این دانشگاه که از تاریخ 4 آبان ماه لغایت 4 دی ماه 1389 دوره آزمایشی دسترسی به سیویلیکا را داشت، با عضویت رسمی در سیویلیکا امکان استفاده از مقالات این مجموعه را برای دانشجویان و اعضای هیات علمی خود فراهم آورده است.
کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.
در صورت بروز هر گونه مشکل، کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران، راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است که کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق دانشکده هنر و معماری، کتابخانه خوارزمی و کتابخانه مرکزی از منابع سیویلیکااستفاده نمایند.دوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه ولی عصر رفسنجان از تاریخ 20 فروردین ماه 1390 لغایت 20 خرداد 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

دانشگاه زابل به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا درآمد. این دانشگاه که از تاریخ 27 آذرماه لغایت 27 بهمن دوره آزمایشی دسترسی به سیویلیکا را داشت، با عضویت رسمی در سیویلیکا امکان استفاده از مقالات این مجموعه را برای دانشجویان و اعضای هیات علمی خود فراهم آورده است.
کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.
در صورت بروز هر گونه مشکل، کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران، راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.۱
فروردین

سال نو مبارک

ضمن عرض تبریک حلول سال نو، و آرزوی سالی پربار و شاد برای کلیه ایرانیان، به استحضار می رساند، هدیه نوروزی سیویلیکا به حساب کاربری کلیه کاربران عضو سیویلیکا واریز گردیده است.

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

با عضویت در کانال تلگرام سیویلیکا اولین نفری باشید که از فراخوانهای کنفرانسها و ژورنالها مطلع می شوید.

telegram.me/civilicacom

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها