CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)

عضویت در پایگاه سیویلیکا

۱

مرحله اول: تکمیل اطلاعات شخصی

خواهشمندیم در پر کردن اطلاعات زیر نهایت دقت را مبذول فرمایید. مخصوصا مشخصات ارتباطی ایمیل و تلفن.
نام و نام خانوادگی را به صورت کامل بنویسید
نکات بسیار مهم:
۱. در تکمیل آدرس ایمیل خود نهایت دقت را مبذول دارید، هویت کاربران سایت به وسیله ایمیل تشخیص داده می شود و در صورت فراموشی رمز عبور فقط به آدرس ایمیل ارسال می شود.
۲. آدرس ایمیل بدون www می‌باشد. در صورت درج اشتباه ایمیل، ارسال هیچ‌گونه مطلبی از طرف سایت امکانپذیر نمی‌باشد.
۳. ممکن است ایمیلهای ارسالی از سایت در فولدرهای SPAM یا BULK ذخیره شده باشد. در این حالت با زدن گزینه Not Spam دیگر تمام ایمیلهای سیویلیکا را در Inbox خود دریافت خواهید نمود.

حداقل یکی از ورودی‌های تلفن ثابت یا همراه، لازم است درج شود:

راهنمایی:
با استفاده از سرویس SMS تاییدیه عضویت به همراه شناسه و پسورد به این شماره SMS می‌گردد.
شماره همراه باید به صورت یک شماره 11 رقمی و بدون خط فاصله و ... وارد شود. مانند 09121231234

راهنمایی:
شناسه کاربری بایستی بین ۵ تا ۲۵ حرف داشته باشد.کلمه‌ای است که username شما خواهد بود و به هنگام وارد شدن در سایت باید از آن استفاده کنید. به منظور جلوگیری از هر گونه مشکلات احتمالی اکیدا پیشنهاد می‌شود که این شناسه به صورت لاتین انتخاب شود.
پیشنهاد: پیشنهاد ما استفاده از ترکیبی از نام و نام خانوادگی شما در شناسه کاربری می‌باشد و بهتر از هر نوع شناسه، شناسه‌ای است که به صورت "نام" + خط زیر + "نام خانوادگی" شما انتخاب شده باشد. به عنوان مثال: Mehdi_Moazami و یا V_Faghihi
ممکن است شناسه مورد نظر شما قبلا توسط فرد دیگری استفاده شده باشد که باید تغییراتی را در شناسه کاربری خود اعمال نمایید (مثلا عددی را به آن اضافه کنید).

رمز عبور بایستی بین ۳ تا ۲۵ کاراکتر باشد.

اطلاعات شخصی شما محفوظ خواهد ماند
۲

مرحله دوم: انتخاب روش پرداخت

با استفاده از یکی از سه روش زیر می توانید هزینه عضویت سیویلیکا را پرداخت نمایید:
۳

مرحله سوم: پذیرش قوانین و تائید اطلاعات وارد شده

راهنمای عضویت شخصی در مجموعه سایتهای علمی سیویلیکا

توجه: این فرم برای کاربران عادی است، کتابخانه ها و مراکز دانشگاهی برای دسترسی عمومی و IP Base لطفا بخش عضویت ویژه کتابخانه‌ها را مطالعه نمایند.

پژوهشگر و اندیشمند گرامی

ضمن تشکر از عضویت شما در مجموعه سیویلیکا؛
خواهشمندیم فرم روبرو را برای عضویت در سایت تکمیل فرمایید. با عضویت در این مجموعه، امکان دریافت اصل مقالات موجود در سایت برای شما فراهم می شود. حداقل هزینه عضویت در سایت سیویلیکا ۲۰۰,۰۰۰ ریال است که این رقم به عنوان اعتبار شما در سایت خواهد بود و با دریافت هر اصل مقاله، به میزان ۲۰,۰۰۰ ریال از اعتبار شما کسر می شود. (یعنی با حداقل مبلغ عضویت شما می توانید تا ۱۰ مقاله را دریافت نمایید). عضویت در سیویلیکا محدودیت زمانی ندارد و در صورت اتمام اعتبارها می توانید دوباره اعتبارهای خود را افزایش دهید.

امکان پرداخت هزینه عضویت در سایت سیویلیکا به یکی از سه روش زیر وجود دارد. با خرید بیش از ۲۵ اعتبار به صورت یکجا، ۱۰ درصد اعتبار خریداری شده به صورت هدیه به حساب کاربری شما اختصاص می یابد:

پرداخت اینترنتی

در این روش بلافاصله پس از پرداخت اینترنتی، عضویت شما به صورت خودکار ایجاد و وارد فضای کاربری خود می شوید.
پرداخت به حساب بانکی و ثبت اطلاعات فیش

مبلغ مورد نظر عضویت را به شماره حساب ۵۰۹۱۵۲۸۲ بانک ملت به نام توسعه فناوری ساختمان بوم سازه واریز و اطلاعات فیش رادر این صفحه وارد نمایید.
عضویت از طریق سیویلیکارت

برای آشنایی کامل با نحوه استفاده از سایت، خواهشمندیم بخش راهنمای کاربران را ملاحظه فرمایید و یا در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق بخش پشتیبانی کاربران اقدام فرمایید.
پرداخت اینترنتی سریعترین و ساده ترین روش پرداخت هزینه عضویت می باشد و شما می توانید با کلیه کارتهای عضو شتاب هزینه عضویت را پرداخت نموده و بلافاصله به عضویت سایت درآیید. در صورت بروز مشکل در هر یک از درگاهها، می توانید درگاه دیگر را انتخاب فرمایید. پایگاه سیویلیکا دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره است و می توانید از صفحه اول سایت کنترل نمایید.
تعداد اعتبار موردنیاز:
مبلغ موردنظر برای واریز:
برای عضویت در سایت، می توانید مبلغ عضویت مورد نظر را به حسابی که در ادامه‌یسمت چپ همین صفحه درج شده، واریز و فرم را تکمیل فرمایید.
راهنمایی:
كد شش رقمی قرمز رنگی كه روی فیش پرداختی درج گردیده است. در صورت پرداخت به صورت الکترونیک یا به هر روش دیگر، که کدی بیش از ۶ رقم ارائه گردیده باشد، کافیست ۶ رقم آخر شماره سریال را درج نمایید.
راهنمایی:
حداقل مبلغ عضویت در سایت سیویلیکا ۲۰۰,۰۰۰ ریال میباشد. با این مبلغ شما به عضویت سایت در خواهید آمد و ۱۰ اعتبار دریافت خواهید کرد. هر موقع که نیاز داشته باشید می‌توانید اعتبارهای خود را افزایش دهید.

تاریخ واریز مبلغ: / /
توجه: کلیه اطلاعات درج شده جنبه قانونی و حقوقی داشته و از طریق بانک قابل پیگیری است. خواهشمندیم تا زمان تایید، فیش پرداختی را نزد خود نگه دارید. اطلاعات فرم به صورت کامل و دقیق مورد بررسی قرار گرفته و صحت مشخصات فیش بانکی چک می‌شود.
با در اختیار داشتن سیویلیکارت، لطفا اطلاعات ثبت شده روی کارت را در کادر زیر وارد نمایید. پس از تکمیل فرم، به صورت خودکار، حساب کاربری شما فعال می شود.
این کارتها به صورت هدیه توسط برخی از مراکز پژوهشی یا کنفرانسها به پژوهشگران عرضه می شود.
کد ۱۶ رقمی روی کارت:
راهنمایی:
شماره سریال كارت كه یك عدد ۶ رقمی می‌باشد را در اینجا وارد نمایید.
شماره سریال کارت: