CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)
درباره سیویلیکا
سیویلیکا در یک نگاه

راهنمای استفاده از سیویلیکا | عضویت دانشگاهها و مراکز پژوهشی | سیویلیکا در رسانه ها  |   تالار افتخارات سیویلیکا

لوح فشرده نمایه کنفرانسهای کشور

مرجع دانش - سیویلیکا - بانک تخصصی مقالات کنفرانس ها

سیویلیکا، یک دایره المعارف تخصصی برای کلیه رشته های علوم است که هدف از راه اندازی آن، ايجاد بستري مناسب جهت جلوگيري از پراكنده شدن نتايج تحقيقها و مطالعات محققان و دانشمندان ايراني است. تحقيقاتي كه بدون شك سرمايه كشور هستند. چرا كه در دسترس بودن كليه كارهاي قبلي به صورت يك مجموعه كه با چند دكمه ميتوانيد به آنها دسترسي داشته باشيد، جلوي بسياري از دوباره كاريها را خواهد گرفت و مطمئنا ابزاري قدرتمند براي داوران مقالات كنفرانسهاي آتي، و نيز دانشجويان مقاطع تحصيلات تكميلي كه در پي انجام پايان نامه خود هستند، خواهد بود. و البته يكي از بزرگترين دستاوردهاي اين پايگاه در هم شكستن تمركزگرايي و از بين بردن مرزهاي جغرافيايي و فواصل براي دسترسي به اطلاعات و دانش ميباشد. ما همچنان در حال طراحي و افزودن بخشهاي جديد به اين پايگاه هستيم تا بتوانيم به معناي تمام كلمه آن را تبديل به مرجعي براي دانش كنيم.

سیویلیکا، در سال ۱۳۸۴ آغاز به فعالیت نموده و در حال حاضر و مقالات کلیه رشته های علمی در چهار طبقه بندی اصلی «علوم فیزیکی و مهندسی»، «علوم سلامت»، «علوم زیستی» و «علوم اجتماعی» را ارایه می نماید.

سیویلیکا، در کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به شماره ISSN 5540 - 1735 ثبت شده و یکی از سایتهای زیر مجموعه شرکت توسعه فناوری ساختمان بوم سازه است.

واژه CIVIL از ریشه لاتین civilis می باشد که به «سکونت در شهرهای متمدن» در مقابل «زندگی روستایی» اشاره دارد. واژه CIVILIZATION به معنای تمدن نیز از همین ریشه مشتق می شود. نام CIVILICA با الهام از کلمه Britannica، بزرگترين دايره المعارف جهان، انتخاب شده و به صورت رسمی در اداره مالکیت صنعتی کشور ایران جهت استفاده انحصاری توسط شرکت توسعه فناوری ساختمان (مجری سایت) ثبت شده است.

 

جهت عضویت در سایت به صفحه عضویت مراجعه نمایید. در ضمن جهت آشنایی با نحوه ارائه خدمات سایت نسخه PDF راهنماي سايت را مطالعه و یا به صفحه راهنمای استفاده از سایت مراجعه نمایید.

 

با استفاده از گزينه "جستجو در مقالات" ميتوانيد به جستجوی مقاله مورد نظر بپردازید. نهايت تلاش ما بر اين بوده تا بتوانيم جستجوي قابل اعتمادي را داخل فيلدهاي مختلف مانند ‹عنوان مقاله›، ‹نويسندگان› ، ‹چكيده› ، ‹كلمات كليدي› و ‹سرفصل› هريك از مقالات در اختيار محققان و دانشجويان گرامي قرار دهيم و تمام مشکلات جستجوگرهای خارجی که با واژگان فارسی دارند را مرتفع نماییم.

 

تماس با سایت:

آدرس دفتر: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، روبروی دانشگاه تربیت مدرس، کوچه پروانه، پلاک ۴، ساختمان چمران، طبقه ۴، واحد ۳۱

تلفن: ۸۸۰۰۸۰۴۴ - 021

 فاکس: 88335451 - 021

 

در صورت تمایل به لینک به سایت سیویلیکا، می توانید از لوگوهای زیر استفاده نمایید:

 

 

 

 

 

توضیحات حقوقی:
• سایت مرجع دانش (سیویلیکا) تحت نظر شرکت "توسعه فناوری ساختمان بوم سازه" با شماره ثبت 266918راه اندازی گردیده و کلیه حقوق آن متعلق به این شرکت است.
• عنوان CIVILICA طی شماره استاندارد بین المللی ISSN 1735-5540 در کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده است.
• کلیه دریافتهای مالی آنلاین از طریق کارت اعتباری شبکه شتاب، طی قرارداد منعقده با شرکت سامان پرداخت (متعلق به بانک سامان) انجام میپذیرد.
• آرم و نام سیویلیکا (CIVILICA) در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی کشور در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نام شرکت "توسعه فناوری ساختمان بوم سازه" ثبت گردیده و کلیه حقوق این نام متعلق به شرکت است.
• شرکت "توسعه فناوری ساختمان بوم سازه"، عضو انجمن صنفی شرکتهای رایانه ای است.

• شرکت "توسعه فناوری ساختمان بوم سازه"، عضو مجمع ناشران الکترونیک کشور است.

• انتشارات بوم سازه عضو نظام صنفی ناشران کشور می باشد.

• پایگاه سیویلیکا عضو کنسرسیوم محتوای ملی و تامین کننده اطلاعات و اسناد مقالات کنفرانسهای کشور در این کنسرسیوم است.

• مدیر اجرایی انتشارات بوم سازه: سرکار خانم فاطمه خدادادی

نوشته شده در تاریخ: 1384/12/7 (284064 مشاهده)

[ بازگشت ]