CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران

پژوهشگران و متخصصان علمی و پژوهشی ایران

دانشجویان و اساتید محترم عضو پایگاه سیویلیکا می توانند با عضویت در پایگاه سیویلیکا، نسبت به فعال سازی و ایجاد صفحه رزومه علمی خود با آدرس اختصاصی روی سیویلیکا اقدام نمایند. بدین منظور اگر عضو سیویلیکا هستید، ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شده و از طریق صفحه شخصی نسبت به تکمیل رزومه علمی خود اقدام نمایید. اگر هنوز عضو سیویلیکا نیستید، به سادگی می توانید از بخش ثبت نام، عضو پایگاه شوید.

آمار بخش رزومه ها و صفحات اختصاصی پژوهشگران

تعداد کل رزومه ها
۳۰۳۴۵ نفر
کل رکوردهای رزومه
۳۳۸۵۸۵
درصد اساتید دانشگاه
۲۰%
درصد دانشجویان
۵۷%
نمایش صفحات کاربران
۸۹۶۴۷۶۱۵
اشتراک گذاری فایل
۲۲۴۹۵

آخرین اساتید

استادیار
غلامحسین حامدی
استادیا دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
سید محمدرضا موسوی شوشتری
دانشجوی دکتری
سالار فریدپور

آخرین دانشجویان

دانشجوی کارشناسی ارشد
علی امینی
دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی. کارشناس اداره آموزش و پرورش
زهرا جمشیدی
دانشجوی کارشناسی دانشگاه فرهنگیان یاسوج
سید میلاد عابدین پور
دانشجوی کارشناسی
بنیامین مودب

آخرین کاربران

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی معماری- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر
رامین سیدجلالی
فارغ التحصیل کارشناس ارشد عمران دانشگاه صنعتی امیر کبیر
علی فتاح پور مقدم
استادیار
مهکامه فتاحی
فوق لیسانس اقتصاد، دارای گواهینامه تخصصی بررسی های نمونه ای و سرشماری از دانشگاه دولتی پنسیلوانیا، دوره تخصصی
کامران سپهری

صفحات پربازدید

شرکت علم و عمل توحید جم ( SATJCo )
محمد علی تمایل
کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
حمید شعبانی سیچانی
دانشجوی دکتری آموزش ریاضی - محمد علیپور فتحکوهی
محمد علی‌ پورفتحکوهی
Naturopathic Researcher AANM
سیدمحمدرضا سلطانی مقدس

راهنما

اگر مایل هستید صفحات تخصصی شما هم به خوبی دیده شوند، پس از تکمیل و ایجاد صفحه شخصی خود بر روی سیویلیکا، لینک صفحه اختصاصی خود را در شبکه های اجتماعی و ... به اشتراک بگذارید.

لزوم صفحه تخصصی و رزومه علمی برای پژوهشگران

رزومه حاوی اطلاعات و مشخصات فردی و علمی پژوهشگر و برای ارزیابی عملکرد وی مورد استفاده قرار می گیرد. رزومه هر پژوهشگر حاوی مهارت ها و توانایی های علمی وی است که زمینه آشنایی طیف وسیعی از مخاطبان (پژوهشگران، دانشگاه ها و شرکت-هاو...) با ویژگی ها مثبت و مفید عملکردی وی را فراهم می کند. در بسیاری موارد سازمان ها و موسسات فردی که دارای رزومه بهتری است، برای شرکت در مصاحبه انتخاب می نمایند. به همین جهت ایجاد یک رزومه دقیق و کامل که دربرگیرنده تمامی فعالیت های علمی، توانایی ها و مهارت های پژوهشگر باشد، ضروری به نظر می رسد. سیویلیکا امکان ایجاد پروفایل و قرار دادن رزومه علمی و شغلی برای کاربران فراهم نموده است. این امر سبب آشنایی جامعه علمی و پژوهشی کشور با این افراد، دسترسی سریع پژوهشگران به یکدیگر و در نهایت افزایش اثرگذاری و رویت پذیری پژوهشگران و تولیدات علمی آن ها خواهد شد. ضمن اینکه سیویلیکا با تحلیل علم سنجی پروفایل کاربران تصویر جامعی از عملکرد پژوهشگران، تعاملات و جایگاه آن ها در تولید علم کشور در اختیار قرار می دهد.

چرا سیویلیکا؟

پایگاه سیویلیکا پربازدید ترین سایت تخصصی علمی در کشور ایران می باشد. ایجاد صفحه رزومه علمی با لینک اختصاصی بر روی سیویلیکا باعث می شود بسیار سریع در تمام جستجوی های علمی، در حوزه های تخصصی خود در اولین نتایج جستجوها حضور داشته باشد.

چگونه بر روی سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد کنیم؟

سیویلیکا خدمات ایجاد صفحات رزومه علمی را به صورت رایگان در اختیار اعضای خود قرار میدهد. تمام اعضای این مجموعه می توانند به سادگی و طی یکسری گامهای مشخص و بر اساس استانداردهای تعریف شده ایجاد نمایند.

عضویت در پایگاه سیویلیکا

خدمات ویژه سازمانی

با توجه به یکپارچگی بخش رزومه های علمی ایران با دانشگاهها و انجمنهای علمی، امکان ارائه خدمات ویژه به مراکز علمی به منظور ایجاد صفحات منسجم و یکپارچه سازمانی به نام دانشگاه بر بر روی سیویلیکا وجود دارد. در صورت تمایل به استفاده از این خدمات رایگان، مسئولان محترم حوزه پژوهشی و سازمانی مراکز می توانند با سیویلیکا، بخش عضویت دانشگاهی تماس حاصل فرمایند.