CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
کل اخبار این بخش۴۴۶ | نمایش صفحه ۱۱ از ۱۵

نمایش اخبار مربوط به اخبار سیویلیکا

بدین وسیله به استحضار کلیه کاربران و اعضای محترم سایت سیویلیکا می رساند، دوره تخفیف ویژه سیویلیکا از نهم اسفند ماه آغاز و تا پایان روز 19 اسفند ادامه خواهد داشت. کاربران غیر عضو در این دوره می توانند با 20 درصد تخفیف به عضویت سیویلیکا درآیند و اعضای کنونی می توانند با 20 درصد تخفیف نسبت به خرید و افزایش اعتبار خود اقدام نمایند:

1- عضویت:
در این دوره، کاربران می توانند از 20 درصد تخفیف ویژه عضویت استفاده نمایند. بدین ترتیب حداقل مبلغ عضویت در این دوره به جای 200،000 ریال فقط 160،000 ریال است. یعنی کاربران با پرداخت 160،000 ریال به عضویت سیویلیکا درآمده و 20 اعتبار دریافت نمایند. محدودیتی در تعداد اعتبارهای خریداری شده وجود ندارد.

2- افزایش اعتبار:
هزینه خرید هر اعتبار در این دوره، با 20 درصد تخفیف معادل 8،000 ریال (هشتصد تومان) است و اعضای محترم مطابق نیاز خود می توانند اقدام به افزایش اعتبار نمایند. (مثال: برای خرید و افزایش ۵۰ اعتبار کافی است مبلغ ۴۰۰،۰۰۰ ریال واریز شود.)

توضیحات مهم:
توضیح 1:
تخفیف 20 درصد شامل خرید تک مقاله نمی باشد و هزینه خرید تک مقاله بدون تغییر معادل 20،000 ریال است.
توضیح ۲: کاربران محترم برای استفاده از تخفیف می توانند از هر دو روش پرداخت اینترنتی و یا پرداخت به بانک اقدام فرمایند ولی در صورت پرداخت از طریق بانک حتما باید فرم عضویت یا فرم افزایش اعتبار تا پایان روز نوزدهم اسفند تکمیل شود.

توضیح ۳: این تخفیف فقط شامل اعضای حقیقی سیویلیکا است و شامل اعضای حقوقی و دانشگاهی نمی شود. 
توضیح ۴: محدودیتی در تعداد اعتبارهای خریداری شده به هنگام عضویت و یا افزایش اعتبار وجود ندارد.

در صورت بروز سوال می توانید از طریق بخش پشتیبانی کاربران (http://support.civilica.com/) سوالات خود را مطرح نمایید.دوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی از تاریخ 1 اسفند ماه 1389 لغایت 1 اردیبهشت 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.مجتمع آموزش عالی بناب به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. از این به بعد اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی این مرکز دانشگاهی می توانند از مقالات مجموعه سیویلیکا استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه هنر اصفهان از تاریخ ۲۶ بهمن ماه 1389 لغایت ۲۶ فروردین 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی آموزشکده سما تبریز از تاریخ ۲۶ بهمن ماه 1389 لغایت ۲۶ فروردین 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه صنعتی همدان از تاریخ 19 بهمن ماه 1389 لغایت 19 فروردین 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه بوعلی سینا از تاریخ نوزدهم بهمن ماه 1389 لغایت نوزدهم فروردین 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند. 
 دانشگاه شهید باهنر کرمان به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. از این به بعد اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی این مرکز دانشگاهی می توانند از مقالات مجموعه سیویلیکا استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی پژوهشکده بیمه از تاریخ دوم بهمن ماه 1389 لغایت 2 فروردین 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات از تاریخ 2 بهمن ماه لغایت 2 فروردین 1390 در سایت سیویلیکا تعریف گردید. کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل پژوهشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. از این به بعد اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان گرامی این مرکز دانشگاهی می توانند از مقالات مجموعه سیویلیکا استفاده نمایند.

آموزشکده فنی و حرفه ای سما - واحد مهاباد، به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. از این به بعد کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی این آموزشکده می توانند با مراجعه به کتابخانه این مرکز از مجموعه مقالات سایت سیویلیکا استفاده نمایند.

مرکز تحقیقات صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. از این به بعد کارشناسان و اعضای محترم هیات علمی این مرکز تحقیقاتی می توانند با مراجعه به کتابخانه این مرکز از مجموعه مقالات سایت سیویلیکا استفاده نمایند.

دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه ایلام از تاریخ 5 دی ماه لغایت 5 اسفند ۱۳۸۹ در سایت سیویلیکا تعریف گردید.
کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه پیام نور استان قم از تاریخ 5 دی ماه لغایت 5 اسفند ۱۳۸۹ در سایت سیویلیکا تعریف گردید.
کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس که از بزرگترین شرکتهای فعال در حوزه مهندسین مشاور صنعت ساخت و ساز کشور است، به عضویت رسمی مجموعه سیویلیکا در آمد. جهت استفاده از بانک مقالات سیویلیکا لطفا به کتابخانه این شرکت مراجعه فرمایید.

دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه زابل از تاریخ 27 آذرماه لغایت 27 بهمن ماه ۱۳۸۹ در سایت سیویلیکا تعریف گردید.
کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.با توجه به عضویت رسمی دانشگاه صنعتی شیراز در مجموعه سیویلیکا، از این به بعد دانشجویان و اعضای محترم هیات علمی این دانشگاه می توانند از مجموعه مقالات سایت سیویلیکا از محل دانشگاه خود استفاده نمایند.

لازم به ذکر است ارائه پشتیبانی و راهنمایی به کاربران محترم دانشگاهی بر عهده سیویلیکا بوده و از طریق بخش پشتیبانی کاربران در سایت انجام می پذیرد.با توجه به عضویت رسمی موسسه آموزش عالی کازرون در مجموعه سیویلیکا، از این پس دانشجویان و اساتید این دانشگاه محترم می توانند با مراجعه به کتابخانه آیت ا... ایمانی به مجموعه مقالات کامل همایشهای کشور دسترسی داشته باشند.

لازم به ذکر است که موسسه آموزش عالی کازرون دوره عضویت آزمایشی در این مجموعه را نیز سپری نموده بود و پس از پایان دوره آزمایشی اقدام به عضویت رسمی نموده است.دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی از تاریخ ۵ آذرماه لغایت ۵ بهمن ماه ۱۳۸۹ در سایت سیویلیکا تعریف گردید.

کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه، از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.
 دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه علامه طباطبائی از تاریخ ۴ آذرماه لغایت ۴ بهمن ماه در سایت سیویلیکا تعریف گردید.

کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا، از مقالات استفاده نمایند. مراکز دانشگاه علامه طباطبائی به شرح زیر می باشد:

  • سازمان مرکزی و دانشکده های حقوق، حسابداری، علوم اجتماعی، اقتصاد، ادبیات و روانشناسی
  • کتابخانه مرکزی، تخصصی آزاد
  • موسسه آموزش عالی بیمه اکو
  • مرکز مشاوره و بهداشت روان

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه باهنر کرمان از تاریخ 10 آبان لغایت 10 دی ماه در سایت سیویلیکا تعریف گردید.
کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا، از مقالات استفاده نمایند.

دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه شیراز از تاریخ 4 آبان لغایت 4 دی ماه در سایت سیویلیکا تعریف گردید.
کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا، از مقالات استفاده نمایند.

دوره آزمایشی دسترسی دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از تاریخ 4 آبان لغایت 4 دی ماه در سایت سیویلیکا تعریف گردید.
کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا، از مقالات استفاده نمایند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز به عضویت رسمی سیویلیکا درآمد. دانشجویان و اساتید این دانشگاه برای استفاده و درخواست اصل مقالات به کتابخانه مرکزی این دانشگاه مراجعه فرمایند.

آغاز ششمین سال فعالیت سیویلیکا گرامی باد...
مهرماه سال 1384، سایت سیویلیکا با حدود 1500 عدد مقاله و فقط در حوزه مهندسی عمران آغاز به کار نمود، و اینک مجموعه سیویلیکا با بیش از 5 سایت تخصصی زیر مجموعه، آغاز ششمین سال فعالیت خود را جشن میگیرد. خوشحالیم که طی دوران فعالیت این مجموعه، اعتماد به فضای اینترنت را به ارمغان آورده ایم و پرچم دار ارائه خدمات علمی در اینترنت کشور هستیم. با تکیه بر اعتماد کاربران و اعضای سایت و با پشتکار و اعتقادی که دست اندرکاران سیویلیکا به ارائه خدمات به جامعه علمی کشور دارند، مصمم هستیم تا هر روز خدماتی بیشتر و قابل اعتمادتر به کاربران خود ارائه نماییم چرا که معتقدیم پژوهشگر ایرانی استحقاق دسترسی آنلاین و سریع به کلیه منابع علمی تولید شده در کشور و جهان را دارد.

هدیه ای برای قدردانی از کاربران عضو...
به رسم تقدیر از همراهی کاربران عضو، هدیه دریافت دو مقاله رایگان به کلیه اعضای محترم در تاریخ 25 مهرماه 1389 تقدیم گردید. کلیه کاربرانی که به هر نحو تا روز 25 مهرماه 1389 عضو سایت سیویلیکا بودند (شناسه کاربری داشتند)، هدیه سیویلیکا را دریافت نمودند. هدیه قبلی سیویلیکا در نوروز 1389 به حساب کلیه کاربران گرامی واریز گردیده بود. 

پایگاه اینترنتی مرجع کتاب، با دامنه اینترنتی www.LIBRARYA.com یک پایگاه ارائه کننده کتابهای تخصصی و علمی ناشران بزرگ جهانی است. این مرجع توسط سایت سیویلیکا (بانک مقالات کنفرانسهای کشور)، پیاده سازی و پشتیبانی می شود. در حال حاضر استفاده از منابع موجود در این سایت فقط از طریق خرید اینترنتی امکان پذیرد می باشد ولی به زودی کلیه کاربران سایت سیویلیکا امکان دریافت کتابها از طریق همان حساب کاربری خود در سیویلیکا را خواهند داشت.

برای جستجو و استفاده از این کتابها کافی است به بخش جستجو در کتابها مراجعه نموده و کتاب مورد نظر خود را بر اساس عنوان، نام نویسنده، نام ناشر و یا عبارتی از شرح کتاب جستجو نمایید. پس از خرید، لینک دریافت مستقیم در اختیار کاربر قرار میگیرد. این مجموعه در حال تکمیل و به روز رسانی است و به صورت هفتگی مجموعه کتابهای جدید در آن قرار میگیرد.

نام LIBRARYA از ریشه واژه Library به معنی کتابخانه و با الهام از واژه و تلفظ Encyclopedia به مفهوم دایره المعارف ساخته شده و قبلا توسط هیچ سازمان و یا فردی مورد استفاده قرار نگرفته است.

پشتیبانی این مجموعه توسط تیم پشتیبانی سایت CIVILICA و از طریق بخش پشتیبانی کاربران انجام می پذیرد. در صورتی که نیاز به پشتیبانی در خصوص سایت LIBRARYA دارید، در قسمت موضوع سیستم پشتیبانی، گزینه مربوط به این سایت را انتخاب نمایید. کاربران به هنگام خرید هر کتاب به حجم مربوطه توجه کنند و دقت نمایند که دریافت کتابهای با حجم بالا از طریق اینترنتهای با سرعت کم (Dial Up) ممکن است با مشکل مواجه شود. 

همزمان با آغاز ششمین سال فعالیت سایت مرجع دانش، و برای سومین سال متوالی، مجموعه سیویلیکا در نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال حضور دارد. سیویلیکا ضمن دعوت از علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه، به استحضار کلیه کاربران می رساند که کارتهای عضویت (و افزایش اعتبار) این مجموعه با 20 درصد تخفیف ویژه در محل غرفه سایت سیویلیکا عرضه می شود.

 

نمایشگاه رسانه های دیجیتال از 15 لغایت 24 مهرماه 1389 در مصلی تهران برگزار می شود و سیویلیکا در سالن پایگاههای اینترنتی این نمایشگاه منتظر ملاقات کاربران محترم می باشد.بدین وسیله به اطلاع کاربران محترم دانشگاه گلستان می رساند که عضویت رسمی آن دانشگاه در سایت سیویلیکا آغاز گردیده است و کاربران استفاده کننده از این مرکز می توانند از مقالات سیولیکا استفاده نمایند.

به منظور دریافت اصل مقالات، کاربران از IP های تعریف شده دانشگاه، به آدرس www.CIVILICA.com مراجعه نمایند که در بالای صفحات نام مرکز درج شده است. کافی است آدرس ایمیل خود را در پایین صفحه نمایش خلاصه مقاله وارد نمایند تا لینک دریافت اصل مقاله به آدرس ایمیل ایشان ارسال شود.

لازم به ذکر است ارائه پشتیبانی و راهنمایی به کاربران محترم دانشگاهی بر عهده سیویلیکا بوده و از طریق بخش پشتیبانی کاربران در سایت انجام می پذیرد.بدین وسیله به اطلاع کاربران محترم شورای عالی فرهنگی آستان قدس رضوی می رساند که دسترسی دوره آزمایشی این مراکز به سیویلیکا فراهم شده است و کاربران استفاده کننده از این مرکز می توانند از مقالات سیولیکا استفاده نمایند.

مدت دوره آزمایشی دو ماه بوده و از تاریخ هشتم شهریور ماه ۱۳۸۹ لغایت هفتم آبان ۱۳۸۹ می باشد.

به منظور دریافت اصل مقالات، کاربران از IP های تعریف شده، به آدرس www.CIVILICA.com مراجعه نمایند که در بالای صفحات نام مرکز درج شده است. کافی است آدرس ایمیل خود را در پایین صفحه نمایش خلاصه مقاله وارد نمایند تا لینک دریافت اصل مقاله به آدرس ایمیل ایشان ارسال شود. در دوره آزمایشی محدودیت دریافت 2 مقاله در روز برای هر کاربر تعریف شده است.

لازم به ذکر است ارائه پشتیبانی و راهنمایی به کاربران محترم دانشگاهی بر عهده سیویلیکا بوده و از طریق بخش پشتیبانی کاربران در سایت انجام می پذیرد.کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

با عضویت در کانال تلگرام سیویلیکا اولین نفری باشید که از فراخوانهای کنفرانسها و ژورنالها مطلع می شوید.

telegram.me/civilicacom

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها