CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران

عضویت در پایگاه سیویلیکا

۱

اطلاعات شخصی


نکات بسیار مهم:
۱. در تکمیل آدرس ایمیل خود نهایت دقت را مبذول دارید، هویت کاربران سایت به وسیله ایمیل تشخیص داده می شود و در صورت فراموشی رمز عبور فقط به آدرس ایمیل ارسال می شود.
۲. آدرس ایمیل بدون www می‌باشد. در صورت درج اشتباه ایمیل، ارسال هیچ‌گونه مطلبی از طرف سایت امکانپذیر نمی‌باشد.
۳. ممکن است ایمیلهای ارسالی از سایت در فولدرهای SPAM یا BULK ذخیره شده باشد. در این حالت با زدن گزینه Not Spam دیگر تمام ایمیلهای سیویلیکا را در Inbox خود دریافت خواهید نمود.

راهنمایی:
با استفاده از سرویس SMS تاییدیه عضویت به همراه شناسه و پسورد به این شماره SMS می‌گردد.
شماره همراه باید به صورت یک شماره 11 رقمی و بدون خط فاصله و ... وارد شود. مانند 09121231234

راهنمایی:
شناسه کاربری بایستی بین ۵ تا ۲۵ حرف داشته باشد.کلمه‌ای است که username شما خواهد بود و به هنگام وارد شدن در سایت باید از آن استفاده کنید. به منظور جلوگیری از هر گونه مشکلات احتمالی اکیدا پیشنهاد می‌شود که این شناسه به صورت لاتین انتخاب شود.
پیشنهاد: پیشنهاد ما استفاده از ترکیبی از نام و نام خانوادگی شما در شناسه کاربری می‌باشد و بهتر از هر نوع شناسه، شناسه‌ای است که به صورت "نام" + خط زیر + "نام خانوادگی" شما انتخاب شده باشد. به عنوان مثال: Mehdi_Moazami و یا V_Faghihi
ممکن است شناسه مورد نظر شما قبلا توسط فرد دیگری استفاده شده باشد که باید تغییراتی را در شناسه کاربری خود اعمال نمایید (مثلا عددی را به آن اضافه کنید).

رمز عبور بایستی بین ۳ تا ۲۵ کاراکتر باشد.

اطلاعات شخصی شما محفوظ خواهد ماند و به صورت عمومی در سایت نمایش داده نمی شود.
۲

انتخاب روش پرداخت

با استفاده از یکی از سه روش زیر می توانید هزینه عضویت سیویلیکا را پرداخت نمایید:
۳

مرحله سوم: پذیرش قوانین و تائید اطلاعات وارد شده

دریافت رایگان مقالات سیویلیکا
با عضویت در سیویلیکا تا ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹، پنج اعتبار رایگان هدیه دریافت نمایید.

راهنمای عضویت در سیویلیکا

این فرم برای کاربران شخصی است، کتابخانه ها و مراکز دانشگاهی برای دسترسی عمومی و IP Base لطفا به بخش عضویت ویژه کتابخانه‌ها مراجعه نمایند.

پژوهشگر و اندیشمند گرامی

با عضویت در سیویلیکا، بلافاصله می توانید اصل مقالات موجود در سایت را دریافت و صفحه رزومه علمی تخصصی برای خود ایجاد نمایید.
مبلغ عضویت ۲۰,۰۰۰ تومان برای دریافت ۱۰ مقاله کامل بدون محدودیت زمانی است و در صورت اتمام اعتبارها می توانید دوباره اعتبارهای خود را افزایش دهید.
هر اعتبار/مقاله در سیویلیکا برای کاربران عضو برابر ۲,۰۰۰ تومان است (۳۳ درصد تخفیف نسبت به کاربران غیرعضو) و در صورت نیاز می توانید به هنگام عضویت و یا پس از عضویت نسبت به خرید و افزایش اعتبار اقدام نمایید. عضویت در سیویلیکا محدودیت زمانی ندارد و در صورت عدم استفاده، اعتبارهای خریداری شده در حساب کاربری شما محفوظ می ماند.

با خرید بیش از ۲۵ اعتبار به صورت یکجا، ۱۰ درصد اعتبار خریداری شده به صورت هدیه به حساب کاربری شما اختصاص می یابد:

امکان پرداخت هزینه عضویت در سیویلیکا به یکی از سه روش زیر وجود دارد:
پرداخت اینترنتی

در این روش بلافاصله پس از پرداخت اینترنتی، عضویت شما به صورت خودکار ایجاد و وارد فضای کاربری خود می شوید.
پرداخت به حساب بانکی و ثبت اطلاعات فیش

مبلغ مورد نظر عضویت را به شماره حساب ۵۰۹۱۵۲۸۲ بانک ملت به نام توسعه فناوری ساختمان بوم سازه واریز و اطلاعات فیش رادر این صفحه وارد نمایید.
عضویت از طریق سیویلیکارت

برای آشنایی کامل با نحوه استفاده از سایت، خواهشمندیم بخش راهنمای کاربران را ملاحظه فرمایید و یا در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق بخش پشتیبانی کاربران اقدام فرمایید.
پرداخت اینترنتی سریعترین و ساده ترین روش پرداخت هزینه عضویت می باشد و شما می توانید با کلیه کارتهای عضو شتاب هزینه عضویت را پرداخت نموده و بلافاصله به عضویت سایت درآیید. در صورت بروز مشکل در هر یک از درگاهها، می توانید درگاه دیگر را انتخاب فرمایید. پایگاه سیویلیکا دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره است و می توانید از صفحه اول سایت کنترل نمایید.
تعداد مقاله/اعتبار موردنیاز:
مبلغ موردنظر برای واریز:
برای عضویت در سایت، می توانید مبلغ عضویت مورد نظر را به حسابی که در ادامه‌یسمت چپ همین صفحه درج شده، واریز و فرم را تکمیل فرمایید.
راهنمایی:
كد شش رقمی قرمز رنگی كه روی فیش پرداختی درج گردیده است. در صورت پرداخت به صورت الکترونیک یا به هر روش دیگر، که کدی بیش از ۶ رقم ارائه گردیده باشد، کافیست ۶ رقم آخر شماره سریال را درج نمایید.
راهنمایی:
حداقل مبلغ عضویت در سایت سیویلیکا ۲۰۰,۰۰۰ ریال میباشد. با این مبلغ شما به عضویت سایت در خواهید آمد و ۱۰ اعتبار دریافت خواهید کرد. هر موقع که نیاز داشته باشید می‌توانید اعتبارهای خود را افزایش دهید.

تاریخ واریز مبلغ: / /
توجه: کلیه اطلاعات درج شده جنبه قانونی و حقوقی داشته و از طریق بانک قابل پیگیری است. خواهشمندیم تا زمان تایید، فیش پرداختی را نزد خود نگه دارید. اطلاعات فرم به صورت کامل و دقیق مورد بررسی قرار گرفته و صحت مشخصات فیش بانکی چک می‌شود.
با در اختیار داشتن سیویلیکارت، لطفا اطلاعات ثبت شده روی کارت را در کادر زیر وارد نمایید. پس از تکمیل فرم، به صورت خودکار، حساب کاربری شما فعال می شود.
این کارتها به صورت هدیه توسط برخی از مراکز پژوهشی یا کنفرانسها به پژوهشگران عرضه می شود.
کد ۱۶ رقمی روی کارت:
راهنمایی:
شماره سریال كارت كه یك عدد ۶ رقمی می‌باشد را در اینجا وارد نمایید.
شماره سریال کارت: