CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران

فرم پیشنهاد نشست جدید در پایگاه سیویلیکا

شما می توانید نشست مورد نظر خود را در این بخش به سیویلیکا پیشنهاد دهید. پس از بررسی و تایید، اطلاعات نشست به صورت عمومی در بخش نشستهای علمی نمایش داده می شود.
خواهشمندیم قبل از ثبت نشست در پایگاه، از طریق بخش جستجوی نشستها مطمئن شوید که این نشست قبلا در پایگاه ثبت نشده باشد. همچنین از ثبت تکراری نشستها جدا خودداری فرمایید و هر نشست را فقط یک بار ثبت نمایید.

مرحله اول: انتخاب پوستر
ابتدا فایل خود را انتخاب کنید: انتخاب فایل
راهنمای ارسال پوستر:
لطفا قبل از تکمیل فرم اطلاعات نشست، ابتدا فایل پوستر و یا اطلاعیه جلسه دفاع را در این قسمت آپلود فرموده و سپس گزینه ثبت پوستر را بزنید. می توانید با زدن گزینه "انتخاب فایل"، تصویر پوستر را از روی رایانه خود انتخاب نمایید و یا به سادگی فایل نشست را بر روی باکس آبی زیر با موس بکشید.

راهنمای ثبت نشست

ثبت نشست در پایگاه سیویلیکا دو مرحله ای است. ابتدا در مرحله اول، پوستر نشست و یا اطلاعیه جلسه دفاع را انتخاب و آپلود می فرمایید. با ثبت پوستر نشست، بخش دوم فرم ظاهر می شود. در مرحله دوم، اطلاعات پایه و عمومی نشست را درج نموده و کلید ثبت اطلاعات را می زنید. با توجه به اینکه اطلاعات سخنرانان و ارائه کنندگان توسط سیویلیکا در پایگاه درج و کد محقق به ایشان اختصاص می یابد، لذا در بخش اطلاعات سخنرانان، نام و سمت علمی کلیه سخنرانان، اساتید راهنما، مشاور و داور جلسات دفاع و ... را وارد نمایید. این اطلاعات توسط سیویلیکا در بخش افراد مهم علمی وارد و کد محقق به آنها اختصاص می یابد.

چه نوع جلساتی را در سیویلیکا ثبت کنیم؟

هر نوع سخنرانی علمی، جلسات دفاعیه پایان نامه های دوره کارشناسی ارشد و دکترا، دوره ها و کارگاههای آموزشی و سمینارهای علمی که به صورت فراخوان مقاله برگزار نمی شوند و به صورت سخنرانی متخصصان مدعو برگزار می شود در این بخش قابل ثبت و پیشنهاد است.
نشستهایی که صرفا حالت تجاری دارند و جایگاه علمی و تخصصی نداشته باشند، در این بخش تایید نمی شوند.
آیا میدانید که بیشتر ارائه کنندگان مقالات به دنبال ارائه مقاله خود در کنفرانسهای معتبر هستند. نشانه حمایت سیویلیکا، این اعتبار را برای کنفرانسها فراهم می نماید.
سیویلیکا با برخورداری از امکانات تخصصی ارسال ایمیلهای فراخوانهای مقاله به گروه هدف در هر حوزه تخصصی، به سادگی دسترسی مستقیم با مخاطبان هر کنفرانس را برای دبیرخانه فراهم می آورد.