CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
کل اخبار این بخش۴۴۶ | نمایش صفحه ۳ از ۱۵

نمایش اخبار مربوط به اخبار سیویلیکا

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ  ۲۴ مهر ماه تا ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۵ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با دانشگاه تربیت دبیر شهید رجاییمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ  ۱۴ مهر ماه تا ۱۴ آذر ماه ۱۳۹۵ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با دانشگاه آزاد اسلامیمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) ، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ  ۱۲ مهر ماه تا ۱۲ آذر ماه ۱۳۹۵ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه صنعتی جندی شاپور، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ  ۴ مهر ماه تا ۴ آذر ماه ۱۳۹۵ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با دانشگاه صنعتی جندی شاپور،مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.مجتمع آموزش عالی سراوان، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ  ۲۰ شهریور ماه تا۲۰ آبان ماه ۱۳۹۵ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ  ۲۱ شهریور ماه تا ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۵ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با دانشگاه آزاد اسلامیمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.پایگاه سیویلیکا نقشه توزیع مکانی کنفرانسهای کشور در سطح استانها را بر اساس داده های 4000 کنفرانس علمی پژوهشی برگزار شده در کشور را تولید و ارائه نموده است. بر اساس این نقشه، استان تهران با ۱۵۸۴ کنفرانس رتبه اول در برگزاری کنفرانسهای کشور را به خود اختصاص داده است و استانهای اصفهان با ۲۴۱ کنفرانس و خراسان رضوی با ۱۹۳ کنفرانس در رده های بعدی قرار دارند.
این نقشه و داده های مربوطه به صورت آنلاین از طریق لینک زیر به صورت عمومی قابل مشاهده می باشد:
http://www.civilica.com/Calendarspatial

استانهای خراسان شمالی و بوشهر هر کدام با برگزاری ۱۰ کنفرانس، در پایین ترین رده قرار دارند.

به زودی پایگاه سیویلیکا نمودارها و نقشه های مختلف آمایش مکانی تولید دانش در کشور را بر اساس معیارهای مختلف علمی پژوهشی را ارائه خواهد نمود.به اطلاع کلیه پژوهشگر گرامی می رساند امکان ثبت نظر و امتیاز دهی برای مقالات علمی در پایگاه سیویلیکا (www.CIVILICA.com) فراهم شده است و اعضای پایگاه می توانید برای کلیه مقالاتی که دریافت نموده اند امتیاز داده و در صورت نیاز نظر تخصصی و تحلیلی خود را ارائه نمایند. به ازای هر 5 نظر تایید شده، کاربران می توانند یک مقاله دیگر به رایگان دریافت نمایند.

امتیاز دهی به مقالات توسط سایر پژوهشگران یکی از روشهای ارزیابی مقالات علمی است و به سایر محققان امکان می دهد که تجربه سایر افرادی که مقاله را مطالعه نموده اند برخوردار شده و به گونه ای اشتراک دانش در خصوص مقاله می باشد. 

بدین ترتیب، نویسندگان مقالات نیز می توانند بازخورد تخصصی در خصوص مقالات خود را دریافت نمایند.

در حال حاضر این امکان برای کلیه پژوهشگران گرامی که از پایگاه سیویلیکا به روشهای عضویت، مراکز دانشگاهی (IP) و خرید تک مقاله، اقدام به دریافت مقاله می نمایند، می توانند به مقالات دریافت شده نظر ثبت کنند.مدیر پایگاه اطلاعات علمی سیویلیکا هشدار داد:
" پیش بینی کاهش تولید علم به زبان فارسی در ۱۰ سال آینده"


بررسی مقالات ارائه شده در کنفرانس‌های علمی داخل کشور حاکی از هفت برابر شدن حجم تولید مقالات علمی ایران طی ۱۰ سال اخیر است، اما این روند تا کی ادامه خواهد داشت؟

 مهدی وجودی، مدیر پایگاه سیویلیکا در گفت‌و‌گو با دیده بان علم ایران خاطرنشان کرد: روند افزایشی تعداد مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۹۳ حاکی از رشدی پرشتاب در یک دهه گذشته بوده ولی در این مورد که در ۱۰ سال آینده و تا سال ۱۴۰۴ – افق چشم انداز – هم این رشد ادامه داشته باشد متاسفانه نگرانی‌های جدی وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: عمده مقالات تولید شده در ایران، نه حاصل قراردادهای تحقیقاتی ارتباط با صنعت و نه حاصل سرمایه گذاری های تحقیقات بنیادی برای تولید دانش کاربردی که حاصل پایان نامه های تعریف شده در دانشگاهها و پژوهشگاهها و الزام دانشجویان به ارائه مقاله برای فارغ التحصیلی می باشد. درصد بالا (۳۶ درصدی) تعداد مقالات دارای دو مولف در داخل کشور نیز موید این موضوع است.

وجودی تصریح کرد: طی چند سال اخیر، هرم جمعیتی ایران در مرحله ای قرار گرفت که باعث حضور بیشترین تعداد دانشجو در دانشگاهها شد و روند توسعه آموزش عالی در ایران، شتاب گرفت. همین افزایش تعداد دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی منجر به رشد چشمگیر تولیدات علمی ایران در ۱۰ سال اخیر شده است. به دلیل ماهیت تولیدات علمی کشور، پیش بینی می شود اگر سیاستهای ۱۰ سال گذشته همچنان ادامه یابد، موفق به حفظ این رشد علمی در تولید مقالات فارسی متناسب با سالهای آینده نخواهیم بود.

وی از جمله علل این امر را کاهش شتاب رشد جمعیتی ایران و در نتیجه کاهش رشد تعداد دانشجویان و به تبع آن کاهش مقالات منتج از پایان نامه ها عنوان کرد و گفت: از سوی دیگر، در سالهای اخیر سرعت تولید علم به زبان فارسی در مراکز بزرگ علمی کشور و دانشگاههای برتر رو به نزول بوده که نمونه آن را می توان روند کاهشی تولید مقالات فارسی در دانشگاه صنعتی شریف دید.

این روند، چیزی نیست که در همه دانشگاهها برتر آن را ببینیم، ولی مطمئنا کم کم سایر دانشگاههای سردمدار تولید علمی کشور نیز بر اساس سیاستهای علمی اخیر، دچار آن خواهند شد.

وجودی با بیان این که تمایل به تولید مقاله فارسی در دانشگاههای پیشتاز کشور رو به نزول است که تشویق های انجام شده برای مقالات خارجی (ISI) و کم توجهی به تولیدات علمی فارسی از دلایل آن بوده است، هشدار داد: اگر سیاستهای علمی کشور در سالهای آتی با همین روند ادامه یابد، دستیابی به چشم اندازهای سال ۱۴۰۴ در تولیدات علمی و مخصوصا تولیدات علمی فاخر به زبان فارسی، امری دور از ذهن خواهد بود.

منبع: http://www.isw.ir/4516

با توجه به نیازهای پژوهشی مراکز علمی کشور و الزام دانشجویان به انجام پژوهش های جدید در قالب پایان نامه های دوره کارشناسی ارشد و دکترا، مجموعه سیویلیکا بخش جدیدی برای استعلام عناوین پژوهشی ایجاد نموده است تا با استفاده از آن، دانشجویان محترم بتوانند به رایگان استعلامهای لازم از عناوین پژوهشی انجام شده را دریافت نمایند.

استفاده از این بخش ساده و سریع است و می توانید با درج عنوان پایان نامه مورد نظر، از بانک اطلاعات مقالات تولیدی کشور تکراری بودن آن را بررسی نمایید. در صورت عدم وجود عناوین مشابه، سیستم به صورت خودکار، نسخه PDF گواهی عدم وجود مقاله مشابه را صادر و در اختیار پژوهشگران قرار می دهد.

برای مشاهده بخش استعلام عناوین پژوهشی لطفا به صفحه زیر مراجعه فرمایید: http://www.civilica.com/ThesisInquiry.html

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ ۷ بهمن ماه تا ۷ فروردین ماه ۱۳۹۵ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ ۷ بهمن ماه تا ۷ فروردین ماه ۱۳۹۵ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهرمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.مرکز علمی کاربردی انتخاب، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ ۷ بهمن ماه تا ۷ فروردین ماه ۱۳۹۵ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با مرکز علمی کاربردی انتخابمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.۸
بهمن

مرکز علمی کاربردی انتخاب، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ ۷ بهمن ماه تا ۷ فروردین ماه ۱۳۹۵ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با مرکز علمی کاربردی انتخابمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.به اطلاع می رساند دفتر مجموعه سیویلیکا در حال انتقال به ادرس جدید می باشد.شماره های تماس همان شماره های قبلی است که ظرف مدت 72 ساعت کاری آینده وصل و امکان ارتباط میسر می گردد.

آدرس جدید دفتر سیویلیکا: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، بین خیابان کارگر و بزرگراه چمران، نرسیده به پل نصر، کوچه پروانه، پلاک 4، ساختمان چمران، طبقه 4، واحد 31 - کدپستی: 1439914153  - دفتر انتشارات بوم سازه

 

 

در صورت بروز هر گونه سوال و یا مشکل در دسترسی اعضاء گرامی و کاربران جدید می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران  راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه علوم پزشکی بهبهان، عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ ۹ دی ماه تا ۹ اسفند ماه ۱۳۹۴ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با دانشگاه علوم پزشکی بهبهانمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ ۲۲  آذر ماه تا ۲۲بهمن ماه ۱۳۹۴ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با دانشگاه علوم پزشکی شیرازمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ ۲۲  آذر ماه تا ۲۲بهمن ماه ۱۳۹۴ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با دانشگاه علوم پزشکی شهرکردمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.کانال رسمی اطلاع رسانی کنفرانسها و ژورنالهای علمی راه اندازی شد.

کانال رسمی مجموعه سیویلیکا به منظور اطلاع رسانی هر چه سریعتر فراخوان مقالات کنفرانسها و ژورنالهای معتبر علمی کشور راه اندازی گردید. پژوهشگران، دانشجویان و اساتید گرامی می توانند با عضویت در این کانال که در بستر نرم افزار تلگرام راه اندازی شده است، بلافاصله آخرین فراخوان های علمی پژوهشی کشور را دریافت نمایند.


سازمان اسناد و کتابخانه ملی

 

 

 

شما نیز می توانید با عضویت در این کانال، اولین نفری باشید که از انتشار فراخوان های علمی مطلع می شوید. برای عضویت در کانال سیویلیکا، کافیست با استفاده از مرورگر تلفن همراه خود، به لینک زیر مراجعه فرمایید: https://telegram.me/civilicacom

بدین ترتیب شما به صفحه کانال سیویلیکا وارد می شوید. توجه نمایید که برای نهایی شدن عضویت شما در کانال و دریافت کلیه فراخوانها، باید روی گزینه JOIN کلیک نمایید.

برای عضویت در کانال سیویلیکا حتما باید نرم افزار تلگرام بر روی گوشی همراه شما نصب شده و به روز باشد.

برای اینکه دوستان و سایر پژوهشگران را به کانال سیویلیکا دعوت نمایید، کافیست عبارت @civilicacom را به دوستان خود ارسال نمایید. بدین ترتیب آنها نیز می توانند بدون هیچ مشکلی در کانال سیویلیکا عضو شده و آخرین اطلاع رسانی های کنفرانسهای کشور را دریافت نمایند. توجه نمایید که پس از کاراکتر @ نیاید هیچ فاصله ای قرار بگیرد.

در صورت بروز هر گونه مشکل در استفاده از کانال سیویلیکا، مراتب را از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید:http://support.civilica.com

 

 

 افتخار داریم همانند سالهای گذشته، میزبان حضور گرم شما در شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری وزارت علوم و همچنین بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر، الکترونیک و تجارت الکترونیک (الکامپ) باشیم. از شما پژوهشگر و فرهیخته گرامی دعوت می نماییم از غرفه سیویلیکا واقع در سالن ۱۸ بازدید فرمایید.

زمان بازدید: ۲۳ تا ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۴، ساعت ۹ الی ۱۷

مکان: محل دائمی نمایشگاهها بین المللی تهران، سالن ۱۸ 

 

 

دعوت نامه نمایشگاه الکامپ و هفته پژوهش

پژوهشگاه مهندسی بحرانهای طبیعی شاخص پژوه، عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ ۱۹ آبان ماه تا ۱۹ دی ماه ۱۳۹۴ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با سازمان اسناد و کتابخانه ملیمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ ۱۱ آبان ماه تا ۱۱ دی ماه ۱۳۹۴ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با سازمان اسناد و کتابخانه ملیمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.تحلیلهای اولیه مربوط به آمار تولید علم در مراکز مختلف علمی کشور بر اساس مقالات نمایه شده از این مراکز در پایگاه سیویلیکا انجام شده است. علاقه مندان می توانند از طریق صفحه علم سنجی سیویلیکا آمار تولید علم توسط مراکز مختلف را مشاهده نمایند. این آمار در حال به روز رسانی و اصلاح می باشد.

مدیران و مسئولان مراکز مختلف علمی که علاقه مند به همکاری در روند علم سنجی مقالات کشور هستند و میخواهند که آمار تولید علم این مراکز به صورت دقیقتر و با خطای کمتری استخراج شود می توانند با دفتر پایگاه سیویلیکا ارتباط برقرار نمایند.شرکت لابراتوارهای داروهای طبیعت زنده (سینره)، به عضویت رسمی پایگاه سیویلیکا در آمد. بدین ترتیب دسترسی اعضای محترم هیات علمی ، پرسنل عزیز این شرکت به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل شرکت از مقالات استفاده نمایند.

سازمان اسناد و کتابخانه ملی

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه علم و فرهنگ، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ ۲۱ مهرماه تا ۲۱ آذرماه ۱۳۹۴ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با سازمان اسناد و کتابخانه ملیمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.از تاریخ ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۴ دسترسی آزمایشی رایگان برخی از مراکز دانشگاهی عضو سیویلیکا به منابع مقالات بین المللی آغاز گردید. در حال حاضر از طریق بخش تامین مقالات بین المللی در پایگاه سیویلیکا، دسترسی به حدود بیش از 60 میلیون رکورد علمی و مقالات ژورنالها و کنفرانسهای خارجی فراهم می باشد. 

 

 دانشگاه شهرکرد، به عضویت رسمی پایگاه سیویلیکا در آمد. بدین ترتیب دسترسی اعضای محترم هیات علمی ، پرسنل عزیز و دانشجویان این مرکز به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران این دانشگاه در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل مرکز از مقالات استفاده نمایند.

سازمان اسناد و کتابخانه ملی

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه علوم پزشکی همدان، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید ،پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ 14 مهرماه تا 14 آذرماه 1394 به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران مرکزدر این دوره می توانند با سازمان اسناد و کتابخانه ملیمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاينات، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید وپرسنل محترم این مرکز از تاریخ 4 مهرماه تا 4 آذرماه 1394 به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران سازمان در این دوره می توانند با دانشگاه آزاد اسلامی واحد قایناتمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی اساتید وپرسنل محترم این مرکز از تاریخ 4 مهرماه تا 4 آذرماه 1394 به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران سازمان در این دوره می توانند با سازمان اسناد و کتابخانه ملیمراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

با عضویت در کانال تلگرام سیویلیکا اولین نفری باشید که از فراخوانهای کنفرانسها و ژورنالها مطلع می شوید.

telegram.me/civilicacom

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها