CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)

پژوهشگران و متخصصان علمی و پژوهشی ایران

دانشجویان و اساتید محترم عضو پایگاه سیویلیکا می توانند با عضویت در پایگاه سیویلیکا، نسبت به فعال سازی و ایجاد صفحه رزومه علمی خود با آدرس اختصاصی روی سیویلیکا اقدام نمایند. بدین منظور اگر عضو سیویلیکا هستید، ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شده و از طریق صفحه شخصی نسبت به تکمیل رزومه علمی خود اقدام نمایید. اگر هنوز عضو سیویلیکا نیستید، به سادگی می توانید از بخش ثبت نام، عضو پایگاه شوید.

آمار بخش رزومه ها و صفحات اختصاصی پژوهشگران

تعداد کل رزومه ها
۱۰۷۲۰ نفر
کل رکوردهای رزومه
۱۱۴۷۶۰
درصد اساتید دانشگاه
۲۰%
درصد دانشجویان
۵۷%
نمایش صفحات کاربران
۱۶۷۶۷۶۶۵
اشتراک گذاری فایل
۶۲۱۰

آخرین اساتید

استادیار
سید مهدی طاهری
دانش آموخته کارشناسی ارشد
عبداله بقائی دائمی
عضو هیئت علمی
ابوذر خسروی
مدرس دانشگاه آزاد اسلامی- واحد کرمان
هادی شجاعی
استاد دانشگاه
حامد حسین زاده

آخرین دانشجویان

دانشجوی کارشناسی ارشد
محمد نمازی
مدیر عامل
مهدی نقش نژاد
دانشجوی کارشناسی ارشد معماری داشگاه غیر انتفاعی آپادانا شیراز
سلمان کرمی
دانشجوی دکتری حرفه ای داروسازی
جاوید داودی

آخرین کاربران

کارشناسی
معصومه قوطاسلو
کارشناس ارشد
رقیه قربانلو
کارشناسی ارشد،گروه حسابداری،دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی،ایران
مسعود دهقانی
کارشناس ارشد مدیریت آموزشی- مشاورتحصیلی رسمی متوسطه و زارت آموزش و پرورش
حسین پورسیف

صفحات پربازدید

کارشناسی ارشد
محمدعلی تمایل
دانشجوی کارشناسی ارشد
نیما محمدی
دانشجوی دکتری آموزش ریاضی - محمد علیپور فتحکوهی
محمد علی‌پور فتحکوهی
دانشجوی کارشناسی ارشد
هنگامه حاجی مقصود
کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
حمید شعبانی سیچانی

راهنما

اگر مایل هستید صفحات تخصصی شما هم به خوبی دیده شوند، پس از تکمیل و ایجاد صفحه شخصی خود بر روی سیویلیکا، لینک صفحه اختصاصی خود را در شبکه های اجتماعی و ... به اشتراک بگذارید.

لزوم صفحه تخصصی و رزومه علمی برای پژوهشگران

رزومه حاوی اطلاعات و مشخصات فردی و علمی پژوهشگر و برای ارزیابی عملکرد وی مورد استفاده قرار می گیرد. رزومه هر پژوهشگر حاوی مهارت ها و توانایی های علمی وی است که زمینه آشنایی طیف وسیعی از مخاطبان (پژوهشگران، دانشگاه ها و شرکت-هاو...) با ویژگی ها مثبت و مفید عملکردی وی را فراهم می کند. در بسیاری موارد سازمان ها و موسسات فردی که دارای رزومه بهتری است، برای شرکت در مصاحبه انتخاب می نمایند. به همین جهت ایجاد یک رزومه دقیق و کامل که دربرگیرنده تمامی فعالیت های علمی، توانایی ها و مهارت های پژوهشگر باشد، ضروری به نظر می رسد. سیویلیکا امکان ایجاد پروفایل و قرار دادن رزومه علمی و شغلی برای کاربران فراهم نموده است. این امر سبب آشنایی جامعه علمی و پژوهشی کشور با این افراد، دسترسی سریع پژوهشگران به یکدیگر و در نهایت افزایش اثرگذاری و رویت پذیری پژوهشگران و تولیدات علمی آن ها خواهد شد. ضمن اینکه سیویلیکا با تحلیل علم سنجی پروفایل کاربران تصویر جامعی از عملکرد پژوهشگران، تعاملات و جایگاه آن ها در تولید علم کشور در اختیار قرار می دهد.

چرا سیویلیکا؟

پایگاه سیویلیکا پربازدید ترین سایت تخصصی علمی در کشور ایران می باشد. ایجاد صفحه رزومه علمی با لینک اختصاصی بر روی سیویلیکا باعث می شود بسیار سریع در تمام جستجوی های علمی، در حوزه های تخصصی خود در اولین نتایج جستجوها حضور داشته باشد.

چگونه بر روی سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد کنیم؟

سیویلیکا خدمات ایجاد صفحات رزومه علمی را به صورت رایگان در اختیار اعضای خود قرار میدهد. تمام اعضای این مجموعه می توانند به سادگی و طی یکسری گامهای مشخص و بر اساس استانداردهای تعریف شده ایجاد نمایند.

عضویت در پایگاه سیویلیکا

خدمات ویژه سازمانی

با توجه به یکپارچگی بخش رزومه های علمی ایران با دانشگاهها و انجمنهای علمی، امکان ارائه خدمات ویژه به مراکز علمی به منظور ایجاد صفحات منسجم و یکپارچه سازمانی به نام دانشگاه بر بر روی سیویلیکا وجود دارد. در صورت تمایل به استفاده از این خدمات رایگان، مسئولان محترم حوزه پژوهشی و سازمانی مراکز می توانند با سیویلیکا، بخش عضویت دانشگاهی تماس حاصل فرمایند.