CIVILICA We Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
۱۱
آذر

۱۰ نیم سکه طلا به ۱۰ رزومه تکمیل شده تا پایان آذرماه ۱۳۹۶

ورود به صفحه رزومه های تخصصی پژوهشگران

سازمانها و به ویژه مراکز علمی معمولا قبل یا بعد از مصاحبه های شغلی، در اغلب مواقع نام متقاضیان را در اینترنت جستجو می کنند. این ساده­ ترین، سریع­ترین و کم هزینه­ ترین روش ارزیابی تعداد زیادی از متقاضیان است. به این ترتیب هر چقدر بتوانید نمایش دقیق و منسجم از فعالیتهای علمی خود در فضای آنلاین داشته باشید، شانس تاثیرگذاری شما بر مخاطبین افزایش می­ یابد.

داشتن رزومه علمی آنلاین در یک پایگاه معتبر برای تمامی دانشگاهیان ضرورتی اجتناب ناپذیر است. یک رزومه آنلاین با لینکهای هوشمند به شما امکان می دهد تا در هر لحظه، آخرین تغییرات مربوط به فعالیتهای علمی و اجرایی را در رزومه خود منعکس نمایید. ثبت لینک مقالات و یا آپلود مقالات در یک پایگاه مطمئن، امکان ارزیابی و به اشتراک گذاری فعالیتهای شما با دیگر پژوهشگران را فراهم می­ آورد و شانس دیده شدن شما توسط همکاران متخصص را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

پایگاه سیویلیکا پربازدید ترین سایت تخصصی علمی در کشور ایران می باشد. ایجاد صفحه رزومه علمی با لینک اختصاصی بر روی سیویلیکا باعث می شود بسیار سریع در تمام جستجوی های علمی، در حوزه های تخصصی خود در میان اولین نتایج جستجوها حضور داشته باشید.

به مناسبت هفته پژوهش و رونمایی از صفحه اختصاصی پژوهشگران در سیویلیکا به ۱۰ نفر از دانشگاهیان گرامی (اساتید و دانشجویان) که تا پایان آذرماه پروفایل اختصاصی خود در سیویلیکا را تکمیل نمایند، به قید قرعه ۱۰ نیم سکه بهار آزادی تقدیم میگردد.

با ایجاد صفحه اختصاصی خود در سیویلیکا، یک گام هوشمندانه در معرفی خود به جامعه دانشگاهی کشور بردارید. ایجاد صفحه اختصاصی خدمتی رایگان برای کلیه پژوهشگران عضو مجموعه سیویلیکا می باشد. پس از ورود به حساب کاربری خود، می توانید صفحه رزومه تخصصی خود را با یک لینک اختصاصی دائمی بر روی سیویلیکا ایجاد نمایید. اگر هنوز عضوی از خانواده بزرگ سیویلیکا نیستید، می توانیداز طریق بخش ثبت نام ، به عضوی این مجموعه بزرگ پژوهشگران بپیوندید.

 

فایل PDF راهنمای بخش پروفایل کابران سیویلیکا

نمونه رزومه علمی پروفسور مهدی زارع

 

اخبار مرتبط با اخبار سیویلیکا

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره‌های جدید ژورنال‌ها