CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران

فرم بازیابی رمز عبور در پایگاه سیویلیکا

۱

مرحله اول: درج نام کاربری یا آدرس ایمیل عضویت

در مرحله اول، لطفا یا نام کاربری و یا آدرس ایمیلی که با آن در پایگاه سیویلیکا عضو هستید را در فرم زیر وارد و گزینه ثبت را کلیک نمایید.
نام کاربری و یا آدرس ایمیل عضویت را وارد نمایید.

۲

مرحله دوم: کلیک بر روی لینک تایید در ایمیل

با درج آدرس ایمیل، و یا نام کاربری خود در فوق، و ثبت فرم، در صورتی که شناسه کاربری یا ایمیل شما معتبر باشد، یک ایمیل حاوری لینک فعال سازی رمز عبور جدید به شما ارسال می شود. که باید طبق توضیحات ارائه شده در ایمیل اقدام نمایید و رمز فعال ورود به سایت را دریافت نمایید.

راهنمای بازیابی رمز عبور در پایگاه سیویلیکا

پژوهشگر و اندیشمند گرامی؛

در صورتی که در مجموعه سیویلیکا دارای نام کاربری بوده اید (به صورت حقیقی عضو سیویلیکا شده بودید) و رمز عبور ورود به سایت را فراموش نموده اید، با استفاده از این بخش می توانید رمز عبور خود را بازیابی نمایید.
در مرحله اول، کافیست که فقط نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. توجه نمایید که نام کاربری یا آدرس ایمیل باید دقیقا به همان صورتی باشد که در اطلاعات حساب کاربری شما در پایگاه سیویلیکا ثبت شده است. در غیر این صورت امکان بازیابی رمز عبور فراهم نخواهد بود.

پس از تکمیل مرحله اول، و زدن کلید بازیابی رمز عبور، یک ایمیل، حاوی یک لینک اختصاصی به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

ایمیل ارسالی ممکن است به فولدر بالک یا اسپم در mailbox شما منتقل شده باشد که در این حالت برای فعال شدن لینک، باید ابتدا ایمیل دریافتی را به Inbox منتقل نمایید.