CIVILICA We Respect the Science
(ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور / شماره مجوز انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸۹۷۱)

درخواست گواهی نمایه سازی نفیس

پژوهشگر گرامی؛
شما می‌توانید در این بخش «گواهی نفیس چاپی»، برای نمایه سازی مقاله‌ی خود را که دارای هولوگرام، بارکد اصالت(QR-Code) و «لینک استعلام آنلاین» است، سفارش دهید تا بر روی فرم رسمی گواهی شده توسط سیویلیکا چاپ شده و از طریق پست آن را دریافت نمایید.
زبان‌های گواهی‌نامه‌ها:
گواهی های چاپی برای مقالات فارسی به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل صدور هستند و شما می‌توانید برای همه‌ی مقالات فارسی خود گواهی‌های چاپ شده به زبان انگلیسی نیز دریافت نمایید. برای مقالات انگلیسی گواهی ها فقط به زبان انگلیسی صادر می شوند.
شیوه‌ی درخواست:
برای درخواست گواهی چاپی، الزاما باید عضو سیویلیکا باشید. در صورتی که نام کاربری و رمز عبور دارید، پس از ورود به سایت، می‌توانید با مراجعه به همین صفحه‌ی «گواهی چاپی نفیس نمایه» و یا صفحه‌ی «خلاصه مقاله» خود اقدام به درخواست گواهی چاپی نمایید. اگر عضو سیویلیکا نیستید از بخش عضویت در سیویلیکا اقدام نمایید.
هزینه‌ی صدور گواهی: اعتبار لازم برای صدور گواهی‌های چاپی برابر با ۳۰ اعتبار اعتبار و در صورتی که مقاله را به صفحه‌ی رزومه خود اضافه کرده باشید ۲۵ اعتبار اعتبار خواهد بود.
هزینه‌ی ارسال: هزینه ارسال پستی «برای هر بار سفارش» معادل ۵ اعتبار است و برای صرفه‌جویی در هزینه، شما می‌توانید چندین گواهی نمایه‌سازی را به صورت یک‌جا سفارش و از طریق پست دریافت نمایید و فقط یکبار هزینه ارسال را پرداخت نمایید.
عنوان هزینه تعداد اعتبار معادل ریالی
هزینه صدور گواهینامه برای مقالات اختصاص یافته در رزومه شما ۲۵ اعتبار سیویلیکا ۵۰ هزار تومان
هزینه صدور گواهینامه برای سایر مقالات ۳۰ اعتبار سیویلیکا ۶۰ هزار تومان
هزینه ارسال پستی برای هر بار ارسال ۵ اعتبار سیویلیکا ۱۰ هزار تومان
نکته مهم: هزینه پستی برای تمامی گواهینامه های درخواستی شما که برای یک آدرس و در یک زمان ارسال میشوند، تنها یکبار پرداخت میشود. نیازی به پرداخت هزینه ارسال برای تک تک گواهینامه ها به صورت جداگانه نمیباشد.
یادآوری ضروری: هر اعتبار در پایگاه سیویلیکا معادل ۲۰۰۰۰ ریال است
گواهی چاپی نمایه سازی برای چه مقالاتی صادر می شود؟
گواهی چاپی برای مقالات کنفرانسی و یا ژورنالی نمایه شده در پایگاه سیویلیکا که اصل مقاله آنها در این مجموعه موجود باشد صادر می شود. برای مقالات به صورت خلاصه و یا مقالاتی که به هر دلیلی اصل مقاله آنها در سیویلیکا نمایه نشده باشد، قابل صدور نیست. برای اینکه مطمئن شوید برای مقاله مورد نظر شما گواهی نمایه سازی صادر می شود می توانید کد COI مقاله را که در صفحه خلاصه هر مقاله نمایش داده می شود را در لینک زیر ثبت نمایید.

نمونه تصویر گواهی نامه ها

گواهی های چاپی سیویلیکا چه ویژگی هایی دارد

گواهی های چاپی نمایه سازی سیویلیکا، گواهی های نفیسی هستند که به منظور تاییدیه نمایه سازی مقاله در مجموعه سیویلیکا به صورت مکتوب تهیه و بنا به درخواست پژوهشگر، به وی ارسال می شود. این گواهی ها، بر روی برگه های نفیس طلاکوب، با آرم سیویلیکا، چاپ شده و دارای هولوگرام، QR-Code اصالت گواهی نامه و لینک استعلام آنلاین می باشند.
چه الزامی برای تهیه گواهی سیویلیکا وجود دارد؟
سیویلیکا گواهی های مختلفی ارائه می نماید. گواهی نمایه سازی آنلاین که به صورت فایل pdf در صفحه هر خلاصه مقاله به صورت رایگان عرضه می شود و همه پژوهشگران می توانند بلافاصه بدون هیچ هزینه ای این فایل را دریافت و پرینت نمایند. ولی برخی از پژوهشگران به منظور تکمیل رزومه خود علاقه مند به داشتن گواهی نامه رسمی و نفیس هستند تا آرشیو شخصی خود را تکمیل نمایند و یا اینکه آن را به همراه رزومه تخصصی خود ارائه نمایند. در این صورت گواهی چاپی بهترین گزینه می باشد.
شما می توانید برای مقالات خود به زبان فارسی نیز، گواهی نمایه سازی به زبان انگلیسی دریافت نمایید. در صورت انتخاب صدور گواهی نامه به زبان انگلیسی، عنوان مقاله به زبان انگلیسی و نام انگلیسی نویسنده را شما وارد می نمایید.
به منظور صرفه جویی در هزینه های پستی، پژوهشگران می توانند در صورتی که بیش از یک گواهی نیاز دارند، همه درخواستهای گواهی ها را یکجا ثبت نمایند و به صورت یک بسته به آدرس درخواستی پژوهشگر ارسال شود و فقط یکبار هزینه پستی اخذ گردد.